2024. Május 08. - 06:42:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tömegelős kúra tapasztalatok, vélemények  (Megtekintve 11538 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Október 13. - 03:10:27
Válasz #15
Nem elérhető

kemi


Másik fórumon, azt irták hogy az valami holland deca, és rég nem gyártják, csak kamu van belőle.

Igen, hollandnak hazudott szemét. 2009-ben is gagyi volt már...
Boldiról Maszatot kell megkérdezni :D
Elit propija régen is szemét volt, sustát nem próbáltam, de én 200 alá tippelném. Abból is kb duplát nyomnék, ha csak az kenne. Proviron meg csak magyar patikai.

2018. Október 13. - 19:16:54
Válasz #16
Nem elérhető

Gyuf


Másik fórumon, azt irták hogy az valami holland deca, és rég nem gyártják, csak kamu van belőle.

Igen, hollandnak hazudott szemét. 2009-ben is gagyi volt már...
Boldiról Maszatot kell megkérdezni :D
Elit propija régen is szemét volt, sustát nem próbáltam, de én 200 alá tippelném. Abból is kb duplát nyomnék, ha csak az kenne. Proviron meg csak magyar patikai.
Hát igen proviból csak magyart érdemest az legalább biztos az, bár állítólag a görög is jó, máshol azt irják, hogy ez a kettő ami szóba jöhet.
Én a göröggel még nem találkoztam.

2018. Október 14. - 00:23:41
Válasz #17
Nem elérhető

ameno


Jó sok szart vettél. Provid is kuka. Így inkább bele se kellett volna kezdeni. Nem mondom hogy nem fogsz érezni ezektől semmit de inkább kerestem volna jobb kapcsolatokat. Görög patikai provi több megerősítés alapján teljesen jól működik. Ha nem tudsz magyart az is jó.

2018. Október 14. - 17:19:42
Válasz #18
Nem elérhető

late145


Görög cuccok is jok. Organonos deca gagyi,propi illata is van. Elitel viszont mifelénk nincs semmi baj es nem is mondanam aluldozisoltnak. Iráni provi az kemenycukorkanak jo de ures :D 250 decanak se lenne nagyon ertelme. 

2018. Október 18. - 18:31:18
Válasz #19
Nem elérhető

Eliteboy


Görög aspen deca j?.norma hellas hamis.Aki korrekt oldalt keres ahol nem huzz?k be az embert.megkapja amit rendelt hamar.annak privatba segitek.De csak oldalt mondok.Ilyen elite,genesis gagyikkal nem kis?rleteznék

2018. Október 19. - 11:25:29
Válasz #20

testo55

Vendég
Shree és thaiger motyokrol mi a véleményetek? ?:-/ Környeken elég szépen nőnek tőle páran plusz trenje is köhögtet stb de ők amugy is a szerencsesebb genetikáju srácokhoz tartoznak. =/+'