2024. Május 09. - 11:41:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34433 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. December 15. - 08:43:52
Válasz #90
Nem elérhető

Mitchel


Sziasztok
Nagyon minimálisan vagyok képbe a sarmokkal és kb ugyan ennyire a szterókkal,5 éve edzek folyamatosan elég jó már a forma kaja is rendben van,kezdőként úgy hogy meg nem használtam ilyesmit mit ajánlanátok hogy kicsit meg dobjam az edzéseim?meg rekedt a fejlődésem,viszont későbbiekben filózok versenyzésen is.
Esetleg egy gyorstalpalót,meg hogy mit hogyan és honnan(?)kérhetnék?

2021. December 15. - 11:46:17
Válasz #91
Nem elérhető

cczw95


Mi a cél? Tömegelés,szálkásítás?
Az hogy kicsit megdobd az edzésed,erre nem muszáj SARM,elég egy drágább de jó minőségű tesztófokozó,vagy valamilyen edzés előttivel kombinálva.

Sziasztok
Nagyon minimálisan vagyok képbe a sarmokkal és kb ugyan ennyire a szterókkal,5 éve edzek folyamatosan elég jó már a forma kaja is rendben van,kezdőként úgy hogy meg nem használtam ilyesmit mit ajánlanátok hogy kicsit meg dobjam az edzéseim?meg rekedt a fejlődésem,viszont későbbiekben filózok versenyzésen is.
Esetleg egy gyorstalpalót,meg hogy mit hogyan és honnan(?)kérhetnék?

2021. December 16. - 06:30:09
Válasz #92
Nem elérhető

Mitchel


Én ilyen tesztó fokozókba nem hiszek,ezdés előttiben sem a szívem nem bírja ellenben nem is pörget rá az edzésre,a meg dobást izomban értem,a motiválcióm mindig teljesen meg van,izomban szeretnék száraz tömeggel egy következő lépcsőfokra lèpni ha ez lehetséges viszon úgy szeretném hogy amit hoz,az meg is maradjon

2021. December 16. - 08:51:16
Válasz #93
Nem elérhető

Gyuf


Én ilyen tesztó fokozókba nem hiszek,ezdés előttiben sem a szívem nem bírja ellenben nem is pörget rá az edzésre,a meg dobást izomban értem,a motiválcióm mindig teljesen meg van,izomban szeretnék száraz tömeggel egy következő lépcsőfokra lèpni ha ez lehetséges viszon úgy szeretném hogy amit hoz,az meg is maradjon
Bármi amit használsz, és x idő után abba hagyod, nem fog megmaradni amit hoz mert az szépen fokozatosan eltűnik.


2021. December 16. - 11:46:19
Válasz #94
Nem elérhető

Mitchel


Olvastam vannak gyengébbek az osztarin meg hasonlók abból sem marad semmi az első kúra után? A szterodikrol már olvastam azt hogy a gyengébbekből az első kúra utann van valamennyi ami meg marad plussz
Igazából ha nem marad semmi akkor szednem rendszeresen,de akkor melyik fajtát kellene melyik gyártótól?ès honnan rendeljem? PCt mindegyik utánn kell? Osztarin mennyire veszélyes valójában? Libidót ezek is el viszik?

2021. December 16. - 13:27:11
Válasz #95
Nem elérhető

Glacika


RAD140 tökéletes a célodhoz szerintem. Egy kis plusz, szinte mellékhatások nélkül. Napi 20mg 3 hónapig. Utána pct.

2021. December 16. - 14:12:04
Válasz #96
Nem elérhető

cczw95


Sajnos ez így van. Amint abbahagyod alig fog megmaradni esetleg valami.
RAD140: Sajnos ez a legdrágább és ez által a leghamisitottabb SARM. Azért érdemes megválogatni. 2 éves tanulmány futott le emlő karcinómás nőkön,ott 100mg adagokat kaptak. Mellékhatást nem észleltek.
Optimális adag mint említették 10-20mg 8-12 hétig. PCT ajánlott de azért olyan hú de nagy dolog nem fog történni,nagy hormon gondod nem lesz,ha az van benne ami.

-Ostarine: ez egy enyhébb SARM: szárazabb tömeget hozz,de csak akkor látványosabb ha már alacsonyabb a tzs-d. Optimális adag: 10-30mg.

Kúra végén: vérkép:
-Tesztoszteron
-Osztrogén
Ezek függvényében PCT.
- Biztonsági okokból: Máj funkciók:
( Bár eddig egy hivatalos esetjelentés történt hogy a RAD140 májkárosító. De random felhasználói vélemények alapján is van majkárosító hatás,májenzim emelkedés. Hogy ezt a RAD vagy más turpisság okozza nem tudni.)

Kúra alatt: Mária tövis kivonat silyegon 140,vagy Ostrovit Liver Aid termékét javasolnám. Utóbbi tartalmaz egy kis NAC-ot is legalább az meg a májra szintén jó hatással van,nekem doki ajánlotta,bár nem vagyok májbeteg,de más jótékony hatása is van)

Én ilyen tesztó fokozókba nem hiszek,ezdés előttiben sem a szívem nem bírja ellenben nem is pörget rá az edzésre,a meg dobást izomban értem,a motiválcióm mindig teljesen meg van,izomban szeretnék száraz tömeggel egy következő lépcsőfokra lèpni ha ez lehetséges viszon úgy szeretném hogy amit hoz,az meg is maradjon

2021. December 16. - 22:38:30
Válasz #97
Nem elérhető

kappl


Szia, a rad140nek semmi de semmi ertelme az egadta vilagon. Ostari et ajanlom inkabb vagy ibutamorent vagy ennek a kettonek a keverését. Ostarine nagyon jo cucc, sokan alabecsulik mert az van irva hogy gyenge, de kozben nagyon is jo cucc. Esetleg lgd, bar azt meg nem probaltam.

2021. December 17. - 14:26:39
Válasz #98
Nem elérhető

Mitchel


Eddig hallotak alapján először kezdésnek mondjuk egy ibutamorent fogok ennek így magában van értelme?utánna majd később osztarinnal.
Honnan érdemes ezeket megrendelni ? És melyik gyàrtóét?

2021. December 23. - 09:11:18
Válasz #99
Nem elérhető

Orangery23


Sziasztok segítséget illetve a véleményeteket szeretném kikérni.
egy nyolc hetes LGD kúrát terveztem amiből végül hat lett covid miatt.
4 hétig 5mg 2 het 10
A kura utolso 2 heteben kezdtem el tamoxifent 20mg +ahogy vege lett meg 2 hetet ment.
Mennyire csinaltam ez igy jol?
Verkepet majd csinaltatok! Osztrogen tesztot eleg nezetni?
Elore is koszonom a segitseget

2021. December 23. - 10:43:13
Válasz #100
Nem elérhető

cczw95


Jól csináltad,bár pontos választ a vérkép tud mondani.
Nekem bőven elég volt egy erősebb tesztófokozó utána,nem is nagyon ajánlanak mást. (Atd,arimistane)
Tesztoszteron, Ösztradiol+májenzimeket nézz vérképnél.

Sziasztok segítséget illetve a véleményeteket szeretném kikérni.
egy nyolc hetes LGD kúrát terveztem amiből végül hat lett covid miatt.
4 hétig 5mg 2 het 10
A kura utolso 2 heteben kezdtem el tamoxifent 20mg +ahogy vege lett meg 2 hetet ment.
Mennyire csinaltam ez igy jol?
Verkepet majd csinaltatok! Osztrogen tesztot eleg nezetni?
Elore is koszonom a segitseget

2021. December 23. - 11:19:15
Válasz #101
Nem elérhető

Orangery23


Köszönöm szépen a gyors választ.
Szerinted mennyit “pihenjek” kovetkezo elott?
Rad ment meg lgd elott a ketto kozott volt 1 honap szunet.
Vagy gondolkodok valtasban es elhagyni a sarmot.

2021. December 25. - 00:10:51
Válasz #102
Nem elérhető

Sznk


Beringomegas sarmokról,peptidekről van valakinek valami infója,visszajelzése ilyesmi? ;-oo-;

2022. Január 25. - 11:08:31
Válasz #103
Nem elérhető

johnny78


Sziasztok. Én próbáltam néhány terméket főleg a German Pharma tól amíg volt nekik. Lgd magában hozott némi izomtömeget meg erőt, és a kisebb sérülések helyre jöttek. Igazából látványos növekedés akkor volt amikor MK 677 el kombináltam 3 hónapos kúra volt. 6 kg tiszta tömeget hozott úgy hogy közben a zsír ment lefelé. A rad 140 nekem nem nagyon vált be, hozott némi erő növekedést de fájtak az izületem. Most a Supp.... com oldalról rendeltem egy sarm kombót! LGD 4MG OSTARINE 12.5MG + YK-11 5MG /Kapszula. Gyártó Lawless Labs Savage from USA. Hollandiából jön a rendelés elég nagy a választék. A YK-11 et próbálta már valaki? Ígéretesnek tűnik.

2022. Január 25. - 13:26:37
Válasz #104
Nem elérhető

kappl


Eddig hallotak alapján először kezdésnek mondjuk egy ibutamorent fogok ennek így magában van értelme?utánna majd később osztarinnal.
Honnan érdemes ezeket megrendelni ? És melyik gyàrtóét?

Szia, ibutamorent es ostarinet hasznalj együtt, ibu nem nyul bele a hormonhaztartasba, ostarine meg csak éppen hogy. Én mondjuk a következő ibu hasznalatnal igf3at is teszek hozzá.