2024. Május 29. - 19:18:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457727 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2023. Október 18. - 10:05:29
Válasz #5610
Nem elérhető

Janó


Sziasztok, gyors kérdésem lenne, 2,5hónapos teszto-masteron kúra vége felé járok, de lenne most jó áron npp. Ugye a mellé is kell teszto, meg masteron sem árt és a kérdés ezzel kapcsolatos. Van értelme még hosszabra venni a kúrát, vagy hagyjam?  Így már 5hónapos lenne a történet, meg nandrolont nem használtam még soha, a mellékhatások miatt libidó, szív, vérnyomás, vese stb..  tudom vérvétel és megnézni hogy állnak a dolgok. Leginkább az érdekel, hogy hozna e így valami pluszt, vagy csak a szervezetem terhelem feleslegesen? Köszönöm ha valaki válaszol. Üdv
Szerintem ha jó vétel vedd meg az nppt de ne kezd el csak januárban. Addig állíts vissza és pihentesd a szervezeted vegyél vissza az edzésből is. Illetve ha 40 felett vagy opció a trt is. Npp és teszto mellé nem kell masteron de jo ha kéznél van tamoxi és proviron illetve még cabergolin.


Huhuuu minek vissza állítani januárig ? Egy ena min 4-6 hét mire kimegy utána pct és kezdje megint a kúrát kb adtál a szarnak egy pofont. 2.5 hónapos masteron-ena kombo nem egy halál a szervezetre nyugodtan mehet melle az npp max előtte egy nagy labor, ha minden kockázati tényezőt kiszeretnél iktatni.
Nem teljes visszaallitasra gondoltam en sem csak napi 10 mg tamoxi mondjuk hogy emelje kicsit a tesztot. Gondolom nem versenyzőről van szó hogy folyamatosan kellene cuccolni hidd el jót fog tenni az a két hónap pihi. Aztán januártól mehet a tomegeles áprilistól meg a formába hozás.

2023. Október 18. - 11:34:43
Válasz #5611
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok, gyors kérdésem lenne, 2,5hónapos teszto-masteron kúra vége felé járok, de lenne most jó áron npp. Ugye a mellé is kell teszto, meg masteron sem árt és a kérdés ezzel kapcsolatos. Van értelme még hosszabra venni a kúrát, vagy hagyjam?  Így már 5hónapos lenne a történet, meg nandrolont nem használtam még soha, a mellékhatások miatt libidó, szív, vérnyomás, vese stb..  tudom vérvétel és megnézni hogy állnak a dolgok. Leginkább az érdekel, hogy hozna e így valami pluszt, vagy csak a szervezetem terhelem feleslegesen? Köszönöm ha valaki válaszol. Üdv
Szerintem ha jó vétel vedd meg az nppt de ne kezd el csak januárban. Addig állíts vissza és pihentesd a szervezeted vegyél vissza az edzésből is. Illetve ha 40 felett vagy opció a trt is. Npp és teszto mellé nem kell masteron de jo ha kéznél van tamoxi és proviron illetve még cabergolin.
.  Szia köszönöm a tanácsot, igen ezen is gondolkodtam, hogy megveszem és elteszem mondjuk márciusig. Csak őszintén megmondom tetszik, hogy végre úgy fejlődök ahogy szeretnék, semmi extra csak lement sok zsír és sokkal jobb a forma. Nehéz leállni..  Úgy tudom a prolaktin miatt kell a masteron mellé. Trt mindenképp kell, mert a pregnilem üres volt, így kell valami amig nem szerzek hcg-t meg nolvát. Köszi üdv
Akkor ezek szerint jo volt a masteron es teszto. Milyen márkát használtál?A prolaktinra szokták a cabergolint szedni. A mssteron inkább az ösztrogént nyomja le szerintem.
.        Eleinte Hilma ment, most egy ideje driada megy ( még volt egy fél üveg biosira testo mix is olyan 5ml közben azt is elhasználtam) viszonylag jók ezek a márkák csak a szemeseik szarok. De a drostát nagyon megszerettem, de olvasgatom hogy vigyázni kell vele mert a dht származékoknak nem annyira örül a proszit tata.. főleg hosszú távon…

2023. Október 18. - 13:34:23
Válasz #5612
Nem elérhető

Dersfjthsjd


Sziasztok teljesítményfokozok.com vagy szteroidok.com-rol rendelt már valaki?Eleg gyanus nekem az hogy utanvetellel kiszállítja a cég..Valos az oldal?nem csak üres dobozt fogok kapni ha rendelek?Danabolt meg tesztoszteront szeretnék rendelni.

2023. Október 18. - 13:41:10
Válasz #5613
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok, gyors kérdésem lenne, 2,5hónapos teszto-masteron kúra vége felé járok, de lenne most jó áron npp. Ugye a mellé is kell teszto, meg masteron sem árt és a kérdés ezzel kapcsolatos. Van értelme még hosszabra venni a kúrát, vagy hagyjam?  Így már 5hónapos lenne a történet, meg nandrolont nem használtam még soha, a mellékhatások miatt libidó, szív, vérnyomás, vese stb..  tudom vérvétel és megnézni hogy állnak a dolgok. Leginkább az érdekel, hogy hozna e így valami pluszt, vagy csak a szervezetem terhelem feleslegesen? Köszönöm ha valaki válaszol. Üdv
Szerintem ha jó vétel vedd meg az nppt de ne kezd el csak januárban. Addig állíts vissza és pihentesd a szervezeted vegyél vissza az edzésből is. Illetve ha 40 felett vagy opció a trt is. Npp és teszto mellé nem kell masteron de jo ha kéznél van tamoxi és proviron illetve még cabergolin.
.  Szia köszönöm a tanácsot, igen ezen is gondolkodtam, hogy megveszem és elteszem mondjuk márciusig. Csak őszintén megmondom tetszik, hogy végre úgy fejlődök ahogy szeretnék, semmi extra csak lement sok zsír és sokkal jobb a forma. Nehéz leállni..  Úgy tudom a prolaktin miatt kell a masteron mellé. Trt mindenképp kell, mert a pregnilem üres volt, így kell valami amig nem szerzek hcg-t meg nolvát. Köszi üdv
Akkor ezek szerint jo volt a masteron es teszto. Milyen márkát használtál?A prolaktinra szokták a cabergolint szedni. A mssteron inkább az ösztrogént nyomja le szerintem.
Így van a masteron az lenyomja az ösztrogént.

2023. Október 18. - 15:07:23
Válasz #5614
Nem elérhető

Karcsi!!!


van más forrásból testo.cypi szintén No Name. Hamarosan az indul. 3 hónap múlva lesz összehasonlítás. TRT belőve ez így patika. Közérzet is az egyébként.


Ezek a no name cuccok jók? Honnan vannak? Itthon kevert okosság? Olcsó? Köszi

2023. Október 18. - 19:11:59
Válasz #5615
Nem elérhető

Gábor77


van más forrásból testo.cypi szintén No Name. Hamarosan az indul. 3 hónap múlva lesz összehasonlítás. TRT belőve ez így patika. Közérzet is az egyébként.


Ezek a no name cuccok jók? Honnan vannak? Itthon kevert okosság? Olcsó? Köszi
..nem drágább mint a neves

2023. Október 18. - 21:36:48
Válasz #5616
Nem elérhető

Jbl


van más forrásból testo.cypi szintén No Name. Hamarosan az indul. 3 hónap múlva lesz összehasonlítás. TRT belőve ez így patika. Közérzet is az egyébként.


Ezek a no name cuccok jók? Honnan vannak? Itthon kevert okosság? Olcsó? Köszi
..nem drágább mint a neves

Én most pont egy ilyen kevert cuccot próbálok kicsit gyullad héten mértem be

2023. Október 19. - 00:25:36
Válasz #5617
Nem elérhető

Logan


Sziasztok, gyors kérdésem lenne, 2,5hónapos teszto-masteron kúra vége felé járok, de lenne most jó áron npp. Ugye a mellé is kell teszto, meg masteron sem árt és a kérdés ezzel kapcsolatos. Van értelme még hosszabra venni a kúrát, vagy hagyjam?  Így már 5hónapos lenne a történet, meg nandrolont nem használtam még soha, a mellékhatások miatt libidó, szív, vérnyomás, vese stb..  tudom vérvétel és megnézni hogy állnak a dolgok. Leginkább az érdekel, hogy hozna e így valami pluszt, vagy csak a szervezetem terhelem feleslegesen? Köszönöm ha valaki válaszol. Üdv
Szerintem ha jó vétel vedd meg az nppt de ne kezd el csak januárban. Addig állíts vissza és pihentesd a szervezeted vegyél vissza az edzésből is. Illetve ha 40 felett vagy opció a trt is. Npp és teszto mellé nem kell masteron de jo ha kéznél van tamoxi és proviron illetve még cabergolin.
.  Szia köszönöm a tanácsot, igen ezen is gondolkodtam, hogy megveszem és elteszem mondjuk márciusig. Csak őszintén megmondom tetszik, hogy végre úgy fejlődök ahogy szeretnék, semmi extra csak lement sok zsír és sokkal jobb a forma. Nehéz leállni..  Úgy tudom a prolaktin miatt kell a masteron mellé. Trt mindenképp kell, mert a pregnilem üres volt, így kell valami amig nem szerzek hcg-t meg nolvát. Köszi üdv
Akkor ezek szerint jo volt a masteron es teszto. Milyen márkát használtál?A prolaktinra szokták a cabergolint szedni. A mssteron inkább az ösztrogént nyomja le szerintem.

Masteron nak van prolaktin csökkentő hatása is…

2023. Október 19. - 07:46:40
Válasz #5618
Nem elérhető

Gábor77


van más forrásból testo.cypi szintén No Name. Hamarosan az indul. 3 hónap múlva lesz összehasonlítás. TRT belőve ez így patika. Közérzet is az egyébként.


Ezek a no name cuccok jók? Honnan vannak? Itthon kevert okosság? Olcsó? Köszi
..nem drágább mint a neves

Én most pont egy ilyen kevert cuccot próbálok kicsit gyullad héten mértem be
Testo.enaja mégcsak minimálisan se gyullad. A beadás helye se érzékeny egyáltalán.

2023. Október 19. - 09:20:16
Válasz #5619
Nem elérhető

Jbl


van más forrásból testo.cypi szintén No Name. Hamarosan az indul. 3 hónap múlva lesz összehasonlítás. TRT belőve ez így patika. Közérzet is az egyébként.


Ezek a no name cuccok jók? Honnan vannak? Itthon kevert okosság? Olcsó? Köszi
..nem drágább mint a neves

Én most pont egy ilyen kevert cuccot próbálok kicsit gyullad héten mértem be
Testo.enaja mégcsak minimálisan se gyullad. A beadás helye se érzékeny egyáltalán.


Nem hiszem ugyan azt toljuk nekem egy tollal ravan írva Ena és ennyi😀, nekem könnyen gyullad egy két cucc így én nem vagyok legjobb példa, de nem elviselhetetlen max 1 napig érzem a helyet de ma vérvétel is felteszem az eredményt

2023. Október 19. - 10:13:12
Válasz #5620
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok teljesítményfokozok.com vagy szteroidok.com-rol rendelt már valaki?Eleg gyanus nekem az hogy utanvetellel kiszállítja a cég..Valos az oldal?nem csak üres dobozt fogok kapni ha rendelek?Danabolt meg tesztoszteront szeretnék rendelni.
.       Szia ilyen téren nincs gond velük, nem üres dobozt küldenek, mondjuk amennyi hatóanyag van bennük végül is majdnem mintha üres dobozt küldtek volna. 🥴 Néha nem azt küldik amit rendelsz (mármint nem attól a gyártótól), de hagynám a picsába, szerintem kidobott pénz. Van egy csomó külföldi oldal ahol jobbak vannak. Igaz ott előre kell fizetni, de 8-10 nap és jönnek a cuccok. A driada pl. elég jó, de van még jó pár oldal. Bár azt is hozzá teszem, nem voltam vérvételen amióta a driada megy, de el fogok menni. Mondjuk arra mostanában figyeltem fel, hogy a driadas cuccoknak is olyan illata van (az olajnak) mint amiket a telj.fokozók oldaláról rendeltem régebben. Olyan fura, de nem rossz illat. Persze lehet ennek semmi jelentősége. A hilma ena-drosta nem volt ilyen illatú. Ezek a magyar oldalon kapható: omega, vedi,biosira,pharmtec cuccok mind ugyan ilyen illatúak. Ez a válasz kicsit hosszabb lett. A hilma nem fullos,de nem is üres mivel egy 52nm/ml tesztót mtatott a vérkép. A driada-t még nem tudom, de el fogok menni vérvételre, mert hallani róla jót is meg nem jót is.

2023. Október 19. - 11:38:51
Válasz #5621
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Szabolcs megyében ismer valaki jó andrológust, olyat aki felírná a tesztót trt-re. 40 vagyok, kétoldali variccoccelém volt, emiatt kicsit kisebb a golyóm mint az átlag és a tesztóm pont alsó határértéken van. Eddig egyszer írtak fel rá krémet de az szart se ért. A tesztóm alapból 310, fsh:2.4 Lh:2.1 már 25 éves korom óta, ösztrogén, prolactin normál szinten. Nem akarok életem végéig UG tesztón lenni, mert elég ha egyszer bele kerül valami más is a kotyvasztás során és megvan a baj. Akárhova mentem 40.000ft magánrendelésen csak a pontecianövelőt adták. 25 vizsgálat 15 a gyógyszer. Ezek itt nem akarnak tesztót írni, pedig fiatal korom óta nincs éjszakai merevedésem sem, csak ha cuccozok. Akkor egyből van. Érdekesség nekem a legjobban a stana dobja meg a libidót és merevedést. Még a tesztónál is jobban. Magnus, kenwoo, Vedi mind olyat dob, hogy minden nap szexelnék.

2023. Október 19. - 13:15:03
Válasz #5622
Nem elérhető

Gábor77


van más forrásból testo.cypi szintén No Name. Hamarosan az indul. 3 hónap múlva lesz összehasonlítás. TRT belőve ez így patika. Közérzet is az egyébként.


Ezek a no name cuccok jók? Honnan vannak? Itthon kevert okosság? Olcsó? Köszi
..nem drágább mint a neves

Én most pont egy ilyen kevert cuccot próbálok kicsit gyullad héten mértem be
Testo.enaja mégcsak minimálisan se gyullad. A beadás helye se érzékeny egyáltalán.


Nem hiszem ugyan azt toljuk nekem egy tollal ravan írva Ena és ennyi😀, nekem könnyen gyullad egy két cucc így én nem vagyok legjobb példa, de nem elviselhetetlen max 1 napig érzem a helyet de ma vérvétel is felteszem az eredményt
Igen igen tollal írott TC,TE,NPP :-)

2023. Október 19. - 13:17:11
Válasz #5623
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok teljesítményfokozok.com vagy szteroidok.com-rol rendelt már valaki?Eleg gyanus nekem az hogy utanvetellel kiszállítja a cég..Valos az oldal?nem csak üres dobozt fogok kapni ha rendelek?Danabolt meg tesztoszteront szeretnék rendelni.
.       Szia ilyen téren nincs gond velük, nem üres dobozt küldenek, mondjuk amennyi hatóanyag van bennük végül is majdnem mintha üres dobozt küldtek volna. 🥴 Néha nem azt küldik amit rendelsz (mármint nem attól a gyártótól), de hagynám a picsába, szerintem kidobott pénz. Van egy csomó külföldi oldal ahol jobbak vannak. Igaz ott előre kell fizetni, de 8-10 nap és jönnek a cuccok. A driada pl. elég jó, de van még jó pár oldal. Bár azt is hozzá teszem, nem voltam vérvételen amióta a driada megy, de el fogok menni. Mondjuk arra mostanában figyeltem fel, hogy a driadas cuccoknak is olyan illata van (az olajnak) mint amiket a telj.fokozók oldaláról rendeltem régebben. Olyan fura, de nem rossz illat. Persze lehet ennek semmi jelentősége. A hilma ena-drosta nem volt ilyen illatú. Ezek a magyar oldalon kapható: omega, vedi,biosira,pharmtec cuccok mind ugyan ilyen illatúak. Ez a válasz kicsit hosszabb lett. A hilma nem fullos,de nem is üres mivel egy 52nm/ml tesztót mtatott a vérkép. A driada-t még nem tudom, de el fogok menni vérvételre, mert hallani róla jót is meg nem jót is.
52nmol/l érték mennyi teszto produkálta?

2023. Október 19. - 20:59:04
Válasz #5624
Nem elérhető

Jbl


Hoztam a kevert teszto eredményét nem tudom másnak is-e ugyan az a teszto vagy nem de a heti 250mgn vagyok hétfőn adtam be 125 mgt ez Enantat és a kevetkezo lett

Totál teszto:22.17 nmol
Szabad:0.658nmol ref ertek felso határa felett van picivel

Nem mondható túl fényesnek így ezt cserelem. Jelzem ez a saját eredményem nem tudom másnak ez a kevert hogy működik