2024. Április 27. - 09:07:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: PCT Utáni Élet?  (Megtekintve 2718 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Szeptember 24. - 20:12:57
Megtekintve 2718 alkalommal
Nem elérhető

István95


Sziasztok!
Elsősorban tapasztaltak, hozzáértők véleményét, eszmecseréjét várom.
Vajon normális-e az a jelenség, hogy egy hosszabb PCT után ami 3-4 hónap (mindent betartva és akkor ahogy a nagy könyvben le van írva) abbahagytam a Clomidot és jelenleg 12 napja nem szedem és rosszabbul vagyok előtte mint a Clomid közben.
Ez még javulhat ahogy telnek a hetek/hónapok?
Tehát van-e olyan forgatókönyv, hogy Clomid közben (már aki) jól érzed magad utána ahogy abbahagyod rosszabbul vagy és egyszer újra jól? Vagy pedig egyből jól "kell" érezned magad miután befejezted a PCT-d?
Köszönettel,
István

2023. Szeptember 28. - 16:07:32
Válasz #1
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!
Elsősorban tapasztaltak, hozzáértők véleményét, eszmecseréjét várom.
Vajon normális-e az a jelenség, hogy egy hosszabb PCT után ami 3-4 hónap (mindent betartva és akkor ahogy a nagy könyvben le van írva) abbahagytam a Clomidot és jelenleg 12 napja nem szedem és rosszabbul vagyok előtte mint a Clomid közben.
Ez még javulhat ahogy telnek a hetek/hónapok?
Tehát van-e olyan forgatókönyv, hogy Clomid közben (már aki) jól érzed magad utána ahogy abbahagyod rosszabbul vagy és egyszer újra jól? Vagy pedig egyből jól "kell" érezned magad miután befejezted a PCT-d?
Köszönettel,
István


Azt írod normális pct volt akkor voltál verkepen is mikor kezdted a pct és most is voltál? Mivel abba hagytad a gyógyszert ami eddig segített, jó hogy rosszabbul vagy. Ilyenkor szoktak természetes teszto fokozókat alkalmazni libido miatt. De megnyugtatlak meg jó pár hónap mire beáll a szervezeted szóval nincs ok pánikra. Ha nem voltál verkepen komplett teszto panel szintet nezni akkor meg nézesd meg hova erkeztel vissza meg legalább 3-4 hónap múlva is néznek meg egyet.

2023. Szeptember 29. - 11:36:15
Válasz #2
Nem elérhető

István95


Így van voltam vérképen!
kezdéskor: LH: 0,5 FSH: 0,9 totál tesztoszteron: 1,93
közben amikor már szedtem 2 hónapja a Clomidot (megjegyzem kis dózisban, mivel erősen reagálok kisebb adagra is)
LH: 6,5 FSH :3,7 Totál tesztoszteron: 25
két héttel az utolsó Clomid beszedése után:
LH: 2,9 Totál tesztoszteron: 12 Ösztradiol: 79,3
Akkor innen természetes tesztfokozók,edzés ahogy eddig is, kaja normális + pihenés és emelkedni fog újra?
Köszönettel,
István

2023. Október 11. - 20:42:17
Válasz #3
Nem elérhető

bbuilder


Így van voltam vérképen!
kezdéskor: LH: 0,5 FSH: 0,9 totál tesztoszteron: 1,93
közben amikor már szedtem 2 hónapja a Clomidot (megjegyzem kis dózisban, mivel erősen reagálok kisebb adagra is)
LH: 6,5 FSH :3,7 Totál tesztoszteron: 25
két héttel az utolsó Clomid beszedése után:
LH: 2,9 Totál tesztoszteron: 12 Ösztradiol: 79,3
Akkor innen természetes tesztfokozók,edzés ahogy eddig is, kaja normális + pihenés és emelkedni fog újra?
Köszönettel,
István
Persze javulni fog, adj neki időt.
Én is most voltam vérvételen nem rég, igaz nekem már több hónapja vége a pct nek is lassan 1 éve és minden értékem tökéletes stabilan a referenciaertekek közepén vannak, lh fsh osztogen teszto minden.