2024. Május 30. - 02:48:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457855 alkalommal)

Alexx és 4 vendég van a témában

2021. Május 13. - 09:54:06
Válasz #1860
Nem elérhető

Gyuf


Üdv uraim. Pregnyl 5000 NE elvileg görög hcg-t különböző terhességi tesztekkel próbáltam, (oldat rácsepegtetve) negatív eredmény, létezik hogy ezt is hamisítják?
Képet ha tudsz dobjál már fel róla, vagy írd már körbe a dobozt.
Nekem is görög van meg azt használok mindig de még nem volt vele gondom.

2021. Május 13. - 16:56:21
Válasz #1861
Nem elérhető

bbuilder


Üdv uraim. Pregnyl 5000 NE elvileg görög hcg-t különböző terhességi tesztekkel próbáltam, (oldat rácsepegtetve) negatív eredmény, létezik hogy ezt is hamisítják?
Képet ha tudsz dobjál már fel róla, vagy írd már körbe a dobozt.
Nekem is görög van meg azt használok mindig de még nem volt vele gondom.

Nekem 2024-03 as datum van a dobozon. Terhessegi teszttel megakarom nezni majd valamikor. Hasznal mas is ilyet?

2021. Május 13. - 22:19:53
Válasz #1862
Nem elérhető

Gyuf


Üdv uraim. Pregnyl 5000 NE elvileg görög hcg-t különböző terhességi tesztekkel próbáltam, (oldat rácsepegtetve) negatív eredmény, létezik hogy ezt is hamisítják?
Képet ha tudsz dobjál már fel róla, vagy írd már körbe a dobozt.
Nekem is görög van meg azt használok mindig de még nem volt vele gondom.

Nekem 2024-03 as datum van a dobozon. Terhessegi teszttel megakarom nezni majd valamikor. Hasznal mas is ilyet?
2024.01
van nekem.

2021. Május 15. - 20:22:37
Válasz #1863
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Helyzet jelentés még hozzá a Swiss testoiról és boldijáról. Kora tavasszal a testosteronantáttal kezdtem és mellé ment deca. Hibátlan volt mind kettő. Most pár hete cseréltem az enantátot susira a decát trenre ezek mind swissek. Így ennyi idő után elnondhatom hogy a swiss baszott jó cucc. Biztos van tőle jobb is és lessz is de ez most nagyon király  A boldiját edző társam nyomja és hibátlanul működik neki is.

2021. Május 16. - 13:32:21
Válasz #1864
Nem elérhető

Csanád


Sziasztok!

Cytoph márkáról tud valaki valamit? Próbáltátok már esetleg? Bevált?  Sosem hallottam még hasonló termékről és a neten sem találtam róla véleményt. Sötétbarna hengerekben van 10 ml-s ampulla. Annyi infót találtam csak, mivel qr kódos, hogy átírányít egy oldalra ami a termékhez kapcsolódik. ( cytoph.com )  ?:-/

2021. Május 17. - 15:40:16
Válasz #1865
Nem elérhető

bbuilder


Üdv uraim. Pregnyl 5000 NE elvileg görög hcg-t különböző terhességi tesztekkel próbáltam, (oldat rácsepegtetve) negatív eredmény, létezik hogy ezt is hamisítják?
Képet ha tudsz dobjál már fel róla, vagy írd már körbe a dobozt.
Nekem is görög van meg azt használok mindig de még nem volt vele gondom.

Nekem 2024-03 as datum van a dobozon. Terhessegi teszttel megakarom nezni majd valamikor. Hasznal mas is ilyet?

2 teszttel is megneztem, mind a ketto negativ lett... racseppentettem, nem vizeletbol.

Neten nem lehet valahol szerezni jo hcg-t nem tud errol valaki valamit? Privatban is varom akar a valaszokat, mert ezt hiaba szurkalom magamba..

2021. Május 17. - 19:34:41
Válasz #1866
Nem elérhető

guzzi


Üdv uraim. Pregnyl 5000 NE elvileg görög hcg-t különböző terhességi tesztekkel próbáltam, (oldat rácsepegtetve) negatív eredmény, létezik hogy ezt is hamisítják?
Képet ha tudsz dobjál már fel róla, vagy írd már körbe a dobozt.
Nekem is görög van meg azt használok mindig de még nem volt vele gondom.

Nekem 2024-03 as datum van a dobozon. Terhessegi teszttel megakarom nezni majd valamikor. Hasznal mas is ilyet?

2 teszttel is megneztem, mind a ketto negativ lett... racseppentettem, nem vizeletbol.

Neten nem lehet valahol szerezni jo hcg-t nem tud errol valaki valamit? Privatban is varom akar a valaszokat, mert ezt hiaba szurkalom magamba..


A netes rendelésben sem lehet 100%-ban bízni. Egy helyről vettünk cimborámmal dátum, minden ugyan az neki jó volt teszt pozi volt nekem szar semmi az egész.  :----
Most amim van jó neki is nekem is viszont a terembe ugyan ez a külső stb. már nulla! Vicc ez az egész ami most van a piacon! 4 éve mindegy volt milyen márka jó volt. Most? Lutri mind, még a befutó is! F@szom bele!  ˝=/

2021. Május 17. - 20:38:44
Válasz #1867
Nem elérhető

Gábor77


Üdv uraim. Pregnyl 5000 NE elvileg görög hcg-t különböző terhességi tesztekkel próbáltam, (oldat rácsepegtetve) negatív eredmény, létezik hogy ezt is hamisítják?
Képet ha tudsz dobjál már fel róla, vagy írd már körbe a dobozt.
Nekem is görög van meg azt használok mindig de még nem volt vele gondom.

Nekem 2024-03 as datum van a dobozon. Terhessegi teszttel megakarom nezni majd valamikor. Hasznal mas is ilyet?

2 teszttel is megneztem, mind a ketto negativ lett... racseppentettem, nem vizeletbol.

Neten nem lehet valahol szerezni jo hcg-t nem tud errol valaki valamit? Privatban is varom akar a valaszokat, mert ezt hiaba szurkalom magamba..


A netes rendelésben sem lehet 100%-ban bízni. Egy helyről vettünk cimborámmal dátum, minden ugyan az neki jó volt teszt pozi volt nekem szar semmi az egész.  :----
Most amim van jó neki is nekem is viszont a terembe ugyan ez a külső stb. már nulla! Vicc ez az egész ami most van a piacon! 4 éve mindegy volt milyen márka jó volt. Most? Lutri mind, még a befutó is! F@szom bele!  ˝=/
pont ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem is. nálam is valami turpisság van. elkezdtem a kúra közbeni HCG adagolást. a golyók kezdtek érezhetően nőni. aztán új adag és a golyók újra zsugorodnak. szóval üres ez a motyó. ha tudtok megbízható HCG forrást osszátok meg kérlek.

2021. Május 17. - 20:53:08
Válasz #1868
Nem elérhető

guzzi


Turpisság vagy sem 200 dobozba tuti van 10-20 ami vagy üres vagy jóval kevesebb a hatóanyag tartalma. Én már úgy vagyok vele régi bevált korrekt  boltot nem cserélem le újra ami lutri és semmi garancia arra hogy ott tuti 100% hogy jót kapsz! Megesik hogy be csúszik egy-egy valami ami nem kóser. Ez a mai piac ami ma jó az holnap szar! Ami neked jó lehet már ugyan az nekem szar! Nem egy eget verő az ár így veszek másikat! Online felületen is benne van minden ilyesmi a pakliban az árakról ne is beszéljünk mert kicsit túlzás sőt azzal nem is számolva lehet hogy  a police hozza cuccot.  ****:)))

2021. Május 17. - 23:30:19
Válasz #1869
Nem elérhető

kemi


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.

Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.

2021. Május 18. - 07:03:07
Válasz #1870
Nem elérhető

Karcsi!!!


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.







Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.






Légyszíves majd az omegás turnusról is írj véleményt és tapasztalatot! Köszi a segítségeid,tapasztalataid megosztását! :-){

2021. Május 18. - 18:31:58
Válasz #1871
Nem elérhető

guzzi


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.

Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.

Miotta nyomod egyfolytába és ha van szünet a kúrák között az mennyi szokott lenni?
A kúra elején milyen hatóanyaggal dolgoztál?

2021. Május 18. - 22:42:34
Válasz #1872
Nem elérhető

kemi


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.

Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.

Miotta nyomod egyfolytába és ha van szünet a kúrák között az mennyi szokott lenni?
A kúra elején milyen hatóanyaggal dolgoztál?

Trt dózison voltam. 10 naponta 1ml, de elosztva kb 3 beadásra. Azután heti 2 és nemrég emeltem 3ra. 4 hónapja megy a testo. Az otthoni (sokkal korábban vettem és mástól) heti 2vel jobb volt mint az itteni 3-al. Nem hoztam haza és kb 3.5-4 hete már az itteni cucc megy.

Ma adtam be az első omega megs tst prop + tren ace kombót kb 1 órával edzés elött, de már a mai edzés kevés ch-n is sokkal jobban ment. Nem voltam az az álmos/enervált. Sokkal jobban be is durrantam, pedig nem sok idő telt el a beadás és az edzés között.

Am a Swiss 2 ampullájában 1.8 volt, ebben 2.1-2.2. Alig fért bele a slines fecsibe 2 szúrásból.

2021. Május 18. - 23:18:48
Válasz #1873
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

2 hete kezdtem a kúrámat, Vedi propi(a propi azért nem Omegás, mert tavalyról maradt Vedis és tavaly működött:D), Omega Vinny és Omega testo mix. 2 naponta megy a propi és a winny és heti 1x ellövök mellé egy mixet. A diétámat elkezdtem a kúra előtt 3 héttel és így a kura 2-ik hetében már kezdem érezni a hatását, nyilván még nem az a szint amikor heti 5 kilót tudok pakolni a fekvenyomó széria súlyomra. Az érzés, hogy nem fáradok annyira és "szétkapom" a súlyokat megvan. Ti hányadik héten szoktátok érezni az igazi hatást, amikor eljön az áttörés és nagyon megdob?
A receptoraim tuti levannak ürülve, mert az előző kura és a mostani között 7 hónap a különbség, tehát ennyi időt voltam teljesen üresen.

2021. Május 19. - 12:35:09
Válasz #1874
Nem elérhető

Andaxin


Hello. Valkinek van infója B M pharma termékeiről? Köszöntem.