2024. Május 29. - 14:22:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457619 alkalommal)

Needfor940 és 6 vendég van a témában

2022. Október 29. - 17:48:40
Válasz #4020
Nem elérhető

guzzi


Egy jó forrás többet ér mindennel és meg kell becsülni gyerekek ezt jegyezzétek meg!!

Viszont aki tud Letrozolt vagy Aromasint írjon privibe!
 ;-oo-;

2022. Október 29. - 18:31:42
Válasz #4021
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok eszre vettem valamit ha delutan 4-6 kozott adom be a 1.5ml vedi pharmas test enat +0.5ml binoiche decat akkor arra az ejszakara haza vagja az alvasomat ( 4mg frontinnal is ) felorankent felkelek ki pattant szemekkel ennyire jó a cucc?

2022. Október 30. - 12:48:46
Válasz #4022
Nem elérhető

Kamagraking


Egy jó forrás többet ér mindennel és meg kell becsülni gyerekek ezt jegyezzétek meg!!

Viszont aki tud Letrozolt vagy Aromasint írjon privibe!
 ;-oo-;

Akkor lehet,hogy mi barátok leszünk?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Október 30. - 14:31:48
Válasz #4023
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

Egy kis tapasztalatot osztanék meg a nyári kurammal kapcsolatban.
Propi, winny, testo mix ment 4 honapos volt a kura.
Minden gyarto omega volt, annyi hogy a propibol meg maradt az elso generacios vedibol kb 40 ampulla.
Alapjaban veve pozitiv volt a szitu, merettem hozott rendeseb illetve tesztot is merettem ott 104+ ra jott ki. Az omegas propibol kifogtam egy rossz szeriat szinte az osszes ampulla szarul volt perforalva minden 3-4 iket mertem beadni 3 perc nezegetes utan nehogy sikeruljon szilankotadminisztralni. Jelenleg a kura utan 5 hettel 7 es tesztoval muzsikalok, 3 het mulva nezetek megint ossz tesztot es annak fejeben inditoma hcg-t. Valaki kura utan ennyivel meretett ossz tesztot? Ha igen nektek mennyi szokott lenni? (Kura elott a sajatom 20 volt)

2022. Október 30. - 20:57:33
Válasz #4024
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hy, valaki használ jó hcg? Infot esetleg! Köszönöm!

2022. Október 30. - 21:37:50
Válasz #4025
Nem elérhető

guzzi


Hy, valaki használ jó hcg? Infot esetleg! Köszönöm!



Biotech jó.

2022. Október 30. - 22:03:25
Válasz #4026
Nem elérhető

bbuilder



2022. Október 31. - 08:11:47
Válasz #4027
Nem elérhető

Predator50


Sziasztok eszre vettem valamit ha delutan 4-6 kozott adom be a 1.5ml vedi pharmas test enat +0.5ml binoiche decat akkor arra az ejszakara haza vagja az alvasomat ( 4mg frontinnal is ) felorankent felkelek ki pattant szemekkel ennyire jó a cucc?

Frontint egy mocskos gyógyszer, engem teljesen tönkre tett, idegileg nagyon,és azóta sérülök le ,mert va  benne izomlazitó is ,mellizom szakadas stb..elvonási tünetéről nem is beszélve, ízületi fájdalom, de a legrosszabb az hogy hetekig nem fogsz tudni aludni 1-2 óránál többet,és az majd kicsinál kegyetlenül,fogytam akkor 10 kilót,pörögtem csak meg folyamatosan idegbeteg voltam! Senkinek nem ajánlom a Frontint!!! Nagy adagban meg végképp nem! Hozzászoksz, uranna amikor leteszed kicsinál!!!!!!(tapasztalat) 😞

2022. Október 31. - 10:51:39
Válasz #4028
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.

2022. Október 31. - 11:33:48
Válasz #4029
Nem elérhető

Gyuf


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.
én 4-4,5 hét után nézettettem.

2022. Október 31. - 11:35:27
Válasz #4030
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok eszre vettem valamit ha delutan 4-6 kozott adom be a 1.5ml vedi pharmas test enat +0.5ml binoiche decat akkor arra az ejszakara haza vagja az alvasomat ( 4mg frontinnal is ) felorankent felkelek ki pattant szemekkel ennyire jó a cucc?

Frontint egy mocskos gyógyszer, engem teljesen tönkre tett, idegileg nagyon,és azóta sérülök le ,mert va  benne izomlazitó is ,mellizom szakadas stb..elvonási tünetéről nem is beszélve, ízületi fájdalom, de a legrosszabb az hogy hetekig nem fogsz tudni aludni 1-2 óránál többet,és az majd kicsinál kegyetlenül,fogytam akkor 10 kilót,pörögtem csak meg folyamatosan idegbeteg voltam! Senkinek nem ajánlom a Frontint!!! Nagy adagban meg végképp nem! Hozzászoksz, uranna amikor leteszed kicsinál!!!!!!(tapasztalat) 😞
Tudom személyes lesz a kérdés, és elnézést érte, de mi volt az oka, hogy használd?

2022. Október 31. - 13:52:04
Válasz #4031
Nem elérhető

Küklopsz


én használom idestova több mint 7éve,szerintem nem rossz gyógyszer,pont anno a motyó miatt(is)kezdtem el mikor sehogyse tudtam aludni,meg kezdtek előjönni a pszichés dolgok.A frontin nem altató amúgy,nekem reggel délben este 1-1-1mg van felírva,és lefekvés előtt 30mg mirzaten.
G írt erről a topicjában bővebben

2022. Október 31. - 15:49:31
Válasz #4032
Nem elérhető

sBen


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.
https://ibb.co/vHDDD79

2022. Október 31. - 18:39:38
Válasz #4033
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.
https://ibb.co/vHDDD79
Ezt az oldalt belinkelnéd? 

2022. Október 31. - 19:49:05
Válasz #4034
Nem elérhető

Szuszi


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.

Szia! Ha lehet tudni, akkor milyen gyártó muzsikál ennyire jól?  @:-)