2024. Április 27. - 14:30:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pharm-Tec tapasztalatok,vélemények  (Megtekintve 4077 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Május 03. - 09:04:15
Megtekintve 4077 alkalommal
Nem elérhető

Stalion


Sziasztok!

A Pharm-Tec-től valaki használta màr az oxabolon rapid-ot illetve a propiját?

 

2023. Május 04. - 16:42:22
Válasz #1
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok!

A Pharm-Tec-től valaki használta màr az oxabolon rapid-ot illetve a propiját?

 Hali én tavaly használtam propit kurva jó volt!!

2023. Május 26. - 08:03:10
Válasz #2
Nem elérhető

Ritchey


Az egyik ismerősöm ajánlotta, ő methandienont meg asszem decát vagy enát vett tőlük. Vettem én is enát, de szerencsére nem sokat, mert szerintem üres. A srác elég jól ki van pattintva, de nehéz elhinnem,hogy ettől. Tavaly az omegát is ajánlotta, szerintem az is üres volt. A lényeg én nem ajánlom, mert 10 1ml-s ampulla után se veszek észre semmit.

2023. Május 27. - 19:51:35
Válasz #3
Nem elérhető

Predator50


Az egyik ismerősöm ajánlotta, ő methandienont meg asszem decát vagy enát vett tőlük. Vettem én is enát, de szerencsére nem sokat, mert szerintem üres. A srác elég jól ki van pattintva, de nehéz elhinnem,hogy ettől. Tavaly az omegát is ajánlotta, szerintem az is üres volt. A lényeg én nem ajánlom, mert 10 1ml-s ampulla után se veszek észre semmit.
Mennyi idő alatt ment be a 10ena? Ha már a tesók se működnek belőle semennyire, akkor kuka, mint a kenwoo, mostani 2028lejaratu heti 5 nyomok és semmi, 2023 lejararu tavalyi heti 2 nyomott rendesen!

2023. Június 02. - 14:01:13
Válasz #4
Nem elérhető

Ritchey


Heti három-négy is bement. Most vettem még biosira szuszit, mert annyira dicsérték, 2 hete megy de szerintem ez is jelentősen alul dózisolt. Hagyni kell ezeket a pics@ba.. én megnézem ezt a kínait vagy a majestic oldalt mert csak szórom ki az ablakon. Szerintem ha ennyi pénzért tribulust vettem volna, még az is többet érne..

2023. Június 05. - 05:49:23
Válasz #5
Nem elérhető

Zsoltiroid


Heti három-négy is bement. Most vettem még biosira szuszit, mert annyira dicsérték, 2 hete megy de szerintem ez is jelentősen alul dózisolt. Hagyni kell ezeket a pics@ba.. én megnézem ezt a kínait vagy a majestic oldalt mert csak szórom ki az ablakon. Szerintem ha ennyi pénzért tribulust vettem volna, még az is többet érne..

Kb.. tribulus szint mind foleg ami ezeken a magyar oldalakon van ... Majestic nagyon jól működik ajánlani tudom erősen!

2023. Június 05. - 08:29:11
Válasz #6
Nem elérhető

Ritchey


Ki fogom próbálni köszi.