2024. Május 29. - 19:18:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457727 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2020. Július 05. - 18:46:28
Válasz #750
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Omega Meds testo mix et használta már itt valaki? Aki haszn?lta mostanában kérem irjon már rola...

2020. Július 06. - 01:47:31
Válasz #751
Nem elérhető

Küklopsz


Skacok segítsünk egymáson ne egymást baszogassuk.
Csak elmondom segbe én se tudom beadni kicsit kötött vagyok , de váll és comb az mindig tuti hely ( szerintem )
Szóval Gyuf szólj haverodnak hogy rajzoljon egy kört a combodra és és 2x beadom magadnak és menni fog aztán már neked is . Ha gondolod dobok át neked nagyon szivessen privátban videot neked (linket)
Combba eleve en nem szeretnem. Regen adogattam magamnak oda nem volt veszes 1-1,5ml de sikerult 2x ideget találnom abbol lett szep gyulladas aztan ugy voltam vele maradok a farnal es beadja haver. O latja ugy is ha baj van.
Keze nem remeg rendesen tudja nyomni a fecsit. En meg csak lehet benaznek vele aztan tobb kart csinalok mint hasznot.
Szoval ezen kar fent akadni (sztem) hogy nekem mas adja. Nem vilagi problema ez.


Persze nem világi probléma csak furcsa, kézremegés stb, mintha számítana.
Haver a jó Isten lássa lelkem olyan vérfürdőkbe voltam itthon 10en évek alatt, volt h saját magamnak csapoltam le a gyulladást, combból mint a szökőkút kihúztam volt h állon spriccelt @-o
Furcsa volt ezekután szembesülni h van akinek meg más adja.. Megmondom őszintén ennek nem volt szerepe sosem az én világomban, de elnézést kérek a fennakadásomért, bocsánat, komolyan.
Trenből master, vedi. Utóbbit nem is mondanám annyira tutira
Diamond wini jól muzsikál.. Elvileg
Deca master
Propi elvileg a master jó, gyakorlatba minden nap megy ismerős ismerősének 2ml,libjdót nem érzi de megy mellé wini és tren is, libidó akor jó mikor master mixet is ráküldi

2020. Július 06. - 06:05:21
Válasz #752
Nem elérhető

Satufake


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml

2020. Július 06. - 07:58:19
Válasz #753
Nem elérhető

Gyuf


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml
Hasonlo erdekelne engem is csak Gene-bol.

2020. Július 06. - 11:47:45
Válasz #754
Nem elérhető

Yep


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml
Hasonlo erdekelne engem is csak Gene-bol.

Vedi tren ena engem is érdekelne @-o

2020. Július 06. - 16:02:37
Válasz #755
Nem elérhető

La911


Sziasztok. Wini szuszpenzióval kapcsolatban van valakinek tapasztalta?

2020. Július 06. - 21:45:40
Válasz #756
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok. Wini szuszpenzióval kapcsolatban van valakinek tapasztalta?


Igen.  Sima Wini amit szuszpenziónak mondva sóznak jo pénzért hülyékre.

Lolka
mit jelent az hogy szuszpenzio?
milyen a sima wini?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Július 07. - 21:09:44
Válasz #757
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Helló! Hilmabiocare vélemény? Ismeritek?

2020. Július 10. - 10:56:23
Válasz #758
Nem elérhető

Hardy


 Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

2020. Július 10. - 16:32:20
Válasz #759

testo55

Vendég

2020. Július 10. - 17:12:51
Válasz #760
Nem elérhető

kemi


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

Tamoxifent, de azonnal! Aztán lehet kezdeni valami aromatizálódás gátlót! A Provi az nem az! Amúgy mi okból kezdte el így a kúrát?

2020. Július 10. - 17:13:13
Válasz #761
Nem elérhető

hkklaci84


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.


Napi egy szem provi mellé megelozesnek 3 naponta negyed arimit szoktak. Ez alap, annak aki egy picit is érzékeny, vagy csak előre gondolkodik. Szerintem ez mindig belefer...

Ha ez nem eleg akkor emelni kell: fél arimi ketnaponta vagy aromasin. Az mas hatasmehanizmusu, erosebb is .
Ennek elegnek kell lennie ha csak nem hipererzekeny akkor az szivas. Tamoxi sztem ide keves lenne es kene vagy 40-60 mg napont. Azt ismerosomeék inkabb levezetesnel szoktam alkalmazni 20 mg o t az osztrogen miatt hatha...



2020. Július 10. - 21:46:14
Válasz #762
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

A provi nem arra van. Viszont az ára ott körül mozog.
De oda tamoxifen kel egyenlőre az anastra még korai.
Hát nem tudom, én annyiért sokallom, erre fele 3.000 és görög szintén

2020. Július 10. - 21:56:33
Válasz #763
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

A provi nem arra van. Viszont az ára ott körül mozog.
De oda tamoxifen kel egyenlőre az anastra még korai.
Hát nem tudom, én annyiért sokallom, erre fele 3.000 és görög szintén

Kandurok nálunk 3,5-4 forint és szintén Görög. 

2020. Július 15. - 08:28:47
Válasz #764
Nem elérhető

Hardy


 Bocsi Srácok, hogy ideírok ezzel.
De ezt a topikot olvassák most a legtöbben sztem.
 Tegnap lórúgás tricepsz gyakorlat közben éreztem egy reccsenést a szegcsontom és a hátam környékén. Azóta fáj a mellkasom belső szegycsonti része. Volt már kb. 2 éve ilyenem, akkor 2 hét után magától elmúlt. Nyilván ennél a gyakorlatnál a törzset, mellkast is mereven kell tartani, hogy a tricepszre tudjak koncentrálni. Lehet annyira megfeszült, hogy megrepedt? Nyilván ezúttal elmegyek dokihoz. De érdekelne, hogy volt e valakinek már hasonló problémája?
 Köszi a válaszokat előre is!