2024. Május 09. - 16:36:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dasnaból kék színű szív alakú  (Megtekintve 5992 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Január 10. - 21:25:43
Megtekintve 5992 alkalommal
Nem elérhető

pjocit


Sziaszot az lenne a kérdésem hogy szeretnék nekiálni egy 150 szemes dana kúrának . Azt olvastam hogy piramisba kell szedn. viszont azt is olvastam hogy 2 szem reggel 2 szem este most akkor meik lenne a helyes szedés ?  + még hogy rendeltem Tamoxifen-t azt mikor kezdjem el szedni ?

2013. Január 10. - 21:51:35
Válasz #1
Nem elérhető

zotja


Sziaszot az lenne a kérdésem hogy szeretnék nekiálni egy 150 szemes dana kúrának . Azt olvastam hogy piramisba kell szedni. viszont azt is olvastam hogy 2 szem reggel 2 szem este most akkor meik lenne a helyes szedés ?  + még hogy rendeltem Tamoxifen-t azt mikor kezdjem el szedni ?

Kicsit drága kúra lesz ha piramisban akarod szedni,,most azért elmész Egyiptomba?


 @-o

2013. Január 10. - 22:39:19
Válasz #2
Nem elérhető

Milo


Sziaszot az lenne a kérdésem hogy szeretnék nekiálni egy 150 szemes dana kúrának . Azt olvastam hogy piramisba kell szedn. viszont azt is olvastam hogy 2 szem reggel 2 szem este most akkor meik lenne a helyes szedés ?  + még hogy rendeltem Tamoxifen-t azt mikor kezdjem el szedni ?

Hány éves vagy?
Riceman

2013. Január 10. - 22:41:23
Válasz #3
Nem elérhető

Aco


Sziaszot az lenne a kérdésem hogy szeretnék nekiálni egy 150 szemes dana kúrának . Azt olvastam hogy piramisba kell szedn. viszont azt is olvastam hogy 2 szem reggel 2 szem este most akkor meik lenne a helyes szedés ?  + még hogy rendeltem Tamoxifen-t azt mikor kezdjem el szedni ?

Hat igen nem olcso de ha mindenkepp akarod a piramisokat...de ne felejtsd el csak ha van benned Egyiptomi ver akkor lesz hatasos.

2013. Január 10. - 23:33:40
Válasz #4
Nem elérhető

Pretorian


http://en.wikipedia.org/wiki/Dasna

Ha körültekintőbbek lettetek volna most tudnátok, hogy az indiai piramisokban szeretné szedni.  ˝=/  ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Január 11. - 03:23:33
Válasz #5
Nem elérhető

dino


Sziaszot az lenne a kérdésem hogy szeretnék nekiálni egy 150 szemes dana kúrának . Azt olvastam hogy piramisba kell szedn. viszont azt is olvastam hogy 2 szem reggel 2 szem este most akkor meik lenne a helyes szedés ?  + még hogy rendeltem Tamoxifen-t azt mikor kezdjem el szedni ?
az fogja hozni a legjobb eredményt, ha mindent beszedsz ami nálad van 4 héten belül..  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 18. - 12:18:07
Válasz #6
Nem elérhető

csontnelkulicsirke



2013. Január 20. - 10:34:58
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziaszot az lenne a kérdésem hogy szeretnék nekiálni egy 150 szemes dana kúrának . Azt olvastam hogy piramisba kell szedni. viszont azt is olvastam hogy 2 szem reggel 2 szem este most akkor meik lenne a helyes szedés ?  + még hogy rendeltem Tamoxifen-t azt mikor kezdjem el szedni ?

Kicsit drága kúra lesz ha piramisban akarod szedni,,most azért elmész Egyiptomba?


 @-o
;D ;D @-o @:-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Január 20. - 12:31:25
Válasz #8
Nem elérhető

Patrik085


Jót mosolygok a válaszokon ;D  pjocit olvass kicsit többet és nem fogsz hülyeségeket kérdezni. A fórumon nagyon sok jó információ van, csak keresni és olvasni kell! Részletesen le van írva hogy kell a danabolt szedni! 
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2014. November 28. - 13:17:08
Válasz #9
Nem elérhető

andras123


pjocit meg benned el a kerdes vagy mar ott vagy?
Jo eset e volt  e a Methandienone?
oszt vegul hogy mogotted e?
Adrian  8-)
Efitmester  <:-)
 #:-)