2024. Április 27. - 11:58:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287558 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 21. - 21:24:10
Válasz #60
Nem elérhető

Suncity


Jokkesz!

Vállizület gyulladásom nekem is volt tavay, mind2 oldalon
8hét pihi, glükozamin+msmes kiegészitő(ami mindig kell) + 2hétig Nidol (gyulladás és fáj.csökk.)2tab/nap
felesleges NAPÓZni @:-)

2008. Május 21. - 21:27:51
Válasz #61
Nem elérhető

Flex01


Már a képen látható változat megszünt ,de ugyanez a hatóanyag (meatndienone) gyakorlatilag 5mg os változatban mostmár kis műanyag fehér dobozban kapható 100db os kiszerelésben és mondhatom nem gyenge a szer  :o
Bár az ára drágább min ha napót vagy Anabolt vennél.......

2008. Május 21. - 22:14:18
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!


Az orosz Methandrostenolon-t én személy szerint nem tudom hogy be  lehet e szerezni még ...de egyet tudok hogy voltam olyan hülye hogy szedtem belőle vagy 200 szemet......még régebben.....az edzőtársak meg akiknek mondtam hogy ezt szedem csodálkoztak hogy hogy maradtam életbe...........én őszinte leszek hozzád ...ez a cucc még radioaktív anyagot is tartalmaz, meg még ki tudja mi a szart.....soha többet ilyen szemét cuccot... :---- :----

Szintén zenész...de én mással együtt toltam...
Hoztam belőle egy gyereknek és ő teljesen hülye lett(ami azóta sem változott) @-o

Te mit nem toltál eddig 'ázze ;D  @:-)

2008. Május 21. - 22:42:04
Válasz #63
Nem elérhető

hopika


Hát rossz kisgyerek koromban meglestem egy-két dolgot,az eccer biztos.Természetesen idióta,hozzánemértő módjára-aminek meg is lett az eredménye.De tudod... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 21. - 22:44:00
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát rossz kisgyerek koromban meglestem egy-két dolgot,az eccer biztos.Természetesen idióta,hozzánemértő módjára-aminek meg is lett az eredménye.De tudod... ˝=/

Ebből a szempontból szerencsésebb vagyok  0o0o0

2008. Május 21. - 22:59:33
Válasz #65
Nem elérhető

Cressler


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!


Az orosz Methandrostenolon-t én személy szerint nem tudom hogy be  lehet e szerezni még ...de egyet tudok hogy voltam olyan hülye hogy szedtem belőle vagy 200 szemet......még régebben.....az edzőtársak meg akiknek mondtam hogy ezt szedem csodálkoztak hogy hogy maradtam életbe...........én őszinte leszek hozzád ...ez a cucc még radioaktív anyagot is tartalmaz, meg még ki tudja mi a szart.....soha többet ilyen szemét cuccot... :---- :----
radioaktívat komolyan???  beszarás
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 21. - 23:16:53
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!


Az orosz Methandrostenolon-t én személy szerint nem tudom hogy be  lehet e szerezni még ...de egyet tudok hogy voltam olyan hülye hogy szedtem belőle vagy 200 szemet......még régebben.....az edzőtársak meg akiknek mondtam hogy ezt szedem csodálkoztak hogy hogy maradtam életbe...........én őszinte leszek hozzád ...ez a cucc még radioaktív anyagot is tartalmaz, meg még ki tudja mi a szart.....soha többet ilyen szemét cuccot... :---- :----
radioaktívat komolyan???  beszarás

Ez valami urban legend lesz, szvsz  :-}

2008. Május 21. - 23:19:15
Válasz #67
Nem elérhető

Cressler


Sziasztok!

Lehet, hogy ilyet itt nem kellene, vagyis inkább szabadna kérdezgetni, de nem tudja valaki véletlenül, hogy az orosz Methandrostenolon-t be lehet-e még szerezni valahonnan?
A képen látható kiszerelések valamelyikére gondoltam.

És még egy kérdés: az okosok szerint egyes szteroidok kifejezetten jót tesznek az gyulladt ízületeknek. Tapasztalt már valaki ilyet? Másfél hónapja tartó vállízületi gyulladásomra nem használ semmi...csak a stihlfűrész. :
Előre is köszönöm!

Üdv nektek!


Az orosz Methandrostenolon-t én személy szerint nem tudom hogy be  lehet e szerezni még ...de egyet tudok hogy voltam olyan hülye hogy szedtem belőle vagy 200 szemet......még régebben.....az edzőtársak meg akiknek mondtam hogy ezt szedem csodálkoztak hogy hogy maradtam életbe...........én őszinte leszek hozzád ...ez a cucc még radioaktív anyagot is tartalmaz, meg még ki tudja mi a szart.....soha többet ilyen szemét cuccot... :---- :----
radioaktívat komolyan???  beszarás

Ez valami urban legend lesz, szvsz  :-}
off
már rég meg akartam valaki kérdezni mit jelent, hogy "szvsz"  --)
on  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 21. - 23:19:55
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Szvsz = Szerény Véleményem Szerint  /:-)

2008. Május 21. - 23:24:22
Válasz #69
Nem elérhető

Jordan


Szvsz = Szerény Véleményem Szerint  /:-)

Mindig tanul az ember. (+)

Cressler miatt:

Én sem tudtam!!!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 21. - 23:26:09
Válasz #70
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 25. - 11:32:56
Válasz #71
Nem elérhető

vadászmester


csaba, az ilyen kérdésekre allergiásak a többiek. Én nem. Ha dobsz privátban egy e-mailt elküldöm neked egy torrent linket, amivel le tudod tölteni az anabolics2006 c. e-könyvet. Olvasd el amennyire érdekel, hogy egyáltalán körvonalazódjon benned valami.

Tomi!

Ez a torrent link engem is érdekelne!

Nagyon szépen köszönöm előre is!

2008. Május 29. - 17:52:42
Válasz #72
Nem elérhető

palkocsaba


Tomi...kicsit megkésve ugyan...de köszi a segitséget :)

azóta letettem a szteroidok gondolatáról...nem érzem szükségét egyenlőre...inkább visszakanyarodtam és olvasgattam az alapoknál (táplálkozás)...és meg is lett az eredménye...most meg a természetes fokozókkal szeertnék próbálkozni...csak itt is segitség kéne :/Ezekről a termékekről lenne szó:

Halodrol
Orastan A
Novadex XT
Plasmajet
Advenced PCT
Superdrol Ng
T-Bomb 2
Secretagogue-One
Jungle Warfare

nem igazán tudom melyiket melyikkel,hány hét után,meddig kell szedni,és nem akarok pénzt kidobni és össze vissza szedni mindent! :/


Visszatérve...ha engem már nem is érdekel...de mást még lehet,és ez a kérdés még nem hangzott el ha jól emlékszem:

Milyen praktikák vannak ill hogyan lehet a Dianabol és társainak mellékhatásait csökkenteni? (ha van ilyen és nem kérdeztem megint hülyeséget :P) Sztem aki még nem csinált kúrát és szeretne azt biztos érdekelni fogja...

2008. Június 12. - 13:06:01
Válasz #73
Nem elérhető

gmatyi


Szerintem nagyon sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert nincsen pénzük megvenni mindenféle kiegészítőt ! Ha 1 jó tápkieg kúrát akarsz minimum 50-60 e amatőr  hobbi szinten!  Ezért inkább vesznek Napcsit vagy valami szutykot! Én is gondolkodtam h elkezdem a Napót de minek?!    Jó kaja + Kreatin + Glutamin+ Tesztó növelők meg miegymás! 1.5 év kihagyás után  kajával meg a  minimális kieggel sikerült 7 kg - ot felszednem 1.5 hónap alatt amiből minimális a  zsír!  :-){


De hát ezt mindenki maga dönti el ! Ez csak az én  szerény véleményem volt!  Üdv : Máté
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Június 12. - 13:06:27
Válasz #74
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szerintem nagyon sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert nincsen pénzük megvenni mindenféle kiegészítőt ! Ha 1 jó tápkieg kúrát akarsz minimum 50-60 e amatőr  hobbi szinten!  Ezért inkább vesznek Napcsit vagy valami szutykot! Én is gondolkodtam h elkezdem a Napót de minek?!    Jó kaja + Kreatin + Glutamin+ Tesztó növelők meg miegymás! 1.5 év kihagyás után  kajával meg a  minimális kieggel sikerült 7 kg - ot felszednem 1.5 hónap alatt amiből minimális a  zsír!  :-){


De hát ezt mindenki maga dönti el ! Ez csak az én  szerény véleményem volt!  Üdv : Máté


 :-)!  Łł=