2024. Május 09. - 05:59:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vedi pharma  (Megtekintve 19911 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2020. Március 01. - 16:26:44
Megtekintve 19911 alkalommal
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Vedi pharma cuccairol használói vélemények

2020. Március 01. - 17:18:06
Válasz #1
Nem elérhető

bohoc89


Szia!
Bocsi ha kicsit elkanyarodok a kérdésedről, de olvasgatom néha a fórumot, és számomra teljesen érthetetlen, hogy emberek minden nap képesek megkérdezni ugyan azokat a gyártókat, hogy jó-e, működik-e, benne van-e a hatóanyag stb....

Elmondom mit fogsz kapni válasznak:
- aha, fasza én és a cimbim is ezt használjuk, növünk tőle mint a gomba
-Egy híg fos, még a tesztói is aluldózisoltak
-Én nem éreztem tőle semmit
-Nekem bevállt, eddigi legjobb szerintem, pedig már sokmindent kipróbáltam stb, stb......
Ugyan az a lemez.....

Szerintem az esetek 90 % -ban ( TISZTELET A KIVÉTELNEK ), nincs is meg a megfelelő kaja-edzés-vitamin-pihenés, hanem azt várjuk, hogy ugyan úgy edzve mint eddig egyszercsak kurva nagyok és erősek leszünk.
De a nagy lófaszt.

Hiddjétek el láttam már British tesztótól is fejlődni emberkét!!

Tehát ami a fontos szerintem:
Ha cuccozol legyen az tömegelés vagy diéta, minimum edzél heti 5ször, egyél minimum napi 6szor minőséget!!!, s pihenj amennyit csak tudsz. Nekem pl heti 2szer van csalókajám tömegeléskor is....

na most már nagyon elkanyarodtam.....

Azerintem sokan a cuccra fogják, hogy szar, de nem minden esetben van így! Ezt magamról is elmondhatom.
Mivel én nagyon odafigyelek a kajára edzésre egészségre stb... nagyon lassan jönnek a kilók, de jönnek!

Tudjátok mi a varázslat?
Elmondom:

Türelem és Idő.
Rá kellett nekem is jönnöm, hogy ez a két dolog a legfontosabb!!

Ha bizonytalan vagy, akkor szerezd be 2 gyártótól ugyanazokat a cuccokat, és a kúrád egyik felében az egyiket, a másikban a másikat told.
Rá fogsz jönni melyik a jobb.

Esetleg csinálj labort előtte / közbe / utánna....

Ezzel senkit nem akarok megbántani és bocsi, hogy ide írtam, de ne azért válassz egy terméket mert valaki dicséri, hanem döntsd el te magad, hogy müködik-e nálad....

Ha pedig csak azért kérded, mert csak ehhez férsz hozzá, akkor próbáld ki, más választásod úgysincs ezek szerint.

Remélem senkit nem bántottam meg ezzel a kis mondandómmal, én is kérdezősködtem már, hogy mi müködik, mi nem, de rá kellett jönnöm, hogy ezt magam tudom csak eldönteni.


2020. Március 01. - 20:28:06
Válasz #2
Nem elérhető

Gábor77


Szia!
Bocsi ha kicsit elkanyarodok a kérdésedről, de olvasgatom néha a fórumot, és számomra teljesen érthetetlen, hogy emberek minden nap képesek megkérdezni ugyan azokat a gyártókat, hogy jó-e, működik-e, benne van-e a hatóanyag stb....

Elmondom mit fogsz kapni válasznak:
- aha, fasza én és a cimbim is ezt használjuk, növünk tőle mint a gomba
-Egy híg fos, még a tesztói is aluldózisoltak
-Én nem éreztem tőle semmit
-Nekem bevállt, eddigi legjobb szerintem, pedig már sokmindent kipróbáltam stb, stb......
Ugyan az a lemez.....

Szerintem az esetek 90 % -ban ( TISZTELET A KIVÉTELNEK ), nincs is meg a megfelelő kaja-edzés-vitamin-pihenés, hanem azt várjuk, hogy ugyan úgy edzve mint eddig egyszercsak kurva nagyok és erősek leszünk.
De a nagy lófaszt.

Hiddjétek el láttam már British tesztótól is fejlődni emberkét!!

Tehát ami a fontos szerintem:
Ha cuccozol legyen az tömegelés vagy diéta, minimum edzél heti 5ször, egyél minimum napi 6szor minőséget!!!, s pihenj amennyit csak tudsz. Nekem pl heti 2szer van csalókajám tömegeléskor is....

na most már nagyon elkanyarodtam.....

Azerintem sokan a cuccra fogják, hogy szar, de nem minden esetben van így! Ezt magamról is elmondhatom.
Mivel én nagyon odafigyelek a kajára edzésre egészségre stb... nagyon lassan jönnek a kilók, de jönnek!

Tudjátok mi a varázslat?
Elmondom:

Türelem és Idő.
Rá kellett nekem is jönnöm, hogy ez a két dolog a legfontosabb!!

Ha bizonytalan vagy, akkor szerezd be 2 gyártótól ugyanazokat a cuccokat, és a kúrád egyik felében az egyiket, a másikban a másikat told.
Rá fogsz jönni melyik a jobb.

Esetleg csinálj labort előtte / közbe / utánna....

Ezzel senkit nem akarok megbántani és bocsi, hogy ide írtam, de ne azért válassz egy terméket mert valaki dicséri, hanem döntsd el te magad, hogy müködik-e nálad....

Ha pedig csak azért kérded, mert csak ehhez férsz hozzá, akkor próbáld ki, más választásod úgysincs ezek szerint.

Remélem senkit nem bántottam meg ezzel a kis mondandómmal, én is kérdezősködtem már, hogy mi müködik, mi nem, de rá kellett jönnöm, hogy ezt magam tudom csak eldönteni.

Egyet tudok érteni veled. Főleg a türelem résszel... :-)

2020. Március 01. - 23:23:18
Válasz #3
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Értem én is amit irsz de azért meghalgatom emberek véleményét akik használtak veszteni szerintem nincs mit azzal ha elolvasom...

2020. Március 02. - 08:59:48
Válasz #4
Nem elérhető

LaciHun


 #:-)

 ****) Nosza akkor én el mondom neked  mi a személyes tapasztalatom /tapasztalatunk a Vedi dolgairól!  :-}
Tavaly (2019)augusztus végéig mondhatni tette amit kellet... minden téren!  =/+'  :-){
De sajnos azótta gyakorlatilag 80%-ot romlott a minősége!    &5*
Tehát most ami van egy szar... egy fos... egy semmi...!!   >:D Sajnos!!
 **:))))* Azt nem mondom hogy nincs vagy nem lehet olyan ami még az említett dátum előtti!!
De a mostaniak nem érnek szart se!!!!
 /:-)

2020. Március 02. - 09:13:47
Válasz #5
Nem elérhető

Gyuf


#:-)

 ****) Nosza akkor én el mondom neked  mi a személyes tapasztalatom /tapasztalatunk a Vedi dolgairól!  :-}
Tavaly (2019)augusztus végéig mondhatni tette amit kellet... minden téren!  =/+'  :-){
De sajnos azótta gyakorlatilag 80%-ot romlott a minősége!    &5*
Tehát most ami van egy szar... egy fos... egy semmi...!!   >:D Sajnos!!
 **:))))* Azt nem mondom hogy nincs vagy nem lehet olyan ami még az említett dátum előtti!!
De a mostaniak nem érnek szart se!!!!
 /:-)
Hát haverom az új dátumúakat kapja, és bitang jó a formája, most szépen fel tömegelt, aztán most kezdte a diétát és verseny.

2020. Március 02. - 11:24:09
Válasz #6
Nem elérhető

G


#:-)

 ****) Nosza akkor én el mondom neked  mi a személyes tapasztalatom /tapasztalatunk a Vedi dolgairól!  :-}
Tavaly (2019)augusztus végéig mondhatni tette amit kellet... minden téren!  =/+'  :-){
De sajnos azótta gyakorlatilag 80%-ot romlott a minősége!    &5*
Tehát most ami van egy szar... egy fos... egy semmi...!!   >:D Sajnos!!
 **:))))* Azt nem mondom hogy nincs vagy nem lehet olyan ami még az említett dátum előtti!!
De a mostaniak nem érnek szart se!!!!
 /:-)


Amúgy van egy kis fogalmatok róla hogy működik a szteroid "ipar"?
Az "előd" az alpha pharma volt rohadt jó cuccokat gyártottak strelizálás, ampullázó gépek, indiai gyógyszerészeti alapanyagok (jelentős a különbség a kínaihoz képest), minőség biztosítási rendszer, eu-n belül Angliában folyt a gyártás és nem éppen garázsokban, mivel jó volt az uglt-t is elkezdték hamisítani másolni így egyből jönnek a változó vélemények, a tulajdonost lecsukták szóval szétesett a cég, ennek az utódja a Vedi.

Mivel aki heti szinten 10-20 ezer ampulla szteroidot legyárt és egyik hétről a másikra nem érkezik megy nyersanyag ,vámon fennakad, késik a hajó, a gyártás mennyiségével van valami, a gyártó országban extrém időjárás van stb...  nem fognak csak 5ezer ampullát gyártani mit csinálnak fele hatóanyag és és megvan a heti termelés, jaa még a következő héten se ér oda akkor nincs benne semmi összekeverik a batch-eket és szinte észre se veszik a felhasználók az első pár ilyen alkalomnál.

Meg sajnos a nagyobb gyártók hogy költség hatékonyak legyenek több kg nyersanyagot rendelnek be egyszerre, 100 l számra oldószert, hordó számla olajat (nemrég volt olyan egy gyártónál hogy összeállt a cucc az ampullában mint egy zselé aztán mondták hogy jaj bocsi valami gáz volt  pár hordó olaj minőségével..), és az elején ők is amikor rendelnek egy-két kilót megkapják a legjobb anyagot, letesztelik és hűű de fasza aztán amikor jönnek a nagy rendelések elhiszik hogy jó és elkezdenek nem költeni a bevizsgálásra és a nyersanyag gyártó is átbassza őket akár szándékosan, akár véletlenül is. Marhára nem mindegy az anyag tisztasága nem úgy működik hogy az egyik 99,9 % tisztaságú a másik "csak" 96 %  nem baj majd többet nyomok, ez a kicsi tisztásági eltérés, minimális eltérés a molekula tömegben  már csökkenti a hatást növeli a mellékhatást.

Nem véletlen hogy Kuvait-ban az eredeti Organon- Deca Durabolint nyomják 50 meg 100mg/ml kiszerelésben  és kurva jók, az a pár millió dolláros fejlesztése nem véletlen volt megfelelő molekulatömeg, megfelelő vivő anyagok, hozzá illő olaj.... nem csak oldószer, fertőtlenítő szer, olaj, por belekever 3 perc mikrózás aztán ampullázás....(és ez tényleg csak ennyi ugl gyártók nagy részénél).

2020. Március 02. - 12:54:00
Válasz #7
Nem elérhető

LaciHun


 #:-)  "G"

Mielőtt félre értenéd semmi rosszindulat vagy baszakodás!
Igen van fogalmam hogy működik a dolog ezen része!   ))=/
De nem ez a válasz érdekelte a kérdezőt!!
Hiába a steril gyógyszerészeti háttér a gépek a dollár százezrek...!
Szart nem ér, ha az ampullában nem az, vagy nem annyi van mint a fel tüntetett címkéken!!
Viszont ahol ennyi mennyiségű nyersanyagot vásárolnak egyszerre ott elhiheted, hogy nem rutinból fogják az ampullákat feltölteni hanem igen is tesztelnek minden egyes hordót, zsákot, stb, mielőtt osszák és keverik! Valamint ott lehetetlen a nyersanyag hiány! Mindig van annyi hogy kissebb, pl. havi mennyiségre való vagy akár több is!
Nem akarok itt gyártókat reklámozni! De a Masterba fele annyi fejlesztési összeg sincs mint a Vedibe! Viszont évek otta egy "megbízható"!
Mondom ezt úgy hogy ki ráz a hideg ha ranézek egy Master "akármire"!!!
És még egyszer semmi megbántás személyed felé! 20-éve tolom csak az anabolikát, és ez idő alatt nagyon sok emberrel találkoztam, beszéltem, volt köztük versenyző, edző, hobbi gyúrós, jó gyerek stb, stb! De kimerem jelenteni nagyon kevés olyan arc van még a versenyszférában is  aki hozzád hasonló tudással rendelkezik!!! Egyet ismerek aki pofátlanul sokat tud és ért is hozzá!! :-){  Nem tudom használó vagy-e vagy csak halk szakértő, de el kel ismerni tudsz!!  :-){  /:-)
Most egy kérdés: Te egytől - ötig melyik gyártókat preferálod?
 /:-)

2020. Március 02. - 14:51:26
Válasz #8
Nem elérhető

G


#:-)  "G"

Mielőtt félre értenéd semmi rosszindulat vagy baszakodás!
Igen van fogalmam hogy működik a dolog ezen része!   ))=/
De nem ez a válasz érdekelte a kérdezőt!!
Hiába a steril gyógyszerészeti háttér a gépek a dollár százezrek...!
Szart nem ér, ha az ampullában nem az, vagy nem annyi van mint a fel tüntetett címkéken!!
Viszont ahol ennyi mennyiségű nyersanyagot vásárolnak egyszerre ott elhiheted, hogy nem rutinból fogják az ampullákat feltölteni hanem igen is tesztelnek minden egyes hordót, zsákot, stb, mielőtt osszák és keverik! Valamint ott lehetetlen a nyersanyag hiány! Mindig van annyi hogy kissebb, pl. havi mennyiségre való vagy akár több is!
Nem akarok itt gyártókat reklámozni! De a Masterba fele annyi fejlesztési összeg sincs mint a Vedibe! Viszont évek otta egy "megbízható"!
Mondom ezt úgy hogy ki ráz a hideg ha ranézek egy Master "akármire"!!!
És még egyszer semmi megbántás személyed felé! 20-éve tolom csak az anabolikát, és ez idő alatt nagyon sok emberrel találkoztam, beszéltem, volt köztük versenyző, edző, hobbi gyúrós, jó gyerek stb, stb! De kimerem jelenteni nagyon kevés olyan arc van még a versenyszférában is  aki hozzád hasonló tudással rendelkezik!!! Egyet ismerek aki pofátlanul sokat tud és ért is hozzá!! :-){  Nem tudom használó vagy-e vagy csak halk szakértő, de el kel ismerni tudsz!!  :-){  /:-)
Most egy kérdés: Te egytől - ötig melyik gyártókat preferálod?
 /:-)

Amúgy abszolút nem basztatásnak vagy beszólásnak szántam csak nagyon sokan nem tudják vagy nem is érdekli hogy-hogy  "működik" a szteroid ipar, mivel én nem voltam soha a "gyártó" részen (najó magamnak régebben pár egzotikusabb dolgot :D ) így nem mondok semmit 100% de láttam hallottam érdekes dolgokat :D  És hidd el Kínában most vannak változások jan 1-től jelentősen vissza esett a nyersanyag előállítás és ez mindenre értendő, szteroid nyersanyag, sarmok, peptidek, növi, nootropikumok  ez majd most márciusban kiderül hogy mi és merre lesz majd.
Koksz nélkül nem maradunk az biztos :D de ha minden dől akkor lesz egy átmeneti időszak. 
Először 14 évesen csak lelkes edzegető voltam és szépen lassan jött a tudás is mivel eléggé fogékony voltam, kémiára, bioszra így sikerült bele merülni, úgy gondolom végig jártam a szinteket  prohormonok, sarmok, peptidek, és szteroidok, viszont rájöttem hogy én sajna a szar genetikába tartozok jól reagálok a cuccokra ameddig mennek de utána drámai a vissza esés tömegben, akármi és akárhogy ment és akármilyen volt a pct is .... és családi kórtörténet miatt eljutottam oda hogy meggondolandóvá vált hogy miket nyomok. Szóval általában egy kicsit "bővebb" TRT-n vagyok, edzések előtt egy kis orál, kis sarmok, meg peptid vagy növi megy időszakosan.
Köszönöm az elismerő szavakat a szakértéstől nagyon messze vagyok csak lelkesen érdeklődök, bővítem a tudásom ebben.
Nem tudok sajna bármilyen sorrendet felállítani mert úgy vagyok vele hogy bármikor bármi jó lehet és full gagyi is.
Mivel nálam  tesztó megy csak főleg abból gyógyszertári minőséget be tudok szerezni ha külföldön vagyok, Aburaihan, Bayer, Organon
bár rohadt drágák (sikerült már 8-10 ezer ft ért vennem 1 ampulla organon-sustanont :D) , a többit netes rendelésre bízom ott inkább a kisebb gyártókat választom bár egy magasabb árral számolni kell meg sokszor van készlethiány.

2020. Március 02. - 17:06:36
Válasz #9
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Igen el kel ismerni itt mindenkinek a sok utánna olvasásom után egyetkel értenem a LacHun kijelentésével! Te tényleg baszott sokat tudsz g!!
A genetikám nekem is dettó mint a tied! Tolom a motyót majd pct utánna 90százaléka sutty, elillan! (f@szom ki van!)
Ezt a :
 "... Szóval általában egy kicsit "bővebb" TRT-n vagyok, edzések előtt egy kis orál, kis sarmok, meg peptid vagy növi megy időszakosan... "
-hogy kell érteni? Segíts benne kérlek, akár privátba is!! Hálás lennék érte!

2020. Március 02. - 23:14:25
Válasz #10
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Ezzel a dátummal jo lehet?

2020. Március 02. - 23:40:48
Válasz #11
Nem elérhető

G


Szevasztok Kandurok!
Igen el kel ismerni itt mindenkinek a sok utánna olvasásom után egyetkel értenem a LacHun kijelentésével! Te tényleg baszott sokat tudsz g!!
A genetikám nekem is dettó mint a tied! Tolom a motyót majd pct utánna 90százaléka sutty, elillan! (f@szom ki van!)
Ezt a :
 "... Szóval általában egy kicsit "bővebb" TRT-n vagyok, edzések előtt egy kis orál, kis sarmok, meg peptid vagy növi megy időszakosan... "
-hogy kell érteni? Segíts benne kérlek, akár privátba is!! Hálás lennék érte!

Ide írom ha nem gond hátha valaki más is hasonló cipőben jár.
A normál TRT olyan 100-150 mg lenne "hivatalosan" én általában 200-300 mg on vagyok de közelebb a 200-hoz nagy részben.
Szemeset ritkán szedem kúra szerűen max 1-2 hét ha valami jobb formát akarok össze hozni inkább heti 3-max 4 alkalommal csak edzés előtt 1-másfél órával egy kis pre workout-ként, általában danabol, anadrol, superdrol,metil tesztó megy ritkábban halotestin vagy test szuszpenzió (abból még van pár ampulla víz bázisum de váltok majd olajosra mert utána aztán van pip :D) vagy metyl tren (na ezt bevallom imádom amit edzés szinten ad viszont nagyon ritkán merem használni mert olyan szintű agressziót vált ki belőlem).

Ezek általában az "alap" ehhez szoktam max 2-4 hétre egy kis npp-t, tren acetátot bedobni ha tudom hogy a heti 6 edzés belefér az életembe ha nem akkor mennek a  sarmok "plussz" anabolikumként, szintén időszakosan használok peptitedeket ( ha a növi miatt használom akkor cjc-1295 dac nélkül és hexarelint vagy ipamorelint) esetleg még igf-1, vagy növit ezekből a főleg patikait preferálom (Sandoz-Omnitrope, Pfizer-Genotropin, Lilly-Humatrope, Novo Nordisk-Norditropin) ha néha elcsábulok hogy többet  akarok használni akkor a kínai megy de mindig használok a növihez nagyon nagyon alacsony dózisú inzulint konkrétan 1-2 IU-t beadásonként  ja és edzés mentes napom sosem használok se peptidet, se igf-1-t,se növit (najó néha előfordul hogy edzés mentes napokon lefekvés előtt megy 0,5-1 IU növi) ha megy bármilyen növi akkor hetente párszor nézek reggeli vércukrot és mindig van kéznél vízhajtó.

2020. Március 03. - 10:37:37
Válasz #12
Nem elérhető

Mirco


Figyu már g koma!
Az anadrol tabi alatt az oximetalonra gondolsz?
Stanazol ról mi a véleményed hasonló szedéssel mint a nálad is hogy csak 2 Max 3 hétig edzés előtt a forma miatt?  És te mit szólsz ahoz vagy gondolod hogy 4 Max 5 hónap növi kb 2-3 iu? Vagy csak időszakosan?
1 Max 2 hónap szintén 2-3 iu?? Egy kis bőr, frissítési céllal és minimális szálkásitás és amennyi jön tömeg!
A cjc 1295 ből mennyi egység naponta?
Az ipamorelin helyett Ibutamoren? Erről mi a véleményed?

2020. Március 03. - 13:08:39
Válasz #13
Nem elérhető

Gyuf


Szevasztok Kandurok!
Igen el kel ismerni itt mindenkinek a sok utánna olvasásom után egyetkel értenem a LacHun kijelentésével! Te tényleg baszott sokat tudsz g!!
A genetikám nekem is dettó mint a tied! Tolom a motyót majd pct utánna 90százaléka sutty, elillan! (f@szom ki van!)
Ezt a :
 "... Szóval általában egy kicsit "bővebb" TRT-n vagyok, edzések előtt egy kis orál, kis sarmok, meg peptid vagy növi megy időszakosan... "
-hogy kell érteni? Segíts benne kérlek, akár privátba is!! Hálás lennék érte!

Ide írom ha nem gond hátha valaki más is hasonló cipőben jár.
A normál TRT olyan 100-150 mg lenne "hivatalosan" én általában 200-300 mg on vagyok de közelebb a 200-hoz nagy részben.
Szemeset ritkán szedem kúra szerűen max 1-2 hét ha valami jobb formát akarok össze hozni inkább heti 3-max 4 alkalommal csak edzés előtt 1-másfél órával egy kis pre workout-ként, általában danabol, anadrol, superdrol,metil tesztó megy ritkábban halotestin vagy test szuszpenzió (abból még van pár ampulla víz bázisum de váltok majd olajosra mert utána aztán van pip :D) vagy metyl tren (na ezt bevallom imádom amit edzés szinten ad viszont nagyon ritkán merem használni mert olyan szintű agressziót vált ki belőlem).

Ezek általában az "alap" ehhez szoktam max 2-4 hétre egy kis npp-t, tren acetátot bedobni ha tudom hogy a heti 6 edzés belefér az életembe ha nem akkor mennek a  sarmok "plussz" anabolikumként, szintén időszakosan használok peptitedeket ( ha a növi miatt használom akkor cjc-1295 dac nélkül és hexarelint vagy ipamorelint) esetleg még igf-1, vagy növit ezekből a főleg patikait preferálom (Sandoz-Omnitrope, Pfizer-Genotropin, Lilly-Humatrope, Novo Nordisk-Norditropin) ha néha elcsábulok hogy többet  akarok használni akkor a kínai megy de mindig használok a növihez nagyon nagyon alacsony dózisú inzulint konkrétan 1-2 IU-t beadásonként  ja és edzés mentes napom sosem használok se peptidet, se igf-1-t,se növit (najó néha előfordul hogy edzés mentes napokon lefekvés előtt megy 0,5-1 IU növi) ha megy bármilyen növi akkor hetente párszor nézek reggeli vércukrot és mindig van kéznél vízhajtó.
Sarmokat érdemes kipróbálni hosszabb időre? MK677-re gondoltam, napi 2vel

2020. Március 03. - 21:31:49
Válasz #14
Nem elérhető

G


Figyu már g koma!
Az anadrol tabi alatt az oximetalonra gondolsz?
Stanazol ról mi a véleményed hasonló szedéssel mint a nálad is hogy csak 2 Max 3 hétig edzés előtt a forma miatt?  És te mit szólsz ahoz vagy gondolod hogy 4 Max 5 hónap növi kb 2-3 iu? Vagy csak időszakosan?
1 Max 2 hónap szintén 2-3 iu?? Egy kis bőr, frissítési céllal és minimális szálkásitás és amennyi jön tömeg!
A cjc 1295 ből mennyi egység naponta?
Az ipamorelin helyett Ibutamoren? Erről mi a véleményed?

Igen az oxira gondoltam.
Ha forma lenne a cél akkor inkább elosztanám arra a pár hétre de nekem az a tapasztalatom hogy a víz bázisú injekciós valahogy mégis más formát mutat csak nagyon nem szeretem hogy bármit csinálok utána rohadtul fáj és 2-3 hetet már szenvedés nekem lenyomni vele mondjuk meg is lehet inni de ezt nem próbáltam még.

Ha csak pár hónapra menne kis szálkásítási céllal gyógyszertáriból már 3-4*0,5 IU is bőven hatásos.

Ha valaki tömegelni használná a növit akkor fél- 1 évig is mehetne simán "folyamatosan" mondjuk én akkor is úgy csinálnám hogy heti max 4 nap csak edzés napokon és ha elfogy 50-60 IU összesen akkor egy hét szünet. Fél éves időtartam alatt 2-ről 6 IU-ra fel lehetne menni naponta, viszont a vércukor mérés hetente többször,  3-4 havonta terheléses cukor , és inzulin nélkül én nem csinálnék ilyen  tömegelést,ha csak 0,5-1 IU megy lefekvés előtt akkor nem kell inzulin különben mindig használnék hozzá. Jaa és persze növi mellet azért genetika függően egy magasabb szteroid dózis nem árt.
Cjc 1295 dac nélkül abból ha csak edzés előtt akkor hexarelinnel 200-200 mcg, ha edzés előtt és lefekvéskor akkor 100-100 mcg.
Ipamorelin és Ibutamoren (mk 677) más mechanizmus alapján hatnak az ipam egy gyors egyszeri növi löketet tol az mk-677 pedig egy folyamatosan "csepegteti" a növit egyéni preferencia ki mire akarná használni.