2024. Május 08. - 16:12:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: első szteroid kúra! Propi + ?  (Megtekintve 11425 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Május 29. - 02:07:19
Megtekintve 11425 alkalommal
Nem elérhető

sirmondez124


Hello! Első szteroid kúra lenne, diéta után kezdve egy majdnem csontszálkás fazonnal. Cél minőségi száraz izomnövekedés a legminimálisabb vízvisszatartással, és zsírosodással. 12 hét

Tesztoszteron gyanánt Propira gondoltam azért mert rövid észter és könnyű vele bánni, valamint azért mert minnél minőségibb száraz izomzat felépítése lenne cél és ez nem hiszem hogy lehetséges hosszú észterekkel. Szóval propi menne végig.


Na most szeretném valamivel kombinálni de nem tudom eldönteni mivel. A célt figyelembe véve mit gondoltok mivel alkotna a legjobb kombinációt a propi. Winin vagy Boldin gondolkodtam. Vagy esetleg még azon , hogy a 12 hétből első 6 hét boldi következő 6 hét wini.


12 hetes lenne a kúra, szerintetek elég a heti 3 propi tehát hétfő szerda péntek , vagy pedig két naponta kellene ami ugye csúszik így a másik hétbe. ( ez 2 hetente +1 ampullát jelent), szerintetek sokat számít az az 1 ampulla 2 hetente pluszba a tesztoszteron ingadozás miatt gondolom esetleg h számít mert amúgy a fejlődésbe nem hiszem hogy nagyon beleszólna az a minimális +


Provi napi 1 re gondoltam végig , a levezetés pedig tiszta.



Vélemény stb, előre is köszi.

2016. Május 29. - 05:52:47
Válasz #1
Nem elérhető

Rebel


Hello! Első szteroid kúra lenne, diéta után kezdve egy majdnem csontszálkás fazonnal. Cél minőségi száraz izomnövekedés a legminimálisabb vízvisszatartással, és zsírosodással. 12 hét

Tesztoszteron gyanánt Propira gondoltam azért mert rövid észter és könnyű vele bánni, valamint azért mert minnél minőségibb száraz izomzat felépítése lenne cél és ez nem hiszem hogy lehetséges hosszú észterekkel. Szóval propi menne végig.


Na most szeretném valamivel kombinálni de nem tudom eldönteni mivel. A célt figyelembe véve mit gondoltok mivel alkotna a legjobb kombinációt a propi. Winin vagy Boldin gondolkodtam. Vagy esetleg még azon , hogy a 12 hétből első 6 hét boldi következő 6 hét wini.


12 hetes lenne a kúra, szerintetek elég a heti 3 propi tehát hétfő szerda péntek , vagy pedig két naponta kellene ami ugye csúszik így a másik hétbe. ( ez 2 hetente +1 ampullát jelent), szerintetek sokat számít az az 1 ampulla 2 hetente pluszba a tesztoszteron ingadozás miatt gondolom esetleg h számít mert amúgy a fejlődésbe nem hiszem hogy nagyon beleszólna az a minimális +


Provi napi 1 re gondoltam végig , a levezetés pedig tiszta.



Vélemény stb, előre is köszi.
Nyakunkon a strandszezon! @-o
Én a helyedben egy tiszta t.propi kúrát tartanék 50-100 mg / 2 naponta.+2 szem Proviron.
Ha lenne tuti patikusom,akkor az első hat hétben 20-30mg stanát mellé raknék naponta.A második hat hétben pedig 2naponta 100mg masteront.
És továbbra is diétáznék.....

2016. Május 29. - 23:24:18
Válasz #2
Nem elérhető

kemi


propi+stana = nyári fazon :D

2016. Június 02. - 20:30:28
Válasz #3
Nem elérhető

sirmondez124



2016. Június 02. - 20:53:46
Válasz #4
Nem elérhető

supchh


Ha diéta után vagy meg csontszálkás én akkor inkább enanthate /boldenon kombóban gondolkodnék. Mellé provi. Ha jó a kajád akkor nem fogsz jelentősen zsírosodni vagy egyáltalán nem.

2016. Június 02. - 22:53:20
Válasz #5
Nem elérhető

sirmondez124


Ha diéta után vagy meg csontszálkás én akkor inkább enanthate /boldenon kombóban gondolkodnék. Mellé provi. Ha jó a kajád akkor nem fogsz jelentősen zsírosodni vagy egyáltalán nem.
igen azt tudom, csak vizesedni se akarok egy ena boldi kombó meg szerintem eléggé bevizesítene még provival is, meg másrészről azért gondolkdotam a propin mert így elsőre szerintem jobban kontrolálható egy rövid észterü tesztó

2016. Június 03. - 19:48:42
Válasz #6
Nem elérhető

supchh


Ha diéta után vagy meg csontszálkás én akkor inkább enanthate /boldenon kombóban gondolkodnék. Mellé provi. Ha jó a kajád akkor nem fogsz jelentősen zsírosodni vagy egyáltalán nem.
igen azt tudom, csak vizesedni se akarok egy ena boldi kombó meg szerintem eléggé bevizesítene még provival is, meg másrészről azért gondolkdotam a propin mert így elsőre szerintem jobban kontrolálható egy rövid észterü tesztó
Akkor miért nem csinálod, amit kigondoltál?

2016. Június 08. - 02:58:14
Válasz #7
Nem elérhető

sirmondez124


Ha diéta után vagy meg csontszálkás én akkor inkább enanthate /boldenon kombóban gondolkodnék. Mellé provi. Ha jó a kajád akkor nem fogsz jelentősen zsírosodni vagy egyáltalán nem.
igen azt tudom, csak vizesedni se akarok egy ena boldi kombó meg szerintem eléggé bevizesítene még provival is, meg másrészről azért gondolkdotam a propin mert így elsőre szerintem jobban kontrolálható egy rövid észterü tesztó
Akkor miért nem csinálod, amit kigondoltál?

mert ahogy látod pontosan még nem gondoltam ki :D

2016. Június 10. - 11:24:11
Válasz #8
Nem elérhető

G


Hello! Első szteroid kúra lenne, diéta után kezdve egy majdnem csontszálkás fazonnal. Cél minőségi száraz izomnövekedés a legminimálisabb vízvisszatartással, és zsírosodással. 12 hét

Tesztoszteron gyanánt Propira gondoltam azért mert rövid észter és könnyű vele bánni, valamint azért mert minnél minőségibb száraz izomzat felépítése lenne cél és ez nem hiszem hogy lehetséges hosszú észterekkel. Szóval propi menne végig.


Na most szeretném valamivel kombinálni de nem tudom eldönteni mivel. A célt figyelembe véve mit gondoltok mivel alkotna a legjobb kombinációt a propi. Winin vagy Boldin gondolkodtam. Vagy esetleg még azon , hogy a 12 hétből első 6 hét boldi következő 6 hét wini.


12 hetes lenne a kúra, szerintetek elég a heti 3 propi tehát hétfő szerda péntek , vagy pedig két naponta kellene ami ugye csúszik így a másik hétbe. ( ez 2 hetente +1 ampullát jelent), szerintetek sokat számít az az 1 ampulla 2 hetente pluszba a tesztoszteron ingadozás miatt gondolom esetleg h számít mert amúgy a fejlődésbe nem hiszem hogy nagyon beleszólna az a minimális +


Provi napi 1 re gondoltam végig , a levezetés pedig tiszta.



Vélemény stb, előre is köszi.
Első kúrának sztem bőven elég a a minden másnap nap (hagyjuk már ezt a hétfő szerda péntek hülyeséget a kokszolásban nincs hétvége meg ünnepnap ) 100 mg propi+proviron 8 hétig ha jó a cucc kb a világot megváltod vele elsőre, max egy kis wini v anavar 20-30 mg 6 hétig ha annyira akarod