2024. Május 09. - 20:08:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 419711 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 08. - 14:51:59
Válasz #30
Nem elérhető

tomi


vagy "a féltestű asszony"
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 19. - 18:10:26
Válasz #31
Nem elérhető

mangela87


A Magyarországon kapható tablettás stanazolokról van valakinek véleménye???
Ismereteitek szerint melyek mondhatók megbízható terméknek???
Válaszokat várok!!! :-){

2007. Szeptember 21. - 09:07:47
Válasz #32
Nem elérhető

izomboy


Én azt sem merném mondani hogy láttam eredeti terméket valaha...... vagy hamisat:)

2007. Szeptember 28. - 17:54:20
Válasz #33
Nem elérhető

GetFreaky!


Wimstrol Depot

Hatóanyag:
-stanazolol
Kereskedelmi megnevezések:
Winstrol Depot: 50mg/ml Spanyolo.,Olaszo.
Stromba: 50mg/ml Nagy-B.

Jellemzők:
Az injekcióban beadható Winstrol Depot-ban az a különleges, hogy a hatóanyagát nem olajban, hanem vízben oldották fel. Ez leegyszerűsítve azt jelenti, hogy gyakrabban kell beadni, mint az olajban oldott szteroidokat. A Winstrol nagyon hatásos szer, ha helyesen használják. Általában nem egyedüli szteroidként alkalmazzák, mivel csekély androgén összetevője nem védi az atlétát egy esetleges diéta esetén az izomszövet elvesztésétől. Mivel nincs vízvisszatartó hatása, a winstrol Depottal ritka a gyors súlynövekedés. Mégis szolid izomnövekedés lép fel, valamint igen nagyfokú növekedés, mely a szer elhagyása után is megmarad. Akik nagy izomtömeget akarnak felépíteni, azok kombinálják Anapolonnal, Dianabollal, etc.

Adagolása:
A legjobb eredmények napi 50mg esetén figyelhetőek meg. De mint fentebb említettem, kombinálni érdemes más készítményekkel.

Mellékhatása:
Lényegében megegyezik az enyhébb szteroidok mellékhatásaival, de ez erősen egyénfüggő.

2007. Szeptember 28. - 18:57:33
Válasz #34
Nem elérhető

parrre


Szerintem azért a topic címét ne nagyon írd át. Főleg ha nem te indítottad.  ;)

2007. Szeptember 28. - 20:28:13
Válasz #35
Nem elérhető

tomi


Köszönjük szépen ezt a sokatmondó BEILLESTÉSt a konkurens weboldalról (velük semmi bajom).   :-):-)::
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 21:46:25
Válasz #36
Nem elérhető

GetFreaky!


Akkor jó!Csak egy kis ismertető az anyagről ennyi kell!!
De látom a rutinosak már tudják,hogy mi honnan való! Łł=

2007. Szeptember 29. - 15:31:33
Válasz #37
Nem elérhető

tomi


Jaja, amúgy nem para inkább az a gond, hogy én nem tudok helyesen írni: beillesztés
Up the dose, lift the most!

2008. Február 17. - 15:46:29
Válasz #38
Nem elérhető

Milo


Sziasztok! májusban szeretnék nyomni egy winstrol kúrát úgy 6hetesre tervezem.Tudom hogy 1.sorban nem tömegnövelésre van, de még natural vagyok és szerintem ez is hozna minőségitömeget.Tudnátok abban segíteni hogy 1héten hányszor,mennyit szúrjak?97kg vagyok ,átlagos testzsírral. A másik kérdésem hogy milyen kiegészítőket szedjek a mellékhatások,izomvesztés elkerülése végett? nolvadex xt stb...
Riceman

2008. Március 07. - 12:53:06
Válasz #39
Nem elérhető

kamugirl


Sziasztok! májusban szeretnék nyomni egy winstrol kúrát úgy 6hetesre tervezem.Tudom hogy 1.sorban nem tömegnövelésre van, de még natural vagyok és szerintem ez is hozna minőségitömeget.Tudnátok abban segíteni hogy 1héten hányszor,mennyit szúrjak?97kg vagyok ,átlagos testzsírral. A másik kérdésem hogy milyen kiegészítőket szedjek a mellékhatások,izomvesztés elkerülése végett? nolvadex xt stb...

Sziasztok!
Az én barátom is winstrollt szeretne szúrni.
27éves 177cm magas és 86kg. Már 6éve edz rendszeresen.
Sohasem elégedett magával  :-\ pedig nekem tetszik.
Sehol sem találok elegendő információt erről a termékről...

Mi az amit ti tudtok róla?
Hallottam,hogy a szteroidok nem jók és megpróbáltam lebeszélni,de nem lehet.
Rendesen étkezik. Mindig csirkemell filét eszik meg rízst meg ilyesmit.

Ha ő ezt használja,mit ér el vele?
Én mit tudok tenni,hogy ne legyen baja?

vendégként már olvasgattam itt,és láttam,hogy sok mindent kibeszéltek itt.
De ez a winstroll téma egyáltalán nem lett kitárgyalva.
Pedig elvileg ez egy sláger koksz.  ?:-/

A dianabolt is kitárgyaltátok,pedig az rosszabb nem?
Légyszives ehhez is szóljatok hozzá érdemben.


2008. Március 07. - 14:16:02
Válasz #40
Nem elérhető

Lalika85


Szia! Probáld meg lebeszélni....
Valahogy hassál rá  :-)-  :-)(-:        ;) ;D
(gondoltam írok,hogy lássák a hozzászólásodat....)

Lehet,hogy ajánlanak itt helyette sokkal jobb alternatívát.
Amivel hasonló vagy jobb hatást érhetsz el kevesebb mellékhatással...(Bár nem biztos,hogy létezik ilyen.)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 07. - 14:38:30
Válasz #41
Nem elérhető

Ren


Sziasztok! májusban szeretnék nyomni egy winstrol kúrát úgy 6hetesre tervezem.Tudom hogy 1.sorban nem tömegnövelésre van, de még natural vagyok és szerintem ez is hozna minőségitömeget.Tudnátok abban segíteni hogy 1héten hányszor,mennyit szúrjak?97kg vagyok ,átlagos testzsírral. A másik kérdésem hogy milyen kiegészítőket szedjek a mellékhatások,izomvesztés elkerülése végett? nolvadex xt stb...

Sziasztok!
Az én barátom is winstrollt szeretne szúrni.
27éves 177cm magas és 86kg. Már 6éve edz rendszeresen.
Sohasem elégedett magával  :-\ pedig nekem tetszik.
Sehol sem találok elegendő információt erről a termékről...

Mi az amit ti tudtok róla?
Hallottam,hogy a szteroidok nem jók és megpróbáltam lebeszélni,de nem lehet.
Rendesen étkezik. Mindig csirkemell filét eszik meg rízst meg ilyesmit.

Ha ő ezt használja,mit ér el vele?
Én mit tudok tenni,hogy ne legyen baja?

vendégként már olvasgattam itt,és láttam,hogy sok mindent kibeszéltek itt.
De ez a winstroll téma egyáltalán nem lett kitárgyalva.
Pedig elvileg ez egy sláger koksz.  ?:-/

A dianabolt is kitárgyaltátok,pedig az rosszabb nem?
Légyszives ehhez is szóljatok hozzá érdemben.



Még nem írtam ezekbe a topikokba, mert nem nagyon érdekel, meg nem is értek hozzá!
De most h egy úriember b.nője kérdezi h milyen cuccot szedjen a pasija... :-O
ez számomra... kész!
Minden képpen azt ajánlom h mondjon le róla, mert nagyon nem jó!  ˝=/
Nem szeretnék senkit megbántani, de  :---- !
Tiszteletben tartom akik nyomják, de aki még nem próbálta ki, az ne is nyúljon hozzá!
Inkább egyen meg minden reggel 2 ananászt( nekem bevállt, jó vízhajtó hatás)   ;D
Szubjektív vélemény!!!!   /:-)

2008. Március 07. - 14:40:22
Válasz #42
Nem elérhető

Lalika85


Én nem értek hozzá!!!
Ezt az x-files 2003-ból másoltam be neked.

A Winstrol a stanozolol nevű anabolikus szteroid hatóanyagot tartalmazza. Ez a vegyület a
dihidro-tesztoszteron származéka, bár ennél az androgénnél lényegesen kisebb az aktivitása.
Gyakorlatilag az anabolikus szteroidok közé soroljuk, és az első tanulmányok szerint
valamivel erősebb anabolikus, mint androgen hatást képes kiváltani. A dihidro-tesztoszteron
szinte csak androgen mellékhatásokat eredményez az alkalmazás során, míg a stanozolol
azonban minőségi izom épülését váltja ki. A többi, erősebb vegyülethez képest a stanozolol
androgen sajátságai gyengék, emellett azonban megbízható izomépítő szer. Anabolikus hatása
a Díanabollal vetekszik, a Winstrol azonban nem eredményez olyan mértékben
vízvisszatartást. A stanozolol 17-metilált származék, épp mint a Dianából, és ez az átalakítás
teszi lehetővé a szájon át történő alkalmazást. A design ellenére azonban léteznek a
szteroidnak injektálható változatai is.
Szerkezetéből fakadóan a stanozolol nem képes ösztrogénné alakulni. Ezért anti-ösztrogének
alkalmazása nem szükséges ezen szteroid alkalmazása mellett, hiszen gynecomastia még az
arra érzékeny személyeknél sem alakulhat ki. Mivel az ösztrogén felelős a vízvisszatartásért
is, a Winstrol nem nagyarányú tömegnövekedést, hanem vékonyabb, minőségi izmok
képződését eredményezi úgy, hogy közben nem kell a bőr alatti kötőszövetek vízfelhalmozása
miatt aggódnunk. Ez előnyössé teszi szálkásításkor történő alkalmazását, amikor a zsír- és
vízraktározás jelentős problémát jelentene. Nagyon népszerű olyan sportolók körében is, akik
olyan sportágakat űznek, amelyben az erő és a gyorsaság egyaránt számít (futó-, ugró-, dobószámok,
atlétika). Az ilyen sportágakban nem célszerű a fölösleges víz súlyát cipelni, ezért a
Winstrol révén nyert tiszta izomzat lényegesen hasznosabb, mint az ösztrogénikusabb szerek
által felhalmozott gyengébb minőségű izomtömeg.
Amint már említettük, a Winstrolt kétféle (tabletta és injektálható oldat) formában gyártják.
Bár kémiailag ezek megegyeznek, az injekció révén a felhasználó sokkal több szteroidot
képes a szervezetébe juttatni. Emiatt az injekciók nyilván lényegesen költséghatékonyabbak,
és ezért jobban kedvelt az alkalmazásuk is. Egy-egy injekció kiszerelése között azonban nagy
különbségek lehetnek. Ez különösen megnyilvánul a különféle stanozolol-szuszpenzió
készítmények részecskeméretében. Az európai Zambon nevű termékben például olyan finom
por található, amelyet kényelmesen injektálhatunk 25-27 G-s tűvel. Az ausztráliai állatorvosi
készítmény, a Stanazolic még jobb: olyan finom eloszlású szilárd anyagot tartalmaz, amely
még egy 29 G-s inzulintűn is átfér. Sok más állatgyógyászati termék azonban sokkal durvább
részecskemérettel rendelkezik, - így a Winstrol-V amerikai, a Stanosus ausztrál (állítólag az
Anabolic-ST valamivel jobb), vagy a Stanol-V mexikói készítmény. Sokszor az összetapadás
vagy az injektálás nehézségei még 22 G-s tű használatakor is jelentkeznek. Minden terméknek
vannak azonban előnyei és hátrányai is. A nagy részecskeméret egyrészt hosszabb hatású
depót hoz létre a szteroid oldódásakor, emiatt ritkábban kell injektálnunk. Egy-egy nagyobb
injekció három-négynaponta elegendő ahhoz, hogy a vér hormonszintjeit megfelelő értéken
tartsa, ami egy vízbázisú készítmény esetében igen kedvező arány. Másrészt viszont
kénytelenek vagyunk olajos injekciókhoz való, 21-22 G-s tűt használni, ami rendszeres
alkalmazásra kellemetlen. Azok a termékek, amelyeket finomabb részecskemérettel
készítenek, nem képeznek lassabb hatású depót, ezért kétnaponta kell az injekciókat beadni
ihhoz, hogy a vér szteroidszintjét megfelelő értéken tartsuk. Az injekciókhoz használt tűk
nérete azonban lényegesen kényelmesebb, ami miatt sokkal több injektálási hely jöhet szóba.
Igaz ugyan, hogy egy nagy „olajcső" bepréselhető a vállunkba is, de nem az az igazi helye...
i'erfiak a Winstrol tablettát napi 15-25 mg-os, míg az injekciókat napi 25-50 mg-os
adagokban használják (az eltérések alapja az ár és a mennyiség). Az elérni kívánt eredménytől
íüggően gyakran alkalmazzák együtt más szteroidokkal. Tömegnövelés céljára például olyan
erősebb androgének, mint a tesztoszteron, Dianából vagy az Anadrol 50 használatosak
többnyire. Ilyenkor a Winstrol kiegyensúlyozottá teszi a kúrát, jó anabolikus hatást ad, egy
összességében gyengébb ösztrogenikus hatás mellett, mintha a szteroidokat önmagukban
alkalmaznánk. Az eredmény egy jelentős izomtömeg-növekedés, kényelmesebb mértékű zsírés
vízvisszatartás mellett. Verseny előtt, vagy a diéta szakaszában olyan nem aromatizálódó
androgénekkel kombinálhatjuk a Winstrolt, mint a trenbolone vagy a Halotestin. Az ilyen
kombinációk segítnek olyan erősen definiált, kemény izomzat kialakításában, amelyre a
legtöbb testépítő hőn áhítozik. Idősebb vagy érzékenyebb személyek olyan készítményekkel
is alkalmazhatják a Winstrolt, mint a Primobolan, a Deca-DuraboHn vagy az Equipoise.
Ilyenkor jó eredmények mellett kevesebb mellékhatás jelentkezik, mint hasonló androgen
kezelésekkor.
Nők napi 5-10 mg, illetve fél és öt tabletta közötti mennyiséget szoktak használni. Bár a
sportoló hölgyek általában jól tolerálják a stanozololt, mégsem szoktak injekciókat
alkalmazni. Az injekció az androgen tüneteket erősíti, és már 50 mg is túlságosan nagy adag
ehhez. Vagyis előnyben kell részesíteni a tablettákat. Nyilvánvalóan könnyebb egy tablettát
eldarabolni, mint 1 cm3-nyi injekciót részekre osztani. Azok a hölgyek, akik mindenképpen
fontosnak tartják, hogy injekciókkal kísérletezhessenek, az 50 mg-os ampullákat legalább két
részletben adják be. Itt az adag szabja meg, hány naponta kell az injekciót megismételni. 25
mg mennyiség esetén leginkább három-négynaponta adjuk az injekciókat. Ennél
ambiciózusabb (és vakmerőbb) hölgyek minden második nap is beadhatnak maguknak 25 mg
Stanozololt, bár általában ezt nem javasoljuk. Noha a Winstrol csak mérsékelten androgen, a
férfiasodás veszélyét nem szabad elhanyagolnunk.
A szerkezeti eltérés (17-a-alkilálás) miatt a tabletták nagyobb terhelést rónak a májra, mint az
injekciók (amelyek elkerülik az „első kaput"). Hosszabb ideig, vagy nagyobb adagokkal
folytatott kúrák során ezért vérvizsgálatokkal rendszeresen ellenőriztetni kell a májfunkciókat.
Bár az injekció használatakor nem gyakori, a májkárosodás veszélye itt sem zárható ki. Bár az
injekcióval bevitt hatóanyag nem teljes egészében a májon keresztül kerül a szervezetbe,
mégis a máj bontja.le azt, ami kisebb mértékű (de folyamatosabb) stresszhatást jelent a
szervnek. Az ilyen stresszhatásokat nöVeli, ha a Winstrol mellett más 17-a-alkilált
vegyületeket alkalmazunk a kúra során. Amikor ilyen keverékeket használunk, érdemes
korlátozni a kúra időtartamát (lehetőleg 6-8 hétre). Megjegyzendő, hogy a Winstrol mindkét
változata erős hatást gyakorol a HDL/LDL koleszterinszint arányára. Ez a mellékhatás
gyakori az anabolikus szteroid kezelés során, és nyilvánvalóan egészségi kockázatot jelent
akkor, ha hosszabb ideig, vagy nagyobb adagokkal folytatunk kúrákat. Az alkalmazás
módjánál fogva a tabletta jobban befolyásolja a koleszterinszintet, mint az injekció,
ennélfogva rosszabb választás azok számára, akik kiemelten kezelik ezt a mellékhatást.
Amint a könyv elején már összegeztük, a stanozolol alkalmazása alapvetően befolyásolja a
nemi hormon-kötő fehérjék (SHBG, sex hormone binding globulin) mennyiségét. Ez jellemző
az összes anabolikus illetve androgen szteroidra, a Winstrol aktivitása és az alkalmazási
módja miatt különösen jelentős e téren. Mivel a plazma kötőfehérjéi, így az SHBG
ideiglenesen megakadályozzák azt, hogy a szteroid kifejthesse hatását, ezért az SHBG gátlása
nagyobb arányban biztosít szabad (nem lekötött) szteroidot a szervezetben. Ez egy olyan
hatékony mechanizmust jelenthet, amelynek révén a stanozolol növelheti a párhuzamosan
alkalmazott szteroid aktivitását. Ezt a hatást erősítendő adhatunk a keverékhez Proviront (1-
•metil-dihidro-tesztoszteront), amelynek különösen nagy az affinitása az SHBG-hez. Emiatt
szoríthat ki gyengébb szubsztrátokat, így a tesztoszteront is a Proviron az SHBG mellől, ami
tovább növelheti a szabad hormonszintet. Winstrol és Proviron együttes alkalmazása a
tesztoszteron kúra során tehát nagyon hasznosnak bizonyulhat, mivel jelentősen növeli a
szabad koncentrációját ennek a nagyon erős izomépítő androgénnek.
A mexikói stanozolol termékek uralják jelenleg a feketepiacot. Közéjük tartozik a Ttokkyo
cég Stanol-V nevű készítményé, illetve az ausztrál importból származó, Jurox cég által
gyártott Stanosus, illetve az Ilium cég Stanazolic nevű terméke. A Stanosust nemrégiben
felváltotta az Anabolic-ST, amelyet most a Grupo Comercial Tarasco forgalmaz (a Jurox cég
képviselője). Ennek lehet némi köze ahhoz a vitához, amely Ausztrália jelentős mexikói
szteroid importjával (és ezen termékek amerikai feketepiacra kerülésével) kapcsolatosan
zajlott mostanában. Jelenleg minkét termék a piacon van, és ez ne aggasszon miket. A
Ttokkyo termékei jó részt vállalnak a mexikói Winstrol-piacból, hiszen nemrégiben vezették
be az első 100 mg/ml-es stanozolol injekciót és a 10 mg-os tablettát. A termék kis
viszkozitása és problémás alkalmazása ugyan jó néhány panaszra adott már okot (esetlegesen
21G-S tűre is szükségünk lehet), a legtöbbeknek a 100 mg-os adag egyszerűen már túl sok. A
10 mg-os tablettát elsősorban azok keresik, akik megelégelték a 2mg-os tabletták alacsony
hatóanyag-tartalmát és magas árát. Mivel ekkora a kereslet a nagyobb hatóanyag-tartalmú
készítmények iránt, nem csoda, hogy az Ilium termékei valósággal taroltak a piacon. A
népszerű Stanozolic injekciók új változata 10 ml-es fiolában kapható, és ugyanúgy 100mg/ml
es hatóanyag-koncentrációval rendelkezik mint a Ttokkyo terméke, és az 50 mg-os változat
minőségét alapul véve, nagy sikerekre számíthat. A másik termékük a 6mg-os stanozolol
tabletta, amely 300 darabos kiszerelésben, üvegcsékben kerül forgalomba. Bár ez nem olyan
erős, mint a Ttokkyo terméke, még így is háromszor erősebb egy átlagos Winstrol tablettánál
- és a 10 mg-os mellett jelenleg az egyetlen, amely 5mg-nál több hatóanyagot tartalmaz. A
mexikói import ellenére a spanyol Zambon márkájú termékek is bekerülnek az amerikai
piacra. Ezek 2 mg-os tablettás, vagy 50 mg-os vízbázisú injekció ampullás kiszerelésben
kaphatók. A Genepharm vállalat is gyárt márkahév nélküli, 5mg-os tablettás terméket.

Hamisítványok:
A Winstrol, légyén bár tabletta vagy injekció, a hamisítók gyakori céltáblája. Mivel az eredeti
terméket nem túl széles körben gyártják, nagy segítség lehet, ha tudjuk, mit keressünk. A
legfontosabb dolog, hogy a görög Genepharm terméket kivéve sohase vegyünk egyszerűen
„stanozololnak" nevezett, márkanév nélküli terméket. Az összes, jelenleg forgalomban lévő
terméknek van valamilyen márkaneve.
Injekciók
A Winstrol-V-t Kanadában és az Egyesült Államokban gyártják, és ezt a terméket utánozzák a
legtöbben. A szigorú szabályozás miatt nem valószínű, hogy az eredeti termékre egyáltalán
ráakadhatunk, ezért kerüljük ezt a márkát. A vállaljuk a kockázatot, győződjünk meg róla,
hogy a szteroid kristálykák gyorsan és alaposan leválnak akkor, amikor az üvegcsét
nyugalomba helyezzük. A valódi Winstrol-V részecskéi túl nagyok ahhoz, hogy finomabb tün
átférjenek (25-27 G-s tűben megszorulnak).
A mexikói termékek közül megbízható az Anabolic-ST, a Stanazolic és a Stanol-V a
Ttokkyotól. Jelenleg ezeknek egyetlen hamisítványát sem ismerjük. A Stanazolic és a Stanol
biztonsági hologram matricával van ellátva, ami véd a hamisítókkal szemben, keressük tehát
ezeket vásárláskor.
Az injekciók közül az utolsó legális tennék a spanyol 1 ml-es ampulla a Zambontól (azt
hiszem, a Zambon Olaszországban is gyárt injekciókat, de ezeket mostanság nem látni
errefelé). Jelezték már, hogy ennek a terméknek vannak utánzatai, de eddig ezeket könnyű
volt azonosítani. Ahogy a Winstrol-V esetén, a részecskék itt is hamar kiülepednek az
oldatból, ha az ampullát nyugalomba helyezzük. A kristálykák azonban kisebbek, finomabb
tűvel is beadhatók, és tovább tart a kiülepedésük, mint az észak-amerikai változatnál, ezért ez
ne zavarjon. A spanyol Zambon ampullák kiszerelésén nemrégiben változtattak:
keskenyebbek, és átlagosabbak lettek. Ez nagy kár, mert az előzőek nagyon szokatlan
külsejűek voltak, amit látszólag sokkal nehezebb hamisítani. Az újabb ampullák mérete és
alakja sok piacon lévő más termékhez hasonlít, és már nem olyan széles az alja, mint az
előzőnek volt. A csomagolásban is vannak eltérések, a dobozra világosabb szürke színnel
nyomtattak. Tény azonban, hogy csak a régebbi terméknek ismerjük a hamisítványait, ezért,
eddig legalábbis, az új termék biztonságosnak mondható.
Tabletták
A Winstrol tablettákkal kapcsolatban az a legfontosabb, hogy tudjuk, melyik az a néhány
tennék, amelyet megvehetünk. A legkedveltebb, megbízható termékek a mexikói Ttokkyoféle
Stanol-V tabletták, illetve a görög stanozolol a Genepharmtól. Egyiket sem utánozzák
jelenleg, ezért biztonságos vételnek számítanak. A Stanol-V tabletták 100 illetve 500 darabos
kiszerelésben, üvegekben, narancsszínnel kerülnek forgalomba. Ne feledjük ellenőrizni a
Ttokkyo cég biztonsági hologramját illetve az eredetiséget garantáló görög gyógyszerészeti
azonosító matricát. Valószínűleg csakhamar nagy mennyiségben találkozunk majd az új
Stanozolic 6 mg-os tablettákkal is. Mint az összes, a mexikói Denkall által importált termék, a
Stanozolic is biztonsági hologrammal van ellátva. Ne feledjük ellenőrizni ezt vásárláskor.
Az olasz és a spanyol Zambon tabletták is biztonságosak; ezek közül az elmúlt években a
spanyol termék volt a népszerűbb. Az olasz termékbe dobozonként két levélnyi, egyenként 10
tablettát tartalmazó levelet csomagolnak. A spanyolok 20 tablettás levelekkel, dobozonként
azonban csak egy levéllel csomagolják a tablettákat. Mindkét fajta tabletta rózsaszínű. A
spanyol tablettákon„W" nyomatot is láthatunk.
Az indiai Menabol szintén valódi termék, de Amerikában nem látni jelentős mennyiségben.
Ha dobozonként tíz, egyenként tíztablcttás levelet találunk, akkor eredetinek tekinthetjük. A
thaiföldi Cetabon is megjelenik néha a feketepiacon, és levelenként tíz, nagyon jellegzetes
vöröses színű tablettát tartalmaz. A fentebb felsorolt termékeken kívül semmilyen más
készítményt nem tartanék megbízhatónak, hacsak nem ismert forrásból származik.

Nem ajánlom én sem,de ha nem tudod lebeszélni,akkor hátha ez segít....
Itt vannak sokkal okosabbak!
Talán majd írnak róla.
Remélem azért valamit tudtam segíteni.
(ennél többet én sem tudok...ezt sem értem teljesen)

Ebben a kérdésben EFIT a mester  :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 07. - 15:29:36
Válasz #43
Nem elérhető

kamugirl




Még nem írtam ezekbe a topikokba, mert nem nagyon érdekel, meg nem is értek hozzá!
De most h egy úriember b.nője kérdezi h milyen cuccot szedjen a pasija... :-O
ez számomra... kész!
Minden képpen azt ajánlom h mondjon le róla, mert nagyon nem jó!  ˝=/
Nem szeretnék senkit megbántani, de  :---- !
Tiszteletben tartom akik nyomják, de aki még nem próbálta ki, az ne is nyúljon hozzá!
Inkább egyen meg minden reggel 2 ananászt( nekem bevállt, jó vízhajtó hatás)   ;D
Szubjektív vélemény!!!!   /:-)

Sajnos nem értettél meg. Nem azt kérdezem,hogy mit nyomjon!!!!  Ő már eldöntötte!!!
A legális kiegészítők közül szerintem mindent próbált már... elég régen edz már!
Én azt kérdezem,hogy mi az ami megóvhatja őt!
Esetleg mire figyeljek oda, vagy mire figyelmeztessem!
Meg egy pár jó tanácsot szeretnék hallani.
Elég hülye haverjai vannak és úgy láttam,hogy itt vannak hozzá értők is.
Ezért fordultam ide segitségért.

2008. Március 07. - 15:29:36
Válasz #44
Nem elérhető

kamugirl


Lalika85  :-)o-:
Köszönöm,te rendes vagy nagyon.
Ilyesmire számítottam.

Az Efit akiről írtál,az honnan tud ilyen sokat?
ő segíteni fog?

Remélem azért mások is írnak még.