2024. Május 09. - 03:01:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítsetek elbasztam a hormonrendszerem  (Megtekintve 5565 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2019. Október 06. - 22:47:02
Megtekintve 5565 alkalommal
Nem elérhető

helpmesos


Sziasztok.Sajnos a baj már megtörtént szóval nem olyan jellegű hozzászólásokat várnék.19 éves vagyok nagyjából 2 éve volt ,hogy elkezdtem egy oxytone 50mg kúrát (sb laboratories).A kura alatt konkrétan semmit nem fejlődtem (pedig odafigyeltem mindenre),de mindegy ez a része mostmár egyáltalán nem is érdekel.A mellékhatások viszont a kúra befejezte után szépen megmutatkoztak mivel semmilyen levezetést nem csináltam,nem is tudtam ,hogy kell.Nagyjából ott tartok ,hogy egy éve elnőiesedett a mellem és zsírosodik a bőröm,hajam,pattanásos vagyok.Ezek nyilván előtte nem voltak.Voltam orvosnál csináltattam vérképet és természetesen elment a hormonszintem(bár ez eléggé várható volt) , viszont azt nem említettem neki ,hogy szteroid miatt van.Még eléggé az elején vagyok ,de tesztoszteron kezelést ajánlott,és mostmár mai fejjel őszínte leszek ennek a mellékhatásaitól is eléggé félek.Igazából kurvára kétségbe vagyok esve ezért fordultam hozzátok , hátha tudtok mondani valami okosat.Elszeretném neki mondani ,hogy amiatt van de kínosnak érzem az egészet ezért kérdezlek titeket ,hogy van értelme?Máshogy kell az ilyet kezelni vagy valami,mert ha nem akkor viszem a sírba?Néztem ,hogy kúra után ösztrogén blokkolót és miegymást szoktak szedni azért ,hogy ne járjanak úgy mint én,Ez ennyi idő után is működhet?Egyáltalán élhetek még ezek után olyan életet mint régen?Gondolok arra h eltüntethetőek a mellékhatások mint pl a nőies mell?Vagy ha igen csak úgy ,hogy mellé kihullik a hajam és nem lehet gyerekem?Bocsi ,ha kicsit össze-vissza írtam le de nem vagyok a toppon.Szóval aki hasznos tanáccsal tud ellátni annak nagyon örülnék! :-[ ?:-/ ?:-/

2019. Október 09. - 08:57:55
Válasz #1
Nem elérhető

Satufake


Szia! Ha szerencséd van még menthető a dolog viszont most én csak azt fogom leírni hogy szerintem mi lenne a jó, vannak itt sokkal okosabb tapasztaltabbak is nálam.

Szerintem csinálnod kéne egy normális kúrát, tesztoszteron propionáttal, egy kb 8-10 hetet, napi 2 provironnal. Utána pedig csinálni egy tökéletes visszaállítást, mondjuk 3000-1000-1000 HCGt közben Clomid. Viszont a melledre is kellene valami pl Tamoxifen.

2019. Október 09. - 09:34:57
Válasz #2
Nem elérhető

haven


milyen orvosnál voltál, háziorvos vagy andrológus? Az utóbbi szakterülete ez
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 09. - 11:01:29
Válasz #3
Nem elérhető

cczw95


Mennyi az a tesztoszteron erték?
Es az ösztradiol,lh,fsh?

2019. Október 09. - 14:28:02
Válasz #4
Nem elérhető

kemi


 Anapolontól nem fejlődtél, de elbaszta a horondrendszered? Mi lehetett benne...
Szerintem az első körben másold be az eredményeid... Andrológusnál voltál?

2019. Október 10. - 11:07:39
Válasz #5
Nem elérhető

helpmesos


Anapolontól nem fejlődtél, de elbaszta a horondrendszered? Mi lehetett benne...
Szerintem az első körben másold be az eredményeid... Andrológusnál voltál?
Endokrinológusnál voltam,és lassan majd megyek is vissza ezért is szerettem volna valami bővebb képet kapni a helyzet súllyosságáról.
Tesztoszteron : 4.49
Ösztradiol : 179.0
LH: 2.44
FSH: 3.0
És köszönöm mindenkinek aki segít!
Mennyi az a tesztoszteron erték?
Es az ösztradiol,lh,fsh?
Tesztoszteron : 4.49
Ösztradiol : 179.0
LH: 2.44
FSH: 3.0
milyen orvosnál voltál, háziorvos vagy andrológus? Az utóbbi szakterülete ez
Endokrinológus , lehet érdemes lenne felkeresni egy andrológust?
Szia! Ha szerencséd van még menthető a dolog viszont most én csak azt fogom leírni hogy szerintem mi lenne a jó, vannak itt sokkal okosabb tapasztaltabbak is nálam.

Szerintem csinálnod kéne egy normális kúrát, tesztoszteron propionáttal, egy kb 8-10 hetet, napi 2 provironnal. Utána pedig csinálni egy tökéletes visszaállítást, mondjuk 3000-1000-1000 HCGt közben Clomid. Viszont a melledre is kellene valami pl Tamoxifen.
Köszi esetleg ha úgylesz ezt orvosnak mondhatom vagy a falra mászna tőle?

2019. Október 10. - 16:20:16
Válasz #6
Nem elérhető

cczw95


Ajaaj ez eléggé le van lőve.
Az endokrinológus feladata lenne megoldani a hormonproblémát. A szteroidozást mindenképp el kene mondani,sok ilyennel találkozott már,nem te lennel az első.
Mielőtt szella mr-t (bár az agyalapi mirigy hormonjai jók)vagy herevizsgálatot végezne,bar az utobbi gondolom megtörtént.
LetroXT (nem gyógyszer) helyre tesz. Nekem is felvitte a 3 mas tesztoszteront 2 hét alatt 23ra.

2019. Október 10. - 17:26:30
Válasz #7
Nem elérhető

helpmesos


Ajaaj ez eléggé le van lőve.
Az endokrinológus feladata lenne megoldani a hormonproblémát. A szteroidozást mindenképp el kene mondani,sok ilyennel találkozott már,nem te lennel az első.
Mielőtt szella mr-t (bár az agyalapi mirigy hormonjai jók)vagy herevizsgálatot végezne,bar az utobbi gondolom megtörtént.
LetroXT (nem gyógyszer) helyre tesz. Nekem is felvitte a 3 mas tesztoszteront 2 hét alatt 23ra.

Nem volt még herevizsgálat de szó volt róla.Most csináltak egy átfogóbb vérvételt annak az eredményére várunk most.Értem és ez a "gyógyszer" mindent helyrerakna?Mármint úgy értem ,hogy oké ,hogy visszaáll jó esetben a hormonszintem ,de megszüntetné mondjuk az elnőiesedett mellet is?Vagyis abban bízok ,hogy a pattanásodás meg hasonlóak eltűnnek ami csak a hormonzavar miatt van , de azért a mellnél ott volt egy elváltozás.És nagyon köszönöm a segítséget!

2019. Október 10. - 23:00:59
Válasz #8
Nem elérhető

Turinabol1


Anapolontól nem fejlődtél, de elbaszta a horondrendszered? Mi lehetett benne...
Szerintem az első körben másold be az eredményeid... Andrológusnál voltál?
Endokrinológusnál voltam,és lassan majd megyek is vissza ezért is szerettem volna valami bővebb képet kapni a helyzet súllyosságáról.
Tesztoszteron : 4.49
Ösztradiol : 179.0
LH: 2.44
FSH: 3.0
És köszönöm mindenkinek aki segít!
Mennyi az a tesztoszteron erték?
Es az ösztradiol,lh,fsh?
Tesztoszteron : 4.49
Ösztradiol : 179.0
LH: 2.44
FSH: 3.0
milyen orvosnál voltál, háziorvos vagy andrológus? Az utóbbi szakterülete ez
Endokrinológus , lehet érdemes lenne felkeresni egy andrológust?
Szia! Ha szerencséd van még menthető a dolog viszont most én csak azt fogom leírni hogy szerintem mi lenne a jó, vannak itt sokkal okosabb tapasztaltabbak is nálam.

Szerintem csinálnod kéne egy normális kúrát, tesztoszteron propionáttal, egy kb 8-10 hetet, napi 2 provironnal. Utána pedig csinálni egy tökéletes visszaállítást, mondjuk 3000-1000-1000 HCGt közben Clomid. Viszont a melledre is kellene valami pl Tamoxifen.
Köszi esetleg ha úgylesz ezt orvosnak mondhatom vagy a falra mászna tőle?

Tartományokat (Range) is adj meg, anélkül értelmezhetetlen, és sokszor más más laborok más más mértékegységekkel dolgoznak.

2019. Október 11. - 10:59:20
Válasz #9
Nem elérhető

Gábor77


Először is mihamarabbi felépülést kívánok! Javaslom hogy legyél teljesen őszinte a dokival,akkor tud segíteni igazán. Tudom késő lebaszni már! De áruld el nekem ,hogy 19!!! évesen mi a vérnek nyúlsz ilyen szerekhez. A szervezet még bőven fejlődik alakul ebben a korban és sokkal jobban bekavarnak ezek a szerek. Lényeg dokinak mondj el mindent. Az se lenne baj ha esetleg abból a szarból lenne mintád amit beszettél, hogy hátha az is segítene ha kielemeznék. Nem tudom mit ehettél ami így taccsra tett és még nem is fejlődtél semmit. Majd írj a fejleményekről.

2019. Október 11. - 12:17:16
Válasz #10
Nem elérhető

cczw95


Igen rendbe rakna,ez nem gyógyszer hanem egy aromataz gatló vegyület.
Ezáltal megnöveli a tesztoszteron szintet.
Szedése közben kellene egy vérvétel akár magan laborban. Synlab pl.
Herevizsgálat nélkül pedig felelőtlenség hormonpótlást adni. (Nebido,androgél)



Ajaaj ez eléggé le van lőve.
Az endokrinológus feladata lenne megoldani a hormonproblémát. A szteroidozást mindenképp el kene mondani,sok ilyennel találkozott már,nem te lennel az első.
Mielőtt szella mr-t (bár az agyalapi mirigy hormonjai jók)vagy herevizsgálatot végezne,bar az utobbi gondolom megtörtént.
LetroXT (nem gyógyszer) helyre tesz. Nekem is felvitte a 3 mas tesztoszteront 2 hét alatt 23ra.

Nem volt még herevizsgálat de szó volt róla.Most csináltak egy átfogóbb vérvételt annak az eredményére várunk most.Értem és ez a "gyógyszer" mindent helyrerakna?Mármint úgy értem ,hogy oké ,hogy visszaáll jó esetben a hormonszintem ,de megszüntetné mondjuk az elnőiesedett mellet is?Vagyis abban bízok ,hogy a pattanásodás meg hasonlóak eltűnnek ami csak a hormonzavar miatt van , de azért a mellnél ott volt egy elváltozás.És nagyon köszönöm a segítséget!

2019. November 14. - 23:41:49
Válasz #11
Nem elérhető

Turinabol1


Anapolontól nem fejlődtél, de elbaszta a horondrendszered? Mi lehetett benne...
Szerintem az első körben másold be az eredményeid... Andrológusnál voltál?
Endokrinológusnál voltam,és lassan majd megyek is vissza ezért is szerettem volna valami bővebb képet kapni a helyzet súllyosságáról.
Tesztoszteron : 4.49
Ösztradiol : 179.0
LH: 2.44
FSH: 3.0
És köszönöm mindenkinek aki segít!
Mennyi az a tesztoszteron erték?
Es az ösztradiol,lh,fsh?
Tesztoszteron : 4.49
Ösztradiol : 179.0
LH: 2.44
FSH: 3.0
milyen orvosnál voltál, háziorvos vagy andrológus? Az utóbbi szakterülete ez
Endokrinológus , lehet érdemes lenne felkeresni egy andrológust?
Szia! Ha szerencséd van még menthető a dolog viszont most én csak azt fogom leírni hogy szerintem mi lenne a jó, vannak itt sokkal okosabb tapasztaltabbak is nálam.

Szerintem csinálnod kéne egy normális kúrát, tesztoszteron propionáttal, egy kb 8-10 hetet, napi 2 provironnal. Utána pedig csinálni egy tökéletes visszaállítást, mondjuk 3000-1000-1000 HCGt közben Clomid. Viszont a melledre is kellene valami pl Tamoxifen.
Köszi esetleg ha úgylesz ezt orvosnak mondhatom vagy a falra mászna tőle?

Adj meg tartományt a laborhoz, azok nélkül értelmezhetetlen.

Szívesen segítek, átrágtam már magam több száz órányi anyagon.