2024. Május 19. - 18:59:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 175354 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 19. - 09:56:04
Válasz #345
Nem elérhető

shitgun



Mert a GH növekedési hatása az IGF-1 által is szabályozott. Tehát a kérdés nem ilyen egyszerű, hogy megnöveljük a GH-t és rögtön ott a növekedés. Ezért nem működik igazán a saját GH termelésünk növelése sem különböző kiegészítőkkel és a kívülről bevitt növekedési hormon sem segít a kérdésen, max. a legtöbbször csak kidobott pénz az ablakon. Mivel van egy biztonsági mechanizmus, ami blokolja az IGF-1 szintet, ami a növekedéshez kellene magas GH szint mellett, és ez elég komplikálttá teszi a kérdést. Ezek a mechanizmusok pedig az egymást kölcsönösen blokkoló mechanizmusok a GH, IGF-1, pajzsmirigy-hormon és az inzulin hormon között. (Az egyiket megnöveled,a másik szintje csökken, miközben pont a másikra lenne szükség a növekedéshez. A GH-nak IGF-1-re, az IGF-1-nek inzulinra, az inzulinnak GH-ra...stb)



Jól értem efitmester, hogy akkor az IGF se működik szerinted?
Mert, hogy a GH kidbott pénzt azt még befogadom, de hogy az IGF az valahogy szembe megy mindennel, amit eddig olvastam a témába, illetve láttam IGF et használók körébe.
Én hiszek a pozitív mentális hozzáállás placebo erejébe, nade bizonyos határokon belül...Nem tudom elképzelni hogy azok akiket én láttam IGF kúra esetén, cask ennek köszönhetően boostolták a testüket olyanra amilyenre, és meg is tartották nagy részét, legalábbis az alap anabolikus/androgén szerekhez képest. :)
Megdöbbentő lenne számomra ha ez igaz lenne...

2012. Március 19. - 09:56:04
Válasz #346
Nem elérhető

draw


Efitmastertől kérdezném, hogy mi a véleménye a triptorelinről. Sok helyen olvastam már hogy a PCT-t egyetlen 100mcg-s triptorelin injekcióval oldották meg és mindenük visszaállt a normális szintre, golyóktól kezdve a vérképig. Működhet a dolog?

2012. Március 19. - 10:03:56
Válasz #347
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Mert a GH növekedési hatása az IGF-1 által is szabályozott. Tehát a kérdés nem ilyen egyszerű, hogy megnöveljük a GH-t és rögtön ott a növekedés. Ezért nem működik igazán a saját GH termelésünk növelése sem különböző kiegészítőkkel és a kívülről bevitt növekedési hormon sem segít a kérdésen, max. a legtöbbször csak kidobott pénz az ablakon. Mivel van egy biztonsági mechanizmus, ami blokolja az IGF-1 szintet, ami a növekedéshez kellene magas GH szint mellett, és ez elég komplikálttá teszi a kérdést. Ezek a mechanizmusok pedig az egymást kölcsönösen blokkoló mechanizmusok a GH, IGF-1, pajzsmirigy-hormon és az inzulin hormon között. (Az egyiket megnöveled,a másik szintje csökken, miközben pont a másikra lenne szükség a növekedéshez. A GH-nak IGF-1-re, az IGF-1-nek inzulinra, az inzulinnak GH-ra...stb)



Jól értem efitmester, hogy akkor az IGF se működik szerinted?
Mert, hogy a GH kidbott pénzt azt még befogadom, de hogy az IGF az valahogy szembe megy mindennel, amit eddig olvastam a témába, illetve láttam IGF et használók körébe.
Én hiszek a pozitív mentális hozzáállás placebo erejébe, nade bizonyos határokon belül...Nem tudom elképzelni hogy azok akiket én láttam IGF kúra esetén, cask ennek köszönhetően boostolták a testüket olyanra amilyenre, és meg is tartották nagy részét, legalábbis az alap anabolikus/androgén szerekhez képest. :)
Megdöbbentő lenne számomra ha ez igaz lenne...

Nem értelmezted pontosan, amit írtam, de nem a te hibád mert tudtam, hogy félre fogják érteni páran, mivel félreérthetően fogalmaztam. Ezt nem lehet máshogy.  :D

OK, akkor egyszerűen: A GH még szép, hogy működik, IGF-1 és inzulin jelenlétében. Az IGF-1 szintén a többi jelenlétében. Működniük kell, máskülönben hogy jött volna létre Jay Cutler, nem igaz?  ;D Stb...stb... :D Nem írom le újra. A probléma az önmagában történő használatban van inkább...és a GH természetes fokozásában...

A placebónak természetesen erős korlátai vannak, mint ahogy az emberek mentális képességeinek is sajnos...

 d:)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 19. - 10:06:39
Válasz #348
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmastertől kérdezném, hogy mi a véleménye a triptorelinről. Sok helyen olvastam már hogy a PCT-t egyetlen 100mcg-s triptorelin injekcióval oldották meg és mindenük visszaállt a normális szintre, golyóktól kezdve a vérképig. Működhet a dolog?

Ez így van. Valaki kb. 1 éve kérdezte tőlem privátban ugyanezt, nem te voltál?  8)

A triptorelin működik, de ha elhibázzák a használatát akkor kasztrálja az embert, szóval nem biztos, hogy sokaknak érdemes vele próbálkozni.  d:)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 19. - 10:07:50
Válasz #349
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az oldalt már nem sok érdek fűzi az üzlethez, hacsak nem az,h István még ide írogat...ezzel nem árultam el szerintem nagy titkot. Mellesleg aki ismeri kicsit Istvánt, az tudhatja,h Ő valóban elmondja az őszinte véleményét termékekről, függetlenül attól,h mi van raktáron. Ezt most mindenféle seggnyalás nélkül írom, egyszerűen ilyennek ismertem meg.

Egyetértek!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 19. - 10:15:35
Válasz #350
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Bar, gyanakvo ember leven kicsit felek, h mindig az a kiegeszito a "mas teszta" ami epp raktaron van. :)

Igen, én is erre gondoltam pont... De mivel ez az ő oldaluk, így lehet nekik.:D
Methyl Arimatest

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 19. - 10:16:56
Válasz #351
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az oldalt már nem sok érdek fűzi az üzlethez, hacsak nem az,h István még ide írogat...ezzel nem árultam el szerintem nagy titkot. Mellesleg aki ismeri kicsit Istvánt, az tudhatja,h Ő valóban elmondja az őszinte véleményét termékekről, függetlenül attól,h mi van raktáron. Ezt most mindenféle seggnyalás nélkül írom, egyszerűen ilyennek ismertem meg.
Köszönöm!
Ha valami shit, azt is leírom. Valami működik, valami meg nem.....ez van  :).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 19. - 11:27:15
Válasz #352
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmastertől kérdezném, hogy mi a véleménye a triptorelinről. Sok helyen olvastam már hogy a PCT-t egyetlen 100mcg-s triptorelin injekcióval oldották meg és mindenük visszaállt a normális szintre, golyóktól kezdve a vérképig. Működhet a dolog?

Ez így van. Valaki kb. 1 éve kérdezte tőlem privátban ugyanezt, nem te voltál?  8)

A triptorelin működik, de ha elhibázzák a használatát akkor kasztrálja az embert, szóval nem biztos, hogy sokaknak érdemes vele próbálkozni.  d:)

Kiegészítésképpen a triptorelin-hez, hogy a kérdéseket megelőzzem. Mindig bedob valaki valami "új" csízmát az asztalra...

A triptorelin azoknak lenne való, akiknél már tényleg semmi sem működik a tesztoszteron termelés területén, és csak orvosi felügyelet mellett.(!) A többiekenek ott a jo kis, jól bevált HCG, amivel szintén okosan kell bánni...(másik topikban leírva)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 19. - 13:11:04
Válasz #353
Nem elérhető

draw


Efitmastertől kérdezném, hogy mi a véleménye a triptorelinről. Sok helyen olvastam már hogy a PCT-t egyetlen 100mcg-s triptorelin injekcióval oldották meg és mindenük visszaállt a normális szintre, golyóktól kezdve a vérképig. Működhet a dolog?

Ez így van. Valaki kb. 1 éve kérdezte tőlem privátban ugyanezt, nem te voltál?  8)

A triptorelin működik, de ha elhibázzák a használatát akkor kasztrálja az embert, szóval nem biztos, hogy sokaknak érdemes vele próbálkozni.  d:)

Köszönöm a választ, nem én voltam aki kérdezett. :)

Ez a kasztrálós rész durva.  ????...

2012. Március 19. - 17:00:44
Válasz #354
Nem elérhető

RsLeo


veletlen se szerettem volna senkinek a tisztesseget megkerdojelezni, szerencsetlenul fogalmaztam, elnezest kerek.
Altalanossagban a tapkieg. iparrol beszeltem. íegyszeruen arrol van szo, hogy en is sok szart megprobaltam mar eladni, es megertem a marketing fontossagat, de az anabolikus genaktivator meg a feromon parfum nalam pl. mar kivagja a biztositekot.

Es igen, tudom, hogy nem Istvan allitja elo ezeket. :)

Az Istvan altal ajanlottat 6 het mulva tesztelni fogom. Most mas van soron, de remelem, kellemes meglepetes lesz.

2012. Április 14. - 16:57:51
Válasz #355
Nem elérhető

mangela87


Új 10 egységes hygéről vélemény esetleg tapasztalat ???

2012. Április 15. - 03:36:14
Válasz #356
Nem elérhető

hopika


Új 10 egységes hygéről vélemény esetleg tapasztalat ???
A szteroid rossz Mangesz...
 :-)o-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 15. - 12:13:41
Válasz #357
Nem elérhető

mangela87


Akkor melyik lehet jóóó,ami működik is,de nem horror áron van ???
:DDD

2012. Április 25. - 00:39:25
Válasz #358
Nem elérhető

fitnessbabygirl


Van olyan növi fajta, amelyik létezik szemes változatban?

2012. November 28. - 19:59:11
Válasz #359
Nem elérhető

hulk1000


Szép napot mindenkinek!


Érdeklődnék igf ügyben mert minden hol mindent irnak.... ma tudtam beszerezni 4db genx igf-1 lr3 .... most jelenleg ghrp 6 megy su350-el... és utána szeretném ráküldeni az igf-et milyen anabolikus cumóval érném el a legjobb hatásfokot? Ha esetleg van saját tapasztalatok és szívesen megosztanátok én szívesen olvasgatnám... meg még egy kérdés.. azt írta az egyik oldal h a nem higított változatot -18 fokon kell tárolni :S .... ami én kaptam az kicsit össze van állva :( az baj lehet?? mert ha  igen akkor vissza viszem a dillernek és lenyomom a torkán mint 1 orális szteroidot :D válaszotokat előre is köszi.... :D  ?:-/