2024. Május 08. - 16:59:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rendelés külföldről!  (Megtekintve 11995 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Április 07. - 19:22:38
Megtekintve 11995 alkalommal
Nem elérhető

BlooseQ


Hello,

azért indítottam a témát, mert érdekelne, hogy volt-e mar aki rendelt külföldről (szteroidot, novit, peptidet) és rendben megjött a csomagja, illetve az is, hogy ha esetleg a vámon fennakadt mi lett az esetleges következmény?

Koszi előre is, annak aki tud érdemlegeset hozzászólni!

2018. Április 07. - 21:53:16
Válasz #1
Nem elérhető

supchh


Hello,

azért indítottam a témát, mert érdekelne, hogy volt-e mar aki rendelt külföldről (szteroidot, novit, peptidet) és rendben megjött a csomagja, illetve az is, hogy ha esetleg a vámon fennakadt mi lett az esetleges következmény?

Koszi előre is, annak aki tud érdemlegeset hozzászólni!

2018. Április 07. - 21:58:41
Válasz #2
Nem elérhető

Gyuf


Hello,

azért indítottam a témát, mert érdekelne, hogy volt-e mar aki rendelt külföldről (szteroidot, novit, peptidet) és rendben megjött a csomagja, illetve az is, hogy ha esetleg a vámon fennakadt mi lett az esetleges következmény?

Koszi előre is, annak aki tud érdemlegeset hozzászólni!

2018. Április 08. - 12:11:51
Válasz #3
Nem elérhető

BlooseQ


Supchh, Gyuf nem látni mit írtátok sajnos szóval ha valakinek van tapasztalata privatban küldje el ha lehet inkabb!!!

Koszonom

Üdv

BQ

2018. Április 08. - 15:40:17
Válasz #4
Nem elérhető

Gyuf


Supchh, Gyuf nem látni mit írtátok sajnos szóval ha valakinek van tapasztalata privatban küldje el ha lehet inkabb!!!

Koszonom

Üdv

BQ
Hmm, valóban nem látni semmit, szerintem törölték.

2018. Április 08. - 20:04:41
Válasz #5
Nem elérhető

Eliteboy


Eu-n belül viszonylag biztonságos. Általában azok vesznek shopból akiknek nincs másra lehetőség,éppen ezért jóval drágábban adnak mindent. Van korrekt oldal,szomszéd ismerőse többször rendelt,minden rendben ment,de a legtöbb az ilyen lehúzós.

2018. Április 10. - 22:40:53
Válasz #6
Nem elérhető

BlooseQ


Koszi a választ én novit vinnek oldal az korrekt csak az a gond hogy Törökországból küldik és az nem EU tag szóval a Nav-ot fel kell majd hívni hogy a torok-magyar vamunio az megis mit takar pontosan mert ha vameljaras ala helyezik és bekerik e-mailen a csomag tartalmat akkor szívás van erősen!

Amúgy ismerősöd EU-n belul rendelt?
Koszi

Üdv
BQ

2018. Július 10. - 15:23:48
Válasz #7
Nem elérhető

kalmanka


szasz,

www.eroids.com ezen az oldalon tudod vegignezegetni az olyan oldalak ertekeleset ahonnan rendelni lehet (es persze meg sok mas helyröl is termeszetesen)

a franciak kedvenc oldala a www.super-steroid.com innen mar többször rendeltem eleg megbizhato, mindig megerkezett a cucc, reszben EU-n belülröl küldik a motyot, igy nem kell bajlodni a vammal, meg a hasonlokkal.

a legtutibb oldal a www.pharmacomstore.ws jelenleg nem elerhetö a szokasos nyari tulterheles miatt allitottak le kicsit, de remeljük össze ujra megy majd minden ahogy az elmult 8 evben is. nemetorszagba rendeltem innen viszont mivel Taiwan-röl vagy honnan jön az aru igy fennakadt a nemet ellenörzesen. ebböl igazabol semmi gond nincsen, csak kapsz egy levelet, hogy tied e a cucc, nyilatkozni kell, aztan, ha jogosan szeded az adott gyogyszert akkor kiküldik neked. egyebkent nem tudom honnan tudjak kibontas nelkül, hogy mi van pontosan a csomagban, mert attol hogy zörög a szemes cucc, lehet az meg barmi is.

ha magyarorszagra rendeltem a termeket, akkor siman kiment, senki semmit nem kerdezett, csak jött egy kis csomag, aztan kesz. a szallitasi idö erösen függ viszont a leterheltsegtöl, ez az oldal nem egy gyorsvonat, igy lazan eltart 4-6 hetig is mire megkapod a cuccodat (kura közben ne innen rendelj HCG-t, mert elöfordul, hogy nem kapod meg idöben) van nyomonkövetesi szam minden esetben.

egyebkent minden profibb oldal abban az esetben ujraküldi a cuccot, ha azt bizonyithatoan a vam-on lefoglaltak, vagy elveszett.

valamint letezik szamtalan szarabbnal szarabb, ES jobbnal jobb kinai oldal, ahonnan szteroid, Peptid, HCG, HGH porokat tudsz rendelni. Ha van kis kedved mixelheted a sajat cuccodat, vagy alapithatsz egy uj szteroid markat :) ezeknek a poroknak az ara jelentösen olcsobb mint a hasznalatra kesz cuccoke. Egy oxa, vagy egy szemes cucc eseteben meg nem mindegy hogy tablettat gyömöszölsz le a torkodon, vagy par csepp olajat csöppentesz a nyelvedre?

a kinaiak trükkje, hogy van az EU-ban raktaruk, igy kinabol atküldik sajat maguknak a cuccot, majd innen küldik neked DHL-el, vagy DPD-vel, vagy amivel kered. persze kapsz nyomonkövetesi szamot is, ugyhogy lehet izgulni mikor bökheted be az anyagot. :) kina EU kb. 10 nap, EU-bol hazig tovabbi 4 nap szokott lenni.