2024. Május 08. - 17:14:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Susta+Boldi  (Megtekintve 4073 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2017. Június 13. - 17:03:44
Megtekintve 4073 alkalommal
Nem elérhető

Stone


Sziasztok! #:-)
Ide írokmert egyik barátom 1-2hét múlva rakja össze a kúrámat hogy mikor mit mennyit, és előtte szeretnék kicsit tájékozódni, hogy mi a ti véleményeket mégis hogyan kéne adagolni.
Vettem Malay Tiger sustát és szintén Malay boldit, mellé ovigil hcg, és titan healtcare provit és nolvadexet.
Maximum 10 hetes lesz a kúrám, 21 éves vagyok kaja kieg edzés minden rendben.
Ha valaki megírná ennek a kúra folyamatát meg köszönném! 0o0o0 0o0o0 0o0o0 /:-)
Valamint , kinek mi a véleménye ezekről a gyártókról.
A másik kérdésem, hogy lehetséges e kúra közben diétát beiktatni? 300ch ra gondoltam.
Egyébként 185cm és 95 kiló vagyok és nem akarok szar vizes formát hozni.

2017. Június 17. - 13:39:48
Válasz #1
Nem elérhető

late145


Nem hiszem hogy leírja neked valaki. Itt olvasgasd el a fórumot mi mire jó,olvass sokat. Ennyi tudással biztos nem haszálnék a helyedben ilyen szereket,ha nem értesz hozzá sokkal veszélyesebbb.

2017. Június 17. - 17:43:54
Válasz #2
Nem elérhető

G


Sziasztok! #:-)
Ide írokmert egyik barátom 1-2hét múlva rakja össze a kúrámat hogy mikor mit mennyit, és előtte szeretnék kicsit tájékozódni, hogy mi a ti véleményeket mégis hogyan kéne adagolni.
Vettem Malay Tiger sustát és szintén Malay boldit, mellé ovigil hcg, és titan healtcare provit és nolvadexet.
Maximum 10 hetes lesz a kúrám, 21 éves vagyok kaja kieg edzés minden rendben.
Ha valaki megírná ennek a kúra folyamatát meg köszönném! 0o0o0 0o0o0 0o0o0 /:-)
Valamint , kinek mi a véleménye ezekről a gyártókról.
A másik kérdésem, hogy lehetséges e kúra közben diétát beiktatni? 300ch ra gondoltam.
Egyébként 185cm és 95 kiló vagyok és nem akarok szar vizes formát hozni.

Ha az "egyik barátod" megírja neked  a kúrád akkor itt miért is érdeklődsz .... főleg ha meg már meg is vetted ... de azért.. első kúrának  (mert ebből ez jött le hogy első) nem a legjobb ez ha akármi van 3-4 hét min mire miden kiürül ezekkel a hatóanyagokkal amúgy is kevés a 10 hét kb 4 hét után indul be, hobbi szinten én csak gyors észtereket használnék, bármilyen kúrába bármikor beiktatható a diéta

2017. Június 18. - 23:02:39
Válasz #3
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! #:-)
Ide írokmert egyik barátom 1-2hét múlva rakja össze a kúrámat hogy mikor mit mennyit, és előtte szeretnék kicsit tájékozódni, hogy mi a ti véleményeket mégis hogyan kéne adagolni.
Vettem Malay Tiger sustát és szintén Malay boldit, mellé ovigil hcg, és titan healtcare provit és nolvadexet.
Maximum 10 hetes lesz a kúrám, 21 éves vagyok kaja kieg edzés minden rendben.
Ha valaki megírná ennek a kúra folyamatát meg köszönném! 0o0o0 0o0o0 0o0o0 /:-)
Valamint , kinek mi a véleménye ezekről a gyártókról.
A másik kérdésem, hogy lehetséges e kúra közben diétát beiktatni? 300ch ra gondoltam.
Egyébként 185cm és 95 kiló vagyok és nem akarok szar vizes formát hozni.

hcg-t azért nyomj közben
diéta meg alap, ki akar nyáron szar formaban lenni, főleg ha még koxol is?