2024. Április 27. - 12:34:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34036 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2020. November 24. - 11:28:32
Válasz #30
Nem elérhető

Mirco


Mellékhatás mi várható?


Én eddig semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam! Ahol olvastam ott sem írnak semmilyen negatív hatásról.

2020. November 24. - 19:04:40
Válasz #31
Nem elérhető

wanted


Libidó csökkenés? kúra végén tesztoszteron fokozó kell? Kúra alatt májvédő vagy bármi más kell?

2020. November 27. - 22:02:48
Válasz #32
Nem elérhető

G


Libidó csökkenés? kúra végén tesztoszteron fokozó kell? Kúra alatt májvédő vagy bármi más kell?

Minden sarmnál van valamilyen szintű szupresszió mert külsőleg viszel be androgént nyilván egyéni tolerancia függvénye de tapasztalatom alapján ez minimális és a vissza állás is is szinte egyből megtörténik minden nélkül. Nyilván egy kis hcg clomid/nolva  kúra után pár hétig sosem árt.
Amúgy kúrák között izom megtartásra tökéletesek de az igazi "hatásukat" egy tesztó alappal mutatják meg magasabb dózissal.

2020. December 04. - 21:18:20
Válasz #33
Nem elérhető

wanted


Swiss Chems valaki ismeri ezt a gyártót?Milyen?

2020. December 21. - 18:33:10
Válasz #34
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Mivel sikerült egy rendelésem elb@szni így van jó pár plussz üveg 10 ml-es bac vizem ha érdekes lehet valakinek szóljon
és mivel átállok az injekciós sarmok-ra így maradt pár üveg folyékony sarmom is amit már nem hiszem hogy fel fogok használni név szerint:
1db ostarine     25 mg/ml   30 ml
2db lgd 4033    15 mg/ml   30 ml
1db caradrine   20 mg/ml   30 ml
1db mk-677      25 mg/ml   30 ml

2020. December 22. - 10:03:02
Válasz #35
Nem elérhető

Gábor77


Swiss Chems valaki ismeri ezt a gyártót?Milyen?
Februárban megmondom. Most tervezek venni propit az újraindulásra.

2020. December 23. - 10:59:33
Válasz #36
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Nem SARM, de talán ide passzol a leginkább a kérdés: prohormonokat használt valaki? Tudom, itt általában durvább cuccokkal játszanak az emberek  :) de gondoltam megkérdezem, hogy ezek mennyire használhatóak, hatásaikban mennyire mérhető egy gyengébb tesztóhoz pl.?

Konkrétan a Methe-Quad Extreme-el (blackstonelabs) szemezek, már csak azért is, mert az Arimistane-re eléggé jól reagálok magában is :)

Valaki említette a napokban, hogy angliai rendeléseknek annyi lesz január 1-től, gondoltam előtte még megrendelnék egy-két terméket onnan - pl. ezt is.

Hasonló termék amit kipróbáltam a Gaspari Halodrol-ja volt (nem a régi, ez az új prohormonos, amit már szintén betiltottak sajna), arra eléggé jól reagáltam - azért csoda nem történt, gyorsabb regenerálódás, energikusság erőnövekedés viszont volt, sőt, egy kis tömegnövekedés is, pedig ez nem volt célom akkor (gondolom kis vízvisszatartás volt)

2020. December 23. - 11:26:31
Válasz #37
Nem elérhető

cczw95


Létezik még az átalad említett halodrol csak utángyártott formában (brawn,focused nutrition). Ezek működnek.
A Blackstone termékei kiválóak simán megér egy próbát. Használtam onnan a LetroXT és a abnormalt is. Mind hatásos volt.

Sziasztok!

Nem SARM, de talán ide passzol a leginkább a kérdés: prohormonokat használt valaki? Tudom, itt általában durvább cuccokkal játszanak az emberek  :) de gondoltam megkérdezem, hogy ezek mennyire használhatóak, hatásaikban mennyire mérhető egy gyengébb tesztóhoz pl.?

Konkrétan a Methe-Quad Extreme-el (blackstonelabs) szemezek, már csak azért is, mert az Arimistane-re eléggé jól reagálok magában is :)

Valaki említette a napokban, hogy angliai rendeléseknek annyi lesz január 1-től, gondoltam előtte még megrendelnék egy-két terméket onnan - pl. ezt is.

Hasonló termék amit kipróbáltam a Gaspari Halodrol-ja volt (nem a régi, ez az új prohormonos, amit már szintén betiltottak sajna), arra eléggé jól reagáltam - azért csoda nem történt, gyorsabb regenerálódás, energikusság erőnövekedés viszont volt, sőt, egy kis tömegnövekedés is, pedig ez nem volt célom akkor (gondolom kis vízvisszatartás volt)

2020. December 23. - 11:46:36
Válasz #38
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Nem SARM, de talán ide passzol a leginkább a kérdés: prohormonokat használt valaki? Tudom, itt általában durvább cuccokkal játszanak az emberek  :) de gondoltam megkérdezem, hogy ezek mennyire használhatóak, hatásaikban mennyire mérhető egy gyengébb tesztóhoz pl.?

Konkrétan a Methe-Quad Extreme-el (blackstonelabs) szemezek, már csak azért is, mert az Arimistane-re eléggé jól reagálok magában is :)

Valaki említette a napokban, hogy angliai rendeléseknek annyi lesz január 1-től, gondoltam előtte még megrendelnék egy-két terméket onnan - pl. ezt is.

Hasonló termék amit kipróbáltam a Gaspari Halodrol-ja volt (nem a régi, ez az új prohormonos, amit már szintén betiltottak sajna), arra eléggé jól reagáltam - azért csoda nem történt, gyorsabb regenerálódás, energikusság erőnövekedés viszont volt, sőt, egy kis tömegnövekedés is, pedig ez nem volt célom akkor (gondolom kis vízvisszatartás volt)

Ne legyenek illúzióid a "prohormonok" nem voltak gyengék mert egyszerűen ezek orál meglévő szteroidok módosított változata vagy olyanok szteroidok amik sosem kerültek forgalomba valami miatt (pl annyira toxikusak voltak). Epistane, halodrol (turinabol módosított változata) meg superdrol (ami nem más mint methyl drosta) meg a DMZ ezek voltak az elsők között.
Amit írtál én ezt ennyi pénzért biztos nem venném meg ez egy 4-andro "prohormon" tesztóvá és ösztrogénné konvertálódik ha így rákeresel hogy 4-andro fele árban találsz ilyeneket. Az új gaspari - halodrol meg nem volt halodrol mert ezeket már 2014-ben bannolták úgy emlékszem 1-andro, 4-andro volt benne.
Ahogy előbb is írták ha prohormonokat akarsz venni nézz körül a brawn nutrition és focused nutrition között.

2020. December 23. - 13:42:29
Válasz #39
Nem elérhető

Bilko19


Sziasztok!
Mivel sikerült egy rendelésem elb@szni így van jó pár plussz üveg 10 ml-es bac vizem ha érdekes lehet valakinek szóljon
és mivel átállok az injekciós sarmok-ra így maradt pár üveg folyékony sarmom is amit már nem hiszem hogy fel fogok használni név szerint:
1db ostarine     25 mg/ml   30 ml
2db lgd 4033    15 mg/ml   30 ml
1db caradrine   20 mg/ml   30 ml
1db mk-677      25 mg/ml   30 ml

Hali!
Engem az Ostarine és/vagy Cardarine érdekelne, ha még megvannak. Köszi!

Pm-et akartam küldeni, de valamiért nem fogadta el az ellenőrző v?laszokat a rendszer.

2020. December 23. - 15:55:17
Válasz #40
Nem elérhető

EDR


Létezik még az átalad említett halodrol csak utángyártott formában (brawn,focused nutrition). Ezek működnek.
A Blackstone termékei kiválóak simán megér egy próbát. Használtam onnan a LetroXT és a abnormalt is. Mind hatásos volt.

Sziasztok!

Nem SARM, de talán ide passzol a leginkább a kérdés: prohormonokat használt valaki? Tudom, itt általában durvább cuccokkal játszanak az emberek  :) de gondoltam megkérdezem, hogy ezek mennyire használhatóak, hatásaikban mennyire mérhető egy gyengébb tesztóhoz pl.?

Konkrétan a Methe-Quad Extreme-el (blackstonelabs) szemezek, már csak azért is, mert az Arimistane-re eléggé jól reagálok magában is :)

Valaki említette a napokban, hogy angliai rendeléseknek annyi lesz január 1-től, gondoltam előtte még megrendelnék egy-két terméket onnan - pl. ezt is.

Hasonló termék amit kipróbáltam a Gaspari Halodrol-ja volt (nem a régi, ez az új prohormonos, amit már szintén betiltottak sajna), arra eléggé jól reagáltam - azért csoda nem történt, gyorsabb regenerálódás, energikusság erőnövekedés viszont volt, sőt, egy kis tömegnövekedés is, pedig ez nem volt célom akkor (gondolom kis vízvisszatartás volt)

Köszi a választ, utánanézek azoknak a gyártóknak is.

2020. December 23. - 16:03:49
Válasz #41
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Nem SARM, de talán ide passzol a leginkább a kérdés: prohormonokat használt valaki? Tudom, itt általában durvább cuccokkal játszanak az emberek  :) de gondoltam megkérdezem, hogy ezek mennyire használhatóak, hatásaikban mennyire mérhető egy gyengébb tesztóhoz pl.?

Konkrétan a Methe-Quad Extreme-el (blackstonelabs) szemezek, már csak azért is, mert az Arimistane-re eléggé jól reagálok magában is :)

Valaki említette a napokban, hogy angliai rendeléseknek annyi lesz január 1-től, gondoltam előtte még megrendelnék egy-két terméket onnan - pl. ezt is.

Hasonló termék amit kipróbáltam a Gaspari Halodrol-ja volt (nem a régi, ez az új prohormonos, amit már szintén betiltottak sajna), arra eléggé jól reagáltam - azért csoda nem történt, gyorsabb regenerálódás, energikusság erőnövekedés viszont volt, sőt, egy kis tömegnövekedés is, pedig ez nem volt célom akkor (gondolom kis vízvisszatartás volt)

Ne legyenek illúzióid a "prohormonok" nem voltak gyengék mert egyszerűen ezek orál meglévő szteroidok módosított változata vagy olyanok szteroidok amik sosem kerültek forgalomba valami miatt (pl annyira toxikusak voltak). Epistane, halodrol (turinabol módosított változata) meg superdrol (ami nem más mint methyl drosta) meg a DMZ ezek voltak az elsők között.
Amit írtál én ezt ennyi pénzért biztos nem venném meg ez egy 4-andro "prohormon" tesztóvá és ösztrogénné konvertálódik ha így rákeresel hogy 4-andro fele árban találsz ilyeneket. Az új gaspari - halodrol meg nem volt halodrol mert ezeket már 2014-ben bannolták úgy emlékszem 1-andro, 4-andro volt benne.
Ahogy előbb is írták ha prohormonokat akarsz venni nézz körül a brawn nutrition és focused nutrition között.

Köszi a választ.

Igen, a Gaspari cuccban amit szedtem 1-andro, 4-andro volt. Nem lehetett megváltani vele a világot, de nagy előnye volt, hogy mégiscsak egy (akkoriban) engedélyezett, hivatalosan is létező gyártó terméke volt. Lehet hogy tökmindegy, de megnyugtatott, hogy így talán tényleg az van benne, amit ráírtak :)

Megnézem a másik két gyártót is, sajna a predatorn...-nél nem lehet kapni - onnan már rendeltem, amit vettem elküldték, rendben megjött - új weboldalról első rendelés meg mindig lutri. De mindenképp körülnézek!

A blackstone-ban az tetszett meg, hogy van benne Arimistane is, szóval amolyan kettő az egyben - mondjuk azt külön is meg lehet venni ... meg van is még itthon pár doboz Gaspari Novedex ... :D

Kösz még1x!

2021. Január 04. - 10:04:53
Válasz #42
Nem elérhető

kelb



2021. Január 04. - 12:32:05
Válasz #43
Nem elérhető

EDR


https://www.scribd.com/document/482179361/THE-SARM-HANDBOOK-5th-ed

Fene, bankkártyát kér a regisztráláshoz ... azt nem szoktam megadni. Van pár programozó ismerős akikkel beszélgettem erről ... azóta kissé óvatos vagyok.

Nagy pofátlanság lenne ha megkérnélek, hogy ha te már letöltötted, oszd meg velünk .... ?  ;)

Szerintem nem csak engem érdekelne - amúgy bármilyen infó a témában.

2021. Január 04. - 13:36:58
Válasz #44
Nem elérhető

kelb


https://www.scribd.com/document/482179361/THE-SARM-HANDBOOK-5th-ed

Fene, bankkártyát kér a regisztráláshoz ... azt nem szoktam megadni. Van pár programozó ismerős akikkel beszélgettem erről ... azóta kissé óvatos vagyok.

Nagy pofátlanság lenne ha megkérnélek, hogy ha te már letöltötted, oszd meg velünk .... ?  ;)

Szerintem nem csak engem érdekelne - amúgy bármilyen infó a témában.

Megtudod nézni! (nem kell hozzá regisztrálni!)
De ha kéred elküldöm!