2024. Április 27. - 08:34:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442194 alkalommal)

Joci989 és 3 vendég van a témában

2019. Október 21. - 08:43:01
Válasz #15
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 21. - 13:51:29
Válasz #16
Elérhető

Gábor77



2019. Október 21. - 21:59:50
Válasz #17
Nem elérhető

haven


2 naponta 1ml, az egy szolíd, de működő mennyiség. Ezt 150mg nak lehet venni, 50mg/ml érdemes számolni, ne azt nézd, hogy mi van ráírva. Felmennék egész 2 naponta 1.5ml ig, az olyan 260mg teszto/hét, wini mellé nekem elég lenne. HCG t ekkor is alkalmaznék, 2x250/hét.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 22. - 07:49:56
Válasz #18
Nem elérhető

Rolan91


Üdv mindenkinek tudna estleg valaki valamilyen magyar oldalt vagy email cím ahol steroid ill. Kúra utáni helyreállítót lehet rendelni,? nem előre utalásos, ahonnan eddig rendeltem elérhetetlenné vált az oldal

2019. Október 22. - 10:01:07
Válasz #19
Elérhető

Gábor77


2 naponta 1ml, az egy szolíd, de működő mennyiség. Ezt 150mg nak lehet venni, 50mg/ml érdemes számolni, ne azt nézd, hogy mi van ráírva. Felmennék egész 2 naponta 1.5ml ig, az olyan 260mg teszto/hét, wini mellé nekem elég lenne. HCG t ekkor is alkalmaznék, 2x250/hét.

Én a Testomix(susta) és Masteron(Drosta) kombó mellé kérdeztem hogy tennétek e valamit. A wini+oxa kifut már.( egy hét) itt kapcsolódik be a fentebb leírt kombó.

2019. Október 22. - 13:02:49
Válasz #20
Nem elérhető

kemi


2 naponta 1ml, az egy szolíd, de működő mennyiség. Ezt 150mg nak lehet venni, 50mg/ml érdemes számolni, ne azt nézd, hogy mi van ráírva. Felmennék egész 2 naponta 1.5ml ig, az olyan 260mg teszto/hét, wini mellé nekem elég lenne. HCG t ekkor is alkalmaznék, 2x250/hét.

Én a Testomix(susta) és Masteron(Drosta) kombó mellé kérdeztem hogy tennétek e valamit. A wini+oxa kifut már.( egy hét) itt kapcsolódik be a fentebb leírt kombó.

Igen, ahhoz kell pont a tesztó... kezdjed el inkább előbb.

2019. Október 22. - 13:59:25
Válasz #21
Elérhető

Gábor77


2 naponta 1ml, az egy szolíd, de működő mennyiség. Ezt 150mg nak lehet venni, 50mg/ml érdemes számolni, ne azt nézd, hogy mi van ráírva. Felmennék egész 2 naponta 1.5ml ig, az olyan 260mg teszto/hét, wini mellé nekem elég lenne. HCG t ekkor is alkalmaznék, 2x250/hét.

Én a Testomix(susta) és Masteron(Drosta) kombó mellé kérdeztem hogy tennétek e valamit. A wini+oxa kifut már.( egy hét) itt kapcsolódik be a fentebb leírt kombó.

Igen, ahhoz kell pont a tesztó... kezdjed el inkább előbb.
Akkor azt hiszem, ma este ha hazaérek melóból betolok egy Testomixet. Heti 2 elég belőle gondolom. Indítsam a Drostát is vagy azzal ráérek ha a wini elfogyott .?( jövő hét közepe)

2019. Október 22. - 18:52:24
Válasz #22
Nem elérhető

kemi


2 naponta 1ml, az egy szolíd, de működő mennyiség. Ezt 150mg nak lehet venni, 50mg/ml érdemes számolni, ne azt nézd, hogy mi van ráírva. Felmennék egész 2 naponta 1.5ml ig, az olyan 260mg teszto/hét, wini mellé nekem elég lenne. HCG t ekkor is alkalmaznék, 2x250/hét.

Én a Testomix(susta) és Masteron(Drosta) kombó mellé kérdeztem hogy tennétek e valamit. A wini+oxa kifut már.( egy hét) itt kapcsolódik be a fentebb leírt kombó.

Igen, ahhoz kell pont a tesztó... kezdjed el inkább előbb.
Akkor azt hiszem, ma este ha hazaérek melóból betolok egy Testomixet. Heti 2 elég belőle gondolom. Indítsam a Drostát is vagy azzal ráérek ha a wini elfogyott .?( jövő hét közepe)

Mi a cél? Hogy nézel ki? Stanát a végére szokták tenni, a csúcsformához időzítve.
Drosta is csak akkor látszik jól, ha száraz vagy, akárcsak az Oxa.

2019. Október 22. - 20:56:12
Válasz #23
Elérhető

Gábor77


2 naponta 1ml, az egy szolíd, de működő mennyiség. Ezt 150mg nak lehet venni, 50mg/ml érdemes számolni, ne azt nézd, hogy mi van ráírva. Felmennék egész 2 naponta 1.5ml ig, az olyan 260mg teszto/hét, wini mellé nekem elég lenne. HCG t ekkor is alkalmaznék, 2x250/hét.

Én a Testomix(susta) és Masteron(Drosta) kombó mellé kérdeztem hogy tennétek e valamit. A wini+oxa kifut már.( egy hét) itt kapcsolódik be a fentebb leírt kombó.

Igen, ahhoz kell pont a tesztó... kezdjed el inkább előbb.
Akkor azt hiszem, ma este ha hazaérek melóból betolok egy Testomixet. Heti 2 elég belőle gondolom. Indítsam a Drostát is vagy azzal ráérek ha a wini elfogyott .?( jövő hét közepe)

Mi a cél? Hogy nézel ki? Stanát a végére szokták tenni, a csúcsformához időzítve.
Drosta is csak akkor látszik jól, ha száraz vagy, akárcsak az Oxa.

A cél a rajtam lévő jelentős izomtömeg megtartása és a szintén tetemes zsír leadása. Őszintén megvallva ha 10dkg izom nem jön fel az se izgat, ha meg tudom őrizni ami rajtam van. 186cm vagyok, 150kg ról kezdtem a diétát , most 132kg vagyok. Nagyjából 110-115kg ig kellene lemennem egy elfogadható formához. Ott kb 15% lenne a testzsír. Aztán lehetne még finomhangolni,de egyenlőre ez a célsúly. Nyílván ha ez alá tudok menni testzsírban az csak jó. De első 8 hónapos tervem ez. Több évig edzettem naturálban. Elég nagy és erős is voltam,de aztán jött pár év tunyaság és elszaladtak a kilók. 42 évesen meg mar azért nem úgy virgonckodik az ember mint 20 éves korában. Szóval nem versenyzés a célom hanem magamnak és kisfiam kérésének megfelelni,miszerint legyek újra izmos  😁😉

2019. Október 24. - 06:58:52
Válasz #24
Elérhető

Gábor77


Érdekel, ki hogy számolja a hatóanyagokat, én pl a propit 50mg/ml, winit szintén 50mg/ml nek és a bodenont 200mg/ml nek

Mivel én nem vagyok elvetemült ördög  ;) :D így a terméken feltüntetett mennyiséggel számolok. Magyarul egy susta esetén 1ml/250mg valószínűleg nincs benne ennyi hatóanyag (pláne a Master testmix 350-ben nem valószínű a 350mg/ml hatóanyag), de én nem találgatok. Legfeljebb nem hat olyan erősen. Trent,boldit,decat nem használok amik mellé fontos a dupla mennyiségű tesztó a libidó miatt. (Bár a Masteronnak is kell majd a több testo.) Ha ilyet használnék , nem lenne jobb ötletem mint kiindulni a gyártói adatokból és ha kevés a tesztó emelni a mennyiséget. Sőt először megnézném, hogy a (tren,boldi,deca) az e ami magyarán magában kezdeném , aztán, ha úgy hat ahogy kell akkor már lehet testót tenni mellé. Ez mondjuk nem egy profi módszer, de sajnos jobb ötletem nincs arra, hogy megtudjam a hatóanyag fajtáját.

2019. Október 24. - 14:28:02
Válasz #25
Nem elérhető

haven


hát ez az....ez egy kibaszott orosz rulett
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 24. - 19:31:00
Válasz #26
Elérhető

Gábor77


Na kis info. Tegnap bement a hátsómba az első 1milli Master Test-Mix350. A szuri környéke kicsit bekeményedett,de igazán nem mondanám,hogy gyulladt. Bőven jobb mint a Wini volt eddig, könnyen tolerálható a kellemetlenség. Pár hét múlva majd az eredményekről is beszámolok amikor a Masteronnal (ez majd csak jövő héten indul mert még van 2 wini szuri vissza) együtt elkezd dolgozni igazán. Az bíztató, hogy nem gyullad dúrván.(első winstrol szurinál belázasodtam,aztán ésőbb javult a helyzet) Így használható lesz 3 naponta.(van elég szabad felület :-) )

2019. Október 28. - 07:40:47
Válasz #27
Elérhető

Gábor77


Na kis info. Tegnap bement a hátsómba az első 1milli Master Test-Mix350. A szuri környéke kicsit bekeményedett,de igazán nem mondanám,hogy gyulladt. Bőven jobb mint a Wini volt eddig, könnyen tolerálható a kellemetlenség. Pár hét múlva majd az eredményekről is beszámolok amikor a Masteronnal (ez majd csak jövő héten indul mert még van 2 wini szuri vissza) együtt elkezd dolgozni igazán. Az bíztató, hogy nem gyullad dúrván.(első winstrol szurinál belázasodtam,aztán ésőbb javult a helyzet) Így használható lesz 3 naponta.(van elég szabad felület :-) )
...kis kiegészítés. A Test-Mix féltenyérnyi helyen bedurrant,bekeményedett a beadás utan 2 nappal. Igazán nem fáj,csak viszket kicsit. Meglátom hogy alakul majd a többi. Heti kettő lesz előirányozva. Ha sokat cseszekedik akkor gyártót váltok és valószínűleg Propira a Susta helyett. Masteron szerdán indul. Majd arról is beszámolok.

2019. Október 28. - 13:27:24
Válasz #28
Elérhető

Gábor77


Nem igazán pörög ez a fórum. 10-12 évvel ezelőtt volt élet itt.

2019. Október 28. - 14:48:01
Válasz #29
Nem elérhető

Gyuf


Na kis info. Tegnap bement a hátsómba az első 1milli Master Test-Mix350. A szuri környéke kicsit bekeményedett,de igazán nem mondanám,hogy gyulladt. Bőven jobb mint a Wini volt eddig, könnyen tolerálható a kellemetlenség. Pár hét múlva majd az eredményekről is beszámolok amikor a Masteronnal (ez majd csak jövő héten indul mert még van 2 wini szuri vissza) együtt elkezd dolgozni igazán. Az bíztató, hogy nem gyullad dúrván.(első winstrol szurinál belázasodtam,aztán ésőbb javult a helyzet) Így használható lesz 3 naponta.(van elég szabad felület :-) )
...kis kiegészítés. A Test-Mix féltenyérnyi helyen bedurrant,bekeményedett a beadás utan 2 nappal. Igazán nem fáj,csak viszket kicsit. Meglátom hogy alakul majd a többi. Heti kettő lesz előirányozva. Ha sokat cseszekedik akkor gyártót váltok és valószínűleg Propira a Susta helyett. Masteron szerdán indul. Majd arról is beszámolok.
Már amikor 24.-én írtad, hogy bement az első ml a mixből és hogy kicsit bekeményedett akartam is írni , hogy az gyulladni fog, de már írtad is hogy féltenyérnyire. Ez sajnos valamiért a masternél fos lett, elég sok mindenkinek gyullad, én hagynám a helyedbe, nem játék ha folyamatosan csak gyulladni fog.