2024. Május 29. - 21:27:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457771 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2021. Augusztus 29. - 20:06:26
Válasz #2505
Nem elérhető

bbuilder


Szerintem ezzel sokan így vagyunk 😃 dupla árat is fizetnénk szerintem érte sokan, ha tudnánk, hogy tényleg az és annyi amennyi rá van írva.

2021. Augusztus 29. - 21:41:35
Válasz #2506
Nem elérhető

Tuku


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

Dobozon
Batch no : 23593
Mfg date 11.2019
Exp date 11.2025
Az uvegen a batch no pedig 23562
Sajnos az uj uveg is full ugyanez szoval sanszos h kuka es kezdem a pct t lassan….
Hat ezt most nagyon sajnalom..
Hcg-bol német patikai pregnylt használok, vényre lett kiváltva.
Az en master propimnak ugyanezek az adatai. Nagy valoszinuseggel az is kuka vagy ettol fuggetlenul mukodhet?

2021. Augusztus 29. - 21:50:03
Válasz #2507
Nem elérhető

M.a.


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

Dobozon
Batch no : 23593
Mfg date 11.2019
Exp date 11.2025
Az uvegen a batch no pedig 23562
Sajnos az uj uveg is full ugyanez szoval sanszos h kuka es kezdem a pct t lassan….
Hat ezt most nagyon sajnalom..
Hcg-bol német patikai pregnylt használok, vényre lett kiváltva.
Az en master propimnak ugyanezek az adatai. Nagy valoszinuseggel az is kuka vagy ettol fuggetlenul mukodhet?

Az enyem is ugyanez, amint meggyogyulok ki próbálom hátha jo lesz, kerdesem az lenne, hogy a propit mennyi ido utan lehet erezni hogy hat? Es mit kell erezni?

2021. Augusztus 31. - 00:10:51
Válasz #2508
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

Alapból mi a francnak tárolod hűtőbe??

2021. Augusztus 31. - 07:13:54
Válasz #2509
Nem elérhető

Predator50


Shree Ovigil működik? VGy az is teljsss üres!?

2021. Augusztus 31. - 07:42:34
Válasz #2510
Nem elérhető

Gyuf


Shree Ovigil működik? VGy az is teljsss üres!?
Előre megmondani nem tudjuk, de most biztos hogy a hcg-k nagy zsákbamacska játékok.

2021. Augusztus 31. - 11:53:13
Válasz #2511
Nem elérhető

guzzi


Ovidac HCG most jelenleg biztos hogy jó.

2021. Augusztus 31. - 23:11:53
Válasz #2512
Nem elérhető

M.a.


Valaki szetnezett a lengyel piacokon? Kegyetlen olcsók a termékek es van kulonbseg a gorog meg a lengyel pregnyl kozott, a gorog fele anyiba kerul mint a lengyel, pedig ugyanaz a gyártó.
Aztan 4db t propi 13000 forintra jon ki, igaz az ottani marka, de egy db 3500ft es ha full ures lenne akkor a web feleslegesen mukodne, mert senki nem venne onnan, max hebe hoba valami naiv fiatal, vagy rosszul gondolom?

2021. Szeptember 01. - 18:13:26
Válasz #2513
Nem elérhető

kalmanka


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

olajos cuccok, nem vizesek, igy gondolom minusz pár fokon csak kicsit besürűsödött az olaj, más baj nem lett. ha kockára fagyott volna, akkor lennének kétségeim, de szerintem igy semmi bajuk.

2021. Szeptember 01. - 19:12:19
Válasz #2514
Nem elérhető

samihr


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

olajos cuccok, nem vizesek, igy gondolom minusz pár fokon csak kicsit besürűsödött az olaj, más baj nem lett. ha kockára fagyott volna, akkor lennének kétségeim, de szerintem igy semmi bajuk.




Köszi a választ, igen csak besűrűsödött (ki sem kristályosodott), úgyhogy remélem működni fog!

2021. Szeptember 02. - 18:47:10
Válasz #2515
Nem elérhető

Predator50


Miért van az hogy omega, sterling, swiss cuccoktol nem voltam idegbeteg, csak a master testoitol!?!?! Elég zavaró kozerzet is szarabb mint a többitől

2021. Szeptember 04. - 20:58:24
Válasz #2516
Nem elérhető

Gábor77


Miért van az hogy omega, sterling, swiss cuccoktol nem voltam idegbeteg, csak a master testoitol!?!?! Elég zavaró kozerzet is szarabb mint a többitől
Valószínűleg picit erősebb a Master Nekem a közérzet romlást a masternél a gyulladás okozza. Most azt találtam ki hogy master testmix350 és swiss testo ena össze van szívva és 0.6ml literenként van beadva ez a kombó másnaponta. Így már nem annyira zavaró a gyulladáa. De csak így magában is dolgozik a testo kombó. Októbertől emelek a dózison és bekapcsolódik a swiss deka heti 1ml vel.

2021. Szeptember 05. - 13:09:48
Válasz #2517
Nem elérhető

guzzi


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

2021. Szeptember 05. - 13:50:49
Válasz #2518
Nem elérhető

G


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Miért lenne kevés heti 1 ml (gondolom 250 mg) deca ? bőőven elég, a terápiás dózis volt 50-100 mg hetente/2 hetente.
Főleg így durván heti 500-600 mg tesztóhoz.
Nekem egy kis boostnak bőven elég a heti 250 mg tesztó mellé 150 mg npp vagy tren bármikor.

2021. Szeptember 05. - 14:47:12
Válasz #2519
Nem elérhető

Gábor77


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Miért lenne kevés heti 1 ml (gondolom 250 mg) deca ? bőőven elég, a terápiás dózis volt 50-100 mg hetente/2 hetente.
Főleg így durván heti 500-600 mg tesztóhoz.
Nekem egy kis boostnak bőven elég a heti 250 mg tesztó mellé 150 mg npp vagy tren bármikor.
250 van ráírva. Én ehhez tartok. Ezzel nagy hibát nem vétek. Van időm.