2024. Május 09. - 15:27:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174636 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Március 27. - 18:54:51
Válasz #540
Elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Tapasztaltabb ördögök véleményét szeretném kérni,a következő dologban.

10ui kinai növi megy reggel.Bőr alá.
Mellé,attól függően hogy sikerül azonnal,de ha tudom fél óra múlva humalóg 4 egység.
Szóval 10ui hgh és 4 egység humalog.

Valamint kizárólag edzés után 10 ui humalog.

Az edzés utáni humalog 3-4 hétig megy, utána 2 hét pihenő.Majd újra.Egyébként a növi működik,ujjzsibbadás megvan..meg eléggé be is vizesedtem.

Kérdésem az lenne 10 ui növi mellé optimális a 4 egység inzulin? Illetve az edzés utáni humalog 4 hét on 2 hét off felállásban oké e?
Illetve a növi mellé ami megy inzulin...gondolom mehet hosszú távon!? növit 6-8 hónapot fogom használni,folyamatosan.Ugyan igy mellé a 4 ui inzulin. Kinek mi a véleménye erről?(egyébként tapasztaltabb rókák ajánlották igy ,de szeretném minél több helyről körbekérdezni.Itt is végigolvastam amit tudtam)
Előre is köszönöm szépen!
A növit izomba add. Sajnos a kérdésed többi részére nem tudok mit mondani.

2022. Március 27. - 18:55:28
Válasz #541
Nem elérhető

Yeeep


 #:-)
Novit hogyan használjátok diétába ?

2022. Március 28. - 11:27:00
Válasz #542
Nem elérhető

G


#:-)
Novit hogyan használjátok diétába ?

A pénztárcádtól függ :D ha gyorsan akarod sok tren, sok növi napi többször, reális minőségtől függően (kínai/patikai) 0,5-1 IU *3-4 naponta 1-2-3 IU inzulinnnal együtt

2022. Március 28. - 11:30:34
Válasz #543
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Tapasztaltabb ördögök véleményét szeretném kérni,a következő dologban.

10ui kinai növi megy reggel.Bőr alá.
Mellé,attól függően hogy sikerül azonnal,de ha tudom fél óra múlva humalóg 4 egység.
Szóval 10ui hgh és 4 egység humalog.

Valamint kizárólag edzés után 10 ui humalog.

Az edzés utáni humalog 3-4 hétig megy, utána 2 hét pihenő.Majd újra.Egyébként a növi működik,ujjzsibbadás megvan..meg eléggé be is vizesedtem.

Kérdésem az lenne 10 ui növi mellé optimális a 4 egység inzulin? Illetve az edzés utáni humalog 4 hét on 2 hét off felállásban oké e?
Illetve a növi mellé ami megy inzulin...gondolom mehet hosszú távon!? növit 6-8 hónapot fogom használni,folyamatosan.Ugyan igy mellé a 4 ui inzulin. Kinek mi a véleménye erről?(egyébként tapasztaltabb rókák ajánlották igy ,de szeretném minél több helyről körbekérdezni.Itt is végigolvastam amit tudtam)
Előre is köszönöm szépen!

A trükk egy 5e Ft-s vércukor mérő..... reggel nézd meg éhgyomorra és kiderülnek a dolgok, növi csak izomba menjen én reggel 5 IU ha neked ez az arany szám akkor legyen 4 IU inzulin mellé, a másik 5 IU növi edzés előtt vagy után kedved szerinti inzulinnal.
Ameddig növit használsz menjen mindig az inzulin is nem kell ciklizálni.
Ja is ennyi növihez nem árt min 1,5 g teljes cucc mennyiség.

2022. Március 28. - 12:15:16
Válasz #544
Nem elérhető

Sid90



2022. Március 30. - 11:38:54
Válasz #545
Nem elérhető

Yeeep


#:-)
Novit hogyan használjátok diétába ?

A pénztárcádtól függ :D ha gyorsan akarod sok tren, sok növi napi többször, reális minőségtől függően (kínai/patikai) 0,5-1 IU *3-4 naponta 1-2-3 IU inzulinnnal együtt

Alacsony ch mellet is inzulin ?
Nekem éjszakai inzulin van csak ez is jó ?

2022. Március 30. - 15:39:57
Válasz #546
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok!
Tapasztaltabb ördögök véleményét szeretném kérni,a következő dologban.

10ui kinai növi megy reggel.Bőr alá.
Mellé,attól függően hogy sikerül azonnal,de ha tudom fél óra múlva humalóg 4 egység.
Szóval 10ui hgh és 4 egység humalog.

Valamint kizárólag edzés után 10 ui humalog.

Az edzés utáni humalog 3-4 hétig megy, utána 2 hét pihenő.Majd újra.Egyébként a növi működik,ujjzsibbadás megvan..meg eléggé be is vizesedtem.

Kérdésem az lenne 10 ui növi mellé optimális a 4 egység inzulin? Illetve az edzés utáni humalog 4 hét on 2 hét off felállásban oké e?
Illetve a növi mellé ami megy inzulin...gondolom mehet hosszú távon!? növit 6-8 hónapot fogom használni,folyamatosan.Ugyan igy mellé a 4 ui inzulin. Kinek mi a véleménye erről?(egyébként tapasztaltabb rókák ajánlották igy ,de szeretném minél több helyről körbekérdezni.Itt is végigolvastam amit tudtam)
Előre is köszönöm szépen!

A trükk egy 5e Ft-s vércukor mérő..... reggel nézd meg éhgyomorra és kiderülnek a dolgok, növi csak izomba menjen én reggel 5 IU ha neked ez az arany szám akkor legyen 4 IU inzulin mellé, a másik 5 IU növi edzés előtt vagy után kedved szerinti inzulinnal.
Ameddig növit használsz menjen mindig az inzulin is nem kell ciklizálni.
Ja is ennyi növihez nem árt min 1,5 g teljes cucc mennyiség.

A ciklizálkást azt az edzés utáni 10 egységre értettem.A növi mellé a kicsi adagok mennek végig de az a 10 ui edzés után az az amit ciklizálni gondoltam,hogy azért csak nem kellene fél évig.Bár nem egy nagy mennyiség

2022. Április 04. - 15:01:38
Válasz #547
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok!Ismét felmerült bennem egy kérdés.
Ez a vizesedés,ami a növi használatának kezdetekor jelentkezik,általában meddig tart?
Gondolom nem végig? Vagy tévedek?
Én nagyon durván vizes vagyok tőle.Bokám egész jól kezd eltűnni :D
Kézfejeim is kurva dagadtak..még a szoritásom is gyengébb emiatt.Mi a tapasztalat?
Vagy lehet nem kellene 10 ui?  :-/-
Mondjuk kínai generikus  ;-oo-;motyó..de nem rossz.
Köszi ismét a tapasztalatok megosztását!

2022. Április 24. - 22:38:36
Válasz #548
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok ?
Tudnátok most jó gyártót mondani ?
Növi vagy igf1

2022. Június 17. - 16:57:38
Válasz #549
Elérhető

Gábor77


Urak! Ha vércukorszint változással szeretném letesztelni a kínai hygét. Mekkora mennyiséget adjak be a teszthez? Valamint mekkora vércukorszint ingadozásra számíthatok? Ha jól emlékszem fél órával a beadás után kell a kontrollmérést megejteni?

2022. Június 23. - 08:35:11
Válasz #550
Nem elérhető

kemi


Urak! Ha vércukorszint változással szeretném letesztelni a kínai hygét. Mekkora mennyiséget adjak be a teszthez? Valamint mekkora vércukorszint ingadozásra számíthatok? Ha jól emlékszem fél órával a beadás után kell a kontrollmérést megejteni?

Inkább labor. Synlabban csinálnak GH szint mérést.

2022. Július 04. - 19:31:37
Válasz #551
Nem elérhető

Yeeep


Üdv. Inzulin hogy lenne optimális a novihez igazítani nem is az egységek erdekelnek maga az hogy hogyan érdemes.
Inzulin utána kaja és növi (mondjuk edzés után) ?
Vagy minimális inzulin a növekedésivel és utána a kaja ?

2022. Július 05. - 05:59:12
Válasz #552
Elérhető

Gábor77


Üdv. Inzulin hogy lenne optimális a novihez igazítani nem is az egységek erdekelnek maga az hogy hogyan érdemes.
Inzulin utána kaja és növi (mondjuk edzés után) ?
Vagy minimális inzulin a növekedésivel és utána a kaja ?
Szerintem hagyd az inzulint.

2022. Július 05. - 08:30:11
Válasz #553
Nem elérhető

guzzi


Üdv. Inzulin hogy lenne optimális a novihez igazítani nem is az egységek erdekelnek maga az hogy hogyan érdemes.
Inzulin utána kaja és növi (mondjuk edzés után) ?
Vagy minimális inzulin a növekedésivel és utána a kaja ?



 !+"%
Na most akkor lehet meg fogsz sértődni
(de leszarom)!
Ha ezeket amiket kérdezel nem tudsz, mert látszik hogy nem tudod a kérdésekből egyértelmű!
Akkor azt mondom hagyd az egész növis dolgot a faszba mert tök hülye vagy és megfogod ölni magad! Azt gondolod mint a többi lusta hülye gyerek hogy a növi megold mindent! Pedig nem old meg semmit csak egy minimálisat segít bizonyos dolgokban!
Az inzulint úgy ahogy van FELEJTSD EL MERT NEM NEKED VALÓ!!!!

2022. Július 05. - 10:13:45
Válasz #554
Nem elérhető

Yeeep


Üdv. Inzulin hogy lenne optimális a novihez igazítani nem is az egységek erdekelnek maga az hogy hogyan érdemes.
Inzulin utána kaja és növi (mondjuk edzés után) ?
Vagy minimális inzulin a növekedésivel és utána a kaja ?



 !+"%
Na most akkor lehet meg fogsz sértődni
(de leszarom)!
Ha ezeket amiket kérdezel nem tudsz, mert látszik hogy nem tudod a kérdésekből egyértelmű!
Akkor azt mondom hagyd az egész növis dolgot a faszba mert tök hülye vagy és megfogod ölni magad! Azt gondolod mint a többi lusta hülye gyerek hogy a növi megold mindent! Pedig nem old meg semmit csak egy minimálisat segít bizonyos dolgokban!
Az inzulint úgy ahogy van FELEJTSD EL MERT NEM NEKED VALÓ!!!!

Nem sértődöm meg elolvastam az egész topicot de mindenki mást mond
Ne egyél növi előtt cht utána meg azt hogy inzulinnal haszlad  :-)(-:
Segítőkész válasz meg nem jött de ahogy látom nem is nagyon szokott  @-o