2024. Május 09. - 14:51:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stanazolol  (Megtekintve 58539 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Június 29. - 10:16:01
Válasz #90
Nem elérhető

mangela87


Hy !!!
Ezt próbálta vki esetleg vélemény róla ???



Na ???
:D

2012. Június 29. - 10:26:40
Válasz #91
Nem elérhető

dino


Stanazolol kúrám végére értem vasárnap, zitazoniummal vezetném le, de csak holnap tudom elkezdeni. Jelenthet bármilyen problémát a kihagyás?

 :-){
ez a remek ötlet honnét jött?  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 10. - 12:18:37
Válasz #92
Nem elérhető

MikePhysique


Sziasztok Kedves Kollégák!

A következő a kérdésem!
Anno 20as éveimben eléggé pattanásos voltam 6hónapig anno szedtem rá roaccuttan-t is. Ezután teljesen eltűntek a pattanásaim. Most 29vagyok és Winstrol depot kúrába kezdek. Kérdésem kialakulhat tőle a fiatalkori pattanásod-ás ismét? Nyilván 29évesen nem szeretnék pattanásos arccal mászkálni. Kinek mi a tapasztalata? Kérem korrekt tájékoztatást észrevételt, az ilyen dumával, hogy akkor nem kell kokszolni kérem egyes egyének ne fárasszanak.

köszönöm és várom az építő jellegű tanácsokat tapasztalatokat. Esetleg ha valaki ilyen cipőbe járt szintén várom tapasztalatait!  :-)!  =/+'

2014. November 10. - 12:58:56
Válasz #93
Nem elérhető

Kamagraking


azért írok ide neked,hogy mások is lássák az üzidet és talán kapsz választ,de hormonális változások járhatnak pattanásokkal de van megoldás winni+isotretionin
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. November 10. - 19:02:28
Válasz #94
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok Kedves Kollégák!

A következő a kérdésem!
Anno 20as éveimben eléggé pattanásos voltam 6hónapig anno szedtem rá roaccuttan-t is. Ezután teljesen eltűntek a pattanásaim. Most 29vagyok és Winstrol depot kúrába kezdek. Kérdésem kialakulhat tőle a fiatalkori pattanásod-ás ismét? Nyilván 29évesen nem szeretnék pattanásos arccal mászkálni. Kinek mi a tapasztalata? Kérem korrekt tájékoztatást észrevételt, az ilyen dumával, hogy akkor nem kell kokszolni kérem egyes egyének ne fárasszanak.

köszönöm és várom az építő jellegű tanácsokat tapasztalatokat. Esetleg ha valaki ilyen cipőbe járt szintén várom tapasztalatait!  :-)!  =/+'

A roacuttantól elvileg elsorvadnak a faggyúmirigyek, tehát hiába szignáloz neki a kox, nincs mi termeljen.

Persze mivel ez biológia nem teljesen fekete fehér, de ha tippelnem kéne akkor max kicsit lesz rosszabb mint most. Ha meg igen, rátolhatsz még mindig egy kis roát :D

2022. Március 21. - 12:31:29
Válasz #95
Nem elérhető

Yeeep


 #:-)
Szteroid kúrába mennyire befolyások a roacuttan szedés ?

2022. Június 15. - 08:34:35
Válasz #96
Nem elérhető

gremo


Annyira, hogy a roa is küldi a májad rendesen. Tiniként szedtem és 2 hetente vérvételre kellett járni.

2022. November 06. - 18:33:55
Válasz #97
Nem elérhető

Gyuros777


Sziasztok! Kis helyzetjelentés, én most omega es kenwoo stanat szedek vegyesen ami elég szépen formásít , szerintem mind2 termékbe meglehet a raírt dózis!

2022. November 24. - 21:13:26
Válasz #98
Nem elérhető

pettendia


Sziasztok! Stana helyett mi lehet jó alternatíva? A boltosom szerint nincs most megbízható márka illetve gyártó belőle.

2022. November 25. - 11:18:10
Válasz #99
Nem elérhető

cczw95


Turinabol (40-50mg),vagy epistane.
Szintén nehéz jót kifogni mindkettőböl..

Sziasztok! Stana helyett mi lehet jó alternatíva? A boltosom szerint nincs most megbízható márka illetve gyártó belőle.

2023. Március 12. - 20:27:13
Válasz #100
Nem elérhető

Gyurma777


Szia!
Próbálj pharma techet szerezni az a legmegbízhatóbb most a piacon!

2023. Április 23. - 06:01:55
Válasz #101
Nem elérhető

michael3482


Sziasztok szeretnék csinálni oxy stanazol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)

2023. Április 23. - 10:31:25
Válasz #102
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok szeretnék csinálni oxy stanazol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)

OXY?
Nem oxa-ra gondoltál? nagyon nem egy a kettő

2023. Április 23. - 12:38:19
Válasz #103
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok szeretnék csinálni oxy stanazol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)
****)Oxy az elég necces cucc na!

2023. Április 24. - 05:51:12
Válasz #104
Nem elérhető

michael3482


Sziasztok szeretnék csinálni oxy stanazol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)

OXY?
Nem oxa-ra gondoltál? nagyon nem egy a kettő
Anadrolra vagyis oxyra gondoltam.