2024. Április 27. - 11:18:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Herezsugorodás  (Megtekintve 2786 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Június 15. - 00:49:48
Megtekintve 2786 alkalommal
Nem elérhető

Stalion


Sziasztok!

2.hónapja megy minden másnap 100mg testosterone propionate +minden nap 30mg Oxandrolone (1 szemmel kezdtem,majd 2,most 3).+50mg proviron


A kérdésem az lenne,hogy:

Minden szép és jó,irdatlan erő,jönnek a kilók is szépen,viszont a heréim legalább negyed akkorák mint kúra előtt.Az elején csak kicsit ment össze,aztán ahogy telnek a hetek,mindig egyre kisebbek lesznek.. Igen,tudom a kúra közbeni HCG lehetett volna megoldás kis mennyiségben.. Viszont kaptam olyan tanácsot egy olyan személytől,akinek adtam a szavára,hogy nem kell a HCG egy ilyen kezdőkúrához,úgyis vissza fog állni a saját termelés majd egy idő után.. Főleg így a harmincas éveim elején.. ettől független megvettem a HCG-t ,de tanácstalan vagyok. Még egy hónap van a kúrámból,de attól félek,ha tovább csinálom teljesen eltűnnek a tökeim.. Késő 3-4 napota az 500iu HCG a fentmaradt egy hónapban? Vagy bízzak benne,hogy nem szívódik fel teljesen a tököm vagy nem hal el teljesen?😅


Valakinek volt már ilyen,hogy ennyire összement? Később vissza nyerte a kezdeti méreteit?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Ui: tènyleg semmi bajom nem lenne,ha egy kicsit mentek volna össze,de ekkorák szerintem kiskölyök koromban voltak utoljára..


2023. Június 19. - 10:55:42
Válasz #1
Nem elérhető

Ritchey


Szia nem vagyok annyira kompetens a témába, de most pont ráérek írni…  :azn: az oxától elméletileg nem lehet, persze ha tényleg az van benne. A propit én csökkenteném a helyedben, mert ezek szerint túl jó. A hcg-t meg elkezdeném kisebb adagokban. Van itt olyan fórum ahol bővebben írnak erről. Pl. régebben olvastam asszem egy maszat nevű tag ugyanígy járt, ő asszem dhea-t is nyomott, valami ilyesmit írt, hogy már kisebbek voltak a tökei mint a kutyájának.. mondjuk ez elég relatív, hiszen vannak egészen nagy tökű kutyák is. na mindegy olvass erről szerintem. Üdv