2024. Április 27. - 10:13:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287551 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 07. - 10:09:07
Válasz #45
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nézegeti a szteroidok képeit, mi?  :D Hopi, ne idegesíts.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 07. - 11:30:55
Válasz #46
Nem elérhető

tomi


jobb mint a FitMuscle, de igazad van. ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2008. Április 01. - 15:24:14
Válasz #47
Nem elérhető

kunigunda


200 szemes napo kúra levezetésére ti meJket ajánlanátok? Gaspari Novadex XT vagy Anabolic Xtreme Advanced PCT?

2008. Április 01. - 15:33:37
Válasz #48
Nem elérhető

hopika


Én a hejjjesírási szótárat...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 11:14:26
Válasz #49
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Április 02. - 11:45:04
Válasz #50
Nem elérhető

NaturalBoy


csaba, az ilyen kérdésekre allergiásak a többiek. Én nem. Ha dobsz privátban egy e-mailt elküldöm neked egy torrent linket, amivel le tudod tölteni az anabolics2006 c. e-könyvet. Olvasd el amennyire érdekel, hogy egyáltalán körvonalazódjon benned valami.

Van most valami könyv szteroid témában magyarul ami aktuális.Ugye az X-files 2003 volt,de az ma már nem iagzán friss és sajnos már kapni se lehet sehol.Viszont ha elküldenéd nekem is ezt a linket,szerintem én is csak  aképeket nézegetném belőle  ;D Bár tudok angolul de nem hiszem,hogy angolul megérteném a szakkifejezéseket amit egy iylen könyv használ  :-[

Bocsi ezért a kis offért.Vissza a Danabolhoz ;D  :-!!!

2008. Április 02. - 21:42:09
Válasz #51
Nem elérhető

NaturalBoy


találtam egy céget aki mindegyik felkapottab szteroidot gyártja egy kicsit más néven vagy rövidített néven Pl: Winn,Tren.Deca,D-anabol stb.  http://www.roidstore.com/index.php?main_page=products_all
Azt állítja magáról,hogy nem hamisítvány és a legtisztább alapanyagopkat használva készülnek ezek a cuccok.Ez gagyi vagy tényleg 100% tisztaságú anyaggal találtam magam szembe? ;D

2008. Április 02. - 22:01:35
Válasz #52
Nem elérhető

Kris


találtam egy céget aki mindegyik felkapottab szteroidot gyártja egy kicsit más néven vagy rövidített néven Pl: Winn,Tren.Deca,D-anabol stb.  http://www.roidstore.com/index.php?main_page=products_all
Azt állítja magáról,hogy nem hamisítvány és a legtisztább alapanyagopkat használva készülnek ezek a cuccok.Ez gagyi vagy tényleg 100% tisztaságú anyaggal találtam magam szembe? ;D


Ezt most komolyan gondolod?

En meg ennel gagyibb dolgokat nem is lattam.

Szemes Deca?

2008. Április 03. - 22:25:44
Válasz #53
Nem elérhető

Boiler


találtam egy céget aki mindegyik felkapottab szteroidot gyártja egy kicsit más néven vagy rövidített néven Pl: Winn,Tren.Deca,D-anabol stb.  http://www.roidstore.com/index.php?main_page=products_all
Azt állítja magáról,hogy nem hamisítvány és a legtisztább alapanyagopkat használva készülnek ezek a cuccok.Ez gagyi vagy tényleg 100% tisztaságú anyaggal találtam magam szembe? ;D


Ezt most komolyan gondolod?

En meg ennel gagyibb dolgokat nem is lattam.

Szemes Deca?
Az oldal végignézése alapján én is butaságnak tartom, de ebben a mai világban már minden lehetséges. Emberek jártak a holdon repülünk meg ilyenek  Łł=  @-o Őrült világban élünk  /:-) Viszont az tény, hogy a neten lehet találni annyi ilyen céget és gyártót, hogy az kimonadni sok. Egyszer találtam és föl is vettem a kapcsolatot egy orosz céggel. Hát érdekes beszélgetést folytattunk. Az ő elmondásuk szerint,az általuk gyártott cuccokban 10%-15%-al több a hatóanyag mint amennyi a dobozokon föl van tüntetve. Jeleztem érdekelne és kipróbálnám, hogyan lehetséges ezt az üzletet lebonyolítani? Erre jött a válasz: Ez baromi egyszerű küldik vonaton futárral a hátig onnantól úgy viszem el ahogy akarom és 7500 Euro a min. rendelés. Na itt ért véget a társalgásunk.   ::)

Azt is sikerült kideríteni melyik maffiáé a cég de már nem emlékszem. Hát minden esetre nekem 7500Eurót (életembe nem fogok annyit pénz együtt látni) nem áll módomba ilyen befektekni főleg ha kamus a cucc, ami valószínű.

2008. Április 04. - 10:32:55
Válasz #54
Nem elérhető

moszad


Idézet
Azt is sikerült kideríteni melyik maffiáé a cég de már nem emlékszem.

 Łł= Łł= Łł=
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 04. - 17:30:14
Válasz #55
Nem elérhető

L


találtam egy céget aki mindegyik felkapottab szteroidot gyártja egy kicsit más néven vagy rövidített néven Pl: Winn,Tren.Deca,D-anabol stb.  http://www.roidstore.com/index.php?main_page=products_all
Azt állítja magáról,hogy nem hamisítvány és a legtisztább alapanyagopkat használva készülnek ezek a cuccok.Ez gagyi vagy tényleg 100% tisztaságú anyaggal találtam magam szembe? ;D

Ez tuti, hogy baromság!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 07. - 12:22:31
Válasz #56
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én a hejjjesírási szótárat...

A helyesírási szótár is helyreállítja a saját tesztotermelést,akkor 50 éves kor felett is kötelező ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 21. - 21:01:51
Válasz #57
Nem elérhető

Jokkesz


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!
"I don't use weights because I don't want to get too big"

2008. Május 21. - 21:07:07
Válasz #58
Nem elérhető

Raymond


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!


Az orosz Methandrostenolon-t én személy szerint nem tudom hogy be  lehet e szerezni még ...de egyet tudok hogy voltam olyan hülye hogy szedtem belőle vagy 200 szemet......még régebben.....az edzőtársak meg akiknek mondtam hogy ezt szedem csodálkoztak hogy hogy maradtam életbe...........én őszinte leszek hozzád ...ez a cucc még radioaktív anyagot is tartalmaz, meg még ki tudja mi a szart.....soha többet ilyen szemét cuccot... :---- :----

2008. Május 21. - 21:16:42
Válasz #59
Nem elérhető

hopika


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!


Az orosz Methandrostenolon-t én személy szerint nem tudom hogy be  lehet e szerezni még ...de egyet tudok hogy voltam olyan hülye hogy szedtem belőle vagy 200 szemet......még régebben.....az edzőtársak meg akiknek mondtam hogy ezt szedem csodálkoztak hogy hogy maradtam életbe...........én őszinte leszek hozzád ...ez a cucc még radioaktív anyagot is tartalmaz, meg még ki tudja mi a szart.....soha többet ilyen szemét cuccot... :---- :----

Szintén zenész...de én mással együtt toltam...
Hoztam belőle egy gyereknek és ő teljesen hülye lett(ami azóta sem változott) @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!