2024. Május 08. - 09:24:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tömegelős kúra tapasztalatok, vélemények  (Megtekintve 11544 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Október 09. - 18:00:39
Megtekintve 11544 alkalommal
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Csinálni fogok januárban egy kb. 12 - 14 hetes kúrát, célom a minőségi tömeg építése, és az erőm fejlesztése lenne.
Nem az első kúrám lesz, de az első komolyabb.

Kajával nincs probléma, tömegnövelés vagy diéta ide vagy oda, mindig tisztán kajálok. Heti 1 csalónap van, de az sem teljesen csalónap, hanem inkább csak nem méregetem grammra a kajáimat meg becsúszik egy két szemét kaja is aznap....

Fehérje: 3 ts/kg ( tojás, csirkemell, tilápia, marhahátszín, cottage chees stb... )

Szénhidrát: 5 ts/kg ( jázmin rizs, zabpehely, meg rengeteg zöldség )

Zsír: ezt nem számolom csak érzésre ( lenmagolaj, tojássárgája, kókuszzsír ?> mindent ebben sütök )

Tápkiegek: Animal Pak, Animal Whey, Animal Nitro / Animal Juiced Amino, Omega3, Saw palmetto

Na, de a lényeg!!

Amik menni fognak:
Elite Sustanon 300
Danabol ds ( kék szív )
Boldenon VAGY Deca

A Susta meg a Danabol mevan!
Mindenképp Boldenont szeretnék használni, de lehet hogy azt nem tudok szerezni, hanem helyette csak Organon-os Decát.

A kúrám úgy nézne ki hogy 3 naponta menne 300 mg Sustanon, hozzá 250 mg Boldenon , és az első kb. 5 hétben 30 mg Danabol.

Természetesen minden felvezetve....

Na és itt szeretném kérni a tapasztaltak véleményét!

Tehát Boldenonból Elite vagy Alpha pharma van elvileg,
Decából Organon-os ( 5 db 2 ml-es fiola van egy dobozba, sárga kupakkal ellátva ).

Szerintetek melyiket válasszam?
Egyenlőre ezeket tudom, de még majd lehet, hogy tudok szerezni más márkát is, azt mostanság fog kiderülni.

Ezek közül szerintetek melyik működik rendesen?
Nyilván aluldózisoltak, de szerintetek melyikben lehet valódi hatóanyag és nem pedig pl tesztó?

2018. Október 10. - 18:06:53
Válasz #1
Nem elérhető

kemi


Hát ez tényleg komoly egy kúra :D elit mrg alfa.. legalább valami új skrozat, vagy maradt még valami dealernél 3-5 éves szemét?

2018. Október 10. - 19:44:15
Válasz #2
Nem elérhető

bohoc89


Hát ez tényleg komoly egy kúra :D elit mrg alfa.. legalább valami új skrozat, vagy maradt még valami dealernél 3-5 éves szemét?
Nem tudom, majd megérdeklődöm a dealertől...  :-p

2018. Október 10. - 22:48:15
Válasz #3
Nem elérhető

Gyuf


Másik fórumon, azt irták hogy az valami holland deca, és rég nem gyártják, csak kamu van belőle.

2018. Október 11. - 11:31:10
Válasz #4
Nem elérhető

bohoc89


Másik fórumon, azt irták hogy az valami holland deca, és rég nem gyártják, csak kamu van belőle.

Köszi az infót!

2018. Október 11. - 18:26:18
Válasz #5
Nem elérhető

ameno


Én több tesztót nyomnék. Amúgy nem rossz a kúra, de ezeket a gyártókat elfelejteném.  :) Antiösztrogén mi fog menni és mennyi?

2018. Október 11. - 19:18:43
Válasz #6
Nem elérhető

bohoc89


Én több tesztót nyomnék. Amúgy nem rossz a kúra, de ezeket a gyártókat elfelejteném.  :) Antiösztrogén mi fog menni és mennyi?
Egyenlőre ezek a gyártók állnak csak rendelkezésemre. Nyilván jobb lenne a Sis, Vermodje, Balkan, Baltic, Galenika stb.... tudok róla. De sajna csak ez van egyenlőre uh ebből kell kihoznom valamit. Ezért is érdeklődök....

Provi menne reggel este 1-1 szem.
Ha gáz van lesz kéznél tamoxi. Akkor emelem a provit 3 szemre és rakok hozzá 20 mg tamoxit.
Levezetés Hcg , clomid meg egy darabig provi, de ez még a jövő.....

Amiket írtam hatóanyag mennyiségeket, azt a dobozra írt mennyiségekre értem.
Nyilván egyikből sem lesz annyi benne mint ami rá van írva....

Igazából abban bízok, hogy a boldi vagy deca ténylegesen az legyen ami, nem pedig kis tesztóval felütött olaj.

Ha semmi gond nem lenne kúra közben, akkor lehet hogy emelném a tesztót. Köszi a véleményed!!  :-){

2018. Október 11. - 21:10:46
Válasz #7
Nem elérhető

bohoc89


De ha valaki meg tudja mondani, hogy melyik gyártók Boldenonjai működnek Boldiként, azt megköszönném!
Mert akkor megpróbálnám valahogy beszerezni....

Köszi mindenkinek!!

2018. Október 11. - 21:46:29
Válasz #8
Nem elérhető

Gyuf


Én több tesztót nyomnék. Amúgy nem rossz a kúra, de ezeket a gyártókat elfelejteném.  :) Antiösztrogén mi fog menni és mennyi?
Én is más fajta gyártó után néznék, sehol nem hallottam vagy olvastam jót ezekről.

2018. Október 12. - 08:56:00
Válasz #9
Nem elérhető

bohoc89


Én több tesztót nyomnék. Amúgy nem rossz a kúra, de ezeket a gyártókat elfelejteném.  :) Antiösztrogén mi fog menni és mennyi?
Én is más fajta gyártó után néznék, sehol nem hallottam vagy olvastam jót ezekről.
Az Elite- ről sem?
Több embert ismerek aki használta már az Elitet, azt mondták hogy a tesztói működnek.

2018. Október 12. - 09:00:20
Válasz #10
Nem elérhető

BlooseQ


Alpha-val nincs baj ha nem hamisat fogsz ki belőle szóval ha tudsz Boldenone-t akkor az Alphas legyen, DE a kódot ellenorizd le az App-al vagy a hivatalos honlapon

Az Elitrol inkabb nem mondok semmit az előttem szolok leírtak mindent. Annyi viszont azert hozzátennék hogy a tesztoi (Propi, Sustanon) nem remenytelenek szóval valamennyi lesz bennük mondjuk az a 300 jo ha van 200 és szerintem hogy susta legyen elég valószínűtlen, de erezni fogod azért.

Danabol Ds szinten egy lutri, de ha egybefüggő kék színű és nincsenek benne ilyen feher darabok illetve nem málik akkor bizadalomra adhat okot hogy lesz is benne valami de hogy a napi 30 mg amit tervezel az ha napi 50-60at szednel jonne ki az elég sanszos szóval így kalkulálj szerintem.

Ui.: Én a helyedben keresnek egy olyan eladót aki tud Sis cuccokat és ezeket a ?szarokat? kukaznam, ha elpasszolni nem tudom helyben.

2018. Október 12. - 09:54:22
Válasz #11
Nem elérhető

bohoc89


Alpha-val nincs baj ha nem hamisat fogsz ki belőle szóval ha tudsz Boldenone-t akkor az Alphas legyen, DE a kódot ellenorizd le az App-al vagy a hivatalos honlapon

Az Elitrol inkabb nem mondok semmit az előttem szolok leírtak mindent. Annyi viszont azert hozzátennék hogy a tesztoi (Propi, Sustanon) nem remenytelenek szóval valamennyi lesz bennük mondjuk az a 300 jo ha van 200 és szerintem hogy susta legyen elég valószínűtlen, de erezni fogod azért.

Danabol Ds szinten egy lutri, de ha egybefüggő kék színű és nincsenek benne ilyen feher darabok illetve nem málik akkor bizadalomra adhat okot hogy lesz is benne valami de hogy a napi 30 mg amit tervezel az ha napi 50-60at szednel jonne ki az elég sanszos szóval így kalkulálj szerintem.

Ui.: Én a helyedben keresnek egy olyan eladót aki tud Sis cuccokat és ezeket a ?szarokat? kukaznam, ha elpasszolni nem tudom helyben.


Köszi a véleményed!

Elites Szuszi most már mindenképp marad, mert ? berendeltem ? belőle. Én is úgy gondoltam, hogy kb 200 lesz benne, a 300 helyett.... perzse ez lutri...

Danabolból egyet kettévágtam, abszolút nem porzik, morzsolódik, szépen kettétört.
Azonban a szine kék, de valóban nem a ? legszebb ? kék.
Azzal úgy akartam számolni, hogy egy tabi kb. 5 mg-ot tartalmaz a 10 helyett!

Alphából melyik Boldira gondolsz?
10 ml vagy 1 ml-es ampullákra?
Köszi mégegyszer az infókat!!

2018. Október 12. - 13:21:05
Válasz #12
Nem elérhető

BlooseQ


Alphabol hogy a 10 vagy az 1ml-s verziót kapod igazabol nem oszt nem szoroz a lényeg hogy ellenorizd le a lekaparhato felulet alatti kóddal hogy a termek eredeti-e.

Elites sustaval szerintem nem lesz gond de azért javaslom hogy egy 2 het utan nezess egy tesztoszteron szintet laborban hogy megis azért a 3 naponta 1ml mit is eredményez.

Danabol DS-el jol számoltál kb 5mg lehet benne.

Proviron remelem nem iráni vagy pakisztáni mert azok igencsak működésképtelenek vagy a magyar vagy a görög ami minőséget képvisel.
 

2018. Október 12. - 15:47:19
Válasz #13
Nem elérhető

bohoc89


Alphabol hogy a 10 vagy az 1ml-s verziót kapod igazabol nem oszt nem szoroz a lényeg hogy ellenorizd le a lekaparhato felulet alatti kóddal hogy a termek eredeti-e.

Elites sustaval szerintem nem lesz gond de azért javaslom hogy egy 2 het utan nezess egy tesztoszteron szintet laborban hogy megis azért a 3 naponta 1ml mit is eredményez.

Danabol DS-el jol számoltál kb 5mg lehet benne.

Proviron remelem nem iráni vagy pakisztáni mert azok igencsak működésképtelenek vagy a magyar vagy a görög ami minőséget képvisel.
 


Iráni a provi, csak ez van sajna.....

2018. Október 12. - 21:38:26
Válasz #14
Nem elérhető

Gyuf


Alphabol hogy a 10 vagy az 1ml-s verziót kapod igazabol nem oszt nem szoroz a lényeg hogy ellenorizd le a lekaparhato felulet alatti kóddal hogy a termek eredeti-e.

Elites sustaval szerintem nem lesz gond de azért javaslom hogy egy 2 het utan nezess egy tesztoszteron szintet laborban hogy megis azért a 3 naponta 1ml mit is eredményez.

Danabol DS-el jol számoltál kb 5mg lehet benne.

Proviron remelem nem iráni vagy pakisztáni mert azok igencsak működésképtelenek vagy a magyar vagy a görög ami minőséget képvisel.
 


Iráni a provi, csak ez van sajna.....
Ha iráni az már 0 sajna :(