2024. Április 27. - 11:49:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omega meds  (Megtekintve 10031 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Április 28. - 07:19:16
Megtekintve 10031 alkalommal
Nem elérhető

gremo


Sziasztok!

Elèg vegyes véleményeket olvasok, ha lehet minèl többen osszátok meg a new vision (fekete az ampullatartó hátulja)kapcsolatban a véleményetek.
Amint belekezdek, én is beszámolok.

 :-){

2022. Április 28. - 15:48:54
Válasz #1
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok!

Elèg vegyes véleményeket olvasok, ha lehet minèl többen osszátok meg a new vision (fekete az ampullatartó hátulja)kapcsolatban a véleményetek.
Amint belekezdek, én is beszámolok.

 :-){


Szia! Edzőtársamnak teszto ena ment mellé boldi heti 2 mindegyikből erősödött és kerekebb is lett de nem volt egy nagy durranás aztán BM re váltott nah az hozott neki szépen

2022. Április 29. - 00:07:19
Válasz #2
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

Elèg vegyes véleményeket olvasok, ha lehet minèl többen osszátok meg a new vision (fekete az ampullatartó hátulja)kapcsolatban a véleményetek.
Amint belekezdek, én is beszámolok.

 :-){


Szia! Edzőtársamnak teszto ena ment mellé boldi heti 2 mindegyikből erősödött és kerekebb is lett de nem volt egy nagy durranás aztán BM re váltott nah az hozott neki szépen

Melyik márkát takarja a BM?

2022. Április 29. - 06:28:07
Válasz #3
Nem elérhető

Gábor77


Én a "régi" ezüst fóliás enantát változatát használtam. Az ért valamit. De azt kell hogy mondjam még az is gyengébb mint a "régi" (kb 1 éve vettem amikor bukott a márka)Swiss Susta amit most használok. Így hogy váltotta egymást a kettő tudok különbséget tenni. Amikor az omega ment azt mondtam jó mert éreztem a hatását. De ehhez a swiss-hez képes egyértelműen gyengébb. Ha ez elfogy akkor a B.M-et én is ki fogom próbálni. Annyi jót hallani róla.

2022. Május 08. - 00:11:51
Válasz #4
Nem elérhető

Küklopsz


hulladék,omega new vision testo ena

2022. Május 08. - 15:06:20
Válasz #5
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit


2022. Május 13. - 13:09:29
Válasz #7
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok!

A szomszédnak megy az új fajta omegából ena, mellé npp. Érzi, erő jött neki 3 hét után szépen, de ez a sok negatív vélemény bizonytalanságot keltett. Szerintetek kukába vele és cserélni az enát más gyártóra? Full üres lehet? Köszi

2022. Május 16. - 06:37:47
Válasz #8
Nem elérhető

Yeeep


Kezd el aztán pár hét múlva vérkép total tesztoszteron szint

2022. Május 16. - 13:27:11
Válasz #9
Nem elérhető

Alex111


Enanthatnak kell min 5 het,hogy beusson en nem gondolnam,hogy ures lenne.Meg a british dragon itteni tesztoi is mukodnek.Szoval turelem 🙂

2022. Május 16. - 23:18:55
Válasz #10
Nem elérhető

Timyron


Enanthatnak kell min 5 het,hogy beusson en nem gondolnam,hogy ures lenne.Meg a british dragon itteni tesztoi is mukodnek.Szoval turelem 🙂

Köszönöm szépen!!

2022. Május 17. - 07:03:25
Válasz #11
Nem elérhető

guzzi


Enanthatnak kell min 5 het,hogy beusson en nem gondolnam,hogy ures lenne.Meg a british dragon itteni tesztoi is mukodnek.Szoval turelem 🙂




5-hét?  !+"%
Ha 3, nagyon max 4-hét után nem kezd a hatása előbújni akkor az utánna sem fog!
Az 5-hét erős túlzás!  :-}
Az omega kb féléve min kuka ha új csomagolás akkor is! Van benne valami kevés de minek tolni olyat ami magasan alul dózisolt!

2022. Május 17. - 07:17:57
Válasz #12
Nem elérhető

Alex111


Johet elobb is legyen 3 vagy 4 het lenyegtelen.5 hetet arra irtam amikor tuti,hogy "beut" es erzed,hogy betoltott aki hasznalt mar jo cuccot az tudja mit irtam.Egyebkent 3 het utan sokat nem kell varni pl testenatol es sok fugg a taplalkozastol is van e eleg kaloria bevitel.

2022. Május 17. - 07:26:37
Válasz #13
Nem elérhető

Alex111


Mennyisegrol sem irt mg/het es a kurak kozotti szunetekrol mikor volt az elozo pl.Regen 500mg Galenika brutal jol hozott de mint tudjuk a legjobb volt a piacon.Szoval sokminden szamit valaki csak ranez egy testo ampullara es mar bevizesedik🙂van aki meg 3 utan sem.Amugy egy jo testena hasznalatnal azert lehet erezni,ha dolgozik es kerekedik az ember "feje" es jon az egesz testedre a feszulo,pumpalo erzes foleg edzes kozben.

2022. Május 17. - 08:20:34
Válasz #14
Nem elérhető

guzzi


Johet elobb is legyen 3 vagy 4 het lenyegtelen.5 hetet arra irtam amikor tuti,hogy "beut" es erzed,hogy betoltott aki hasznalt mar jo cuccot az tudja mit irtam.Egyebkent 3 het utan sokat nem kell varni pl testenatol es sok fugg a taplalkozastol is van e eleg kaloria bevitel.

Minden kötekedés nélkül, ha szar a kaja és jó a cucc az akkor is hatni fog. De ha szar a cucc a kaja lehet akármilyen jó az akkor sem fog sokat érni még 8-hét és heti 1000mg után sem!
És ismétlem magam nem kell 5-hét ha jó a cucc, és legyen az bármilyen lassú észterű teszto az 3- hét után érződni kell hogy jó vagy csak egy aluldózisolt olcsó fos!