2024. Május 29. - 22:39:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 175758 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. Május 16. - 20:52:33
Válasz #480
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Hygetropin hogy muzsikál ?
Elég olcsó a többi jövőhét képest

mérettem be többet is. Volt, amelyik nullás volt, de egy bizonyos típusú dobozzal úgy néz ki, hogy kurva jó.

Melyik az a doboz. Tegyél fel képet kérlek. Nekem is 2 féle van.

2021. Május 16. - 22:01:38
Válasz #481
Nem elérhető

Yeeep



2021. Május 24. - 08:21:26
Válasz #482
Nem elérhető

kalibra


Képet pls  @-o

Ha hazaértem edzésről, felteszem!

Hejotropinról valakinek?
Bac vízből nincs hiány…

2021. Május 24. - 15:14:59
Válasz #483
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok!
Hygetropin hogy muzsikál ?
Elég olcsó a többi jövőhét képest

mérettem be többet is. Volt, amelyik nullás volt, de egy bizonyos típusú dobozzal úgy néz ki, hogy kurva jó.

Melyik az a doboz. Tegyél fel képet kérlek. Nekem is 2 féle van.

2021. Május 24. - 15:27:22
Válasz #484
Nem elérhető

kalibra


Nem tudom olyan kicsiben fotózni, h fel tudjam tenni ide. De szívesen elküldöm bárhova.

2021. Május 24. - 16:15:41
Válasz #485
Nem elérhető

Kamagraking


online képátméretezés segíthet
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 24. - 17:58:30
Válasz #486
Nem elérhető

kalibra


online képátméretezés segíthet

Köszönöm, de bármelyikkel próbálkozok, átalakítja valami olyan formátumra, amit meg utána nem enged feltölteni.

2021. Május 24. - 19:38:47
Válasz #487
Nem elérhető

G


online képátméretezés segíthet

Köszönöm, de bármelyikkel próbálkozok, átalakítja valami olyan formátumra, amit meg utána nem enged feltölteni.

Nem beszólásból de feltöltöd egy képmegosztóra és linkeled...

2021. Június 15. - 09:13:10
Válasz #488
Nem elérhető

Yeeep


 #:-)
Ki hogyan használja a növit mikor, hány részletben mit eszik előtte utána mennyit ad be?

2021. Június 15. - 21:23:26
Válasz #489
Nem elérhető

G


#:-)
Ki hogyan használja a növit mikor, hány részletben mit eszik előtte utána mennyit ad be?

Nem bunkóság de remélem érzed hogy ezzel azért olyat kérdezel amire egy jó edző kb több 100ezer forintnyi személyi edzés és versenyfelkészítés után fog válaszolni....
De akkor használsz már vagy használni akarsz ?

2021. Június 15. - 21:29:10
Válasz #490
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Srácok 3 egyenlő részletben tudom beadni a növit.
Első adag reggel 8 óra körül éhgyomorra majd kb. fél óra múlva (+ - 10-15-perc) megy az inzulin majd egyből kaja!
A második  edzés előtt (dél körül edzek) és a harmadik este lefekvés előtt! De viszont ezt a kettőt nem nagyon vágom még hogy pontosan mennyi idővel legyen edzés előtt? Menjen kaja az edzés előtti növi és inzulin után ? A lefekvés előtti előtt lehet e enni vagy utánna?

Hány éves vagy, mióta edzel, miért használsz növit, mennyi növi megy, milyen inzulin megy, volt-e szérum növi/igf-1 szint mérésed ezzel a növivel és a legfontosabb tudod-e hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).

2021. Június 15. - 21:50:06
Válasz #491
Nem elérhető

Yeeep


#:-)
Ki hogyan használja a növit mikor, hány részletben mit eszik előtte utána mennyit ad be?

Nem bunkóság de remélem érzed hogy ezzel azért olyat kérdezel amire egy jó edző kb több 100ezer forintnyi személyi edzés és versenyfelkészítés után fog válaszolni....
De akkor használsz már vagy használni akarsz ?


Kíváncsi vagyok az itt jelen levők hogyan használják nagy többségben ennyi.

2021. Június 16. - 19:40:16
Válasz #492
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Srácok 3 egyenlő részletben tudom beadni a növit.
Első adag reggel 8 óra körül éhgyomorra majd kb. fél óra múlva (+ - 10-15-perc) megy az inzulin majd egyből kaja!
A második  edzés előtt (dél körül edzek) és a harmadik este lefekvés előtt! De viszont ezt a kettőt nem nagyon vágom még hogy pontosan mennyi idővel legyen edzés előtt? Menjen kaja az edzés előtti növi és inzulin után ? A lefekvés előtti előtt lehet e enni vagy utánna?

Hány éves vagy, mióta edzel, miért használsz növit, mennyi növi megy, milyen inzulin megy, volt-e szérum növi/igf-1 szint mérésed ezzel a növivel és a legfontosabb tudod-e hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).

Ez egy általános kérdés volt mert a napokban 3 komoly versenyző három különböző variációt monfot ez ügyben!
Nem vagyok már mai csirke 40+.
Magyar Patikai növim van  és zsír égetés lenne a célom vele.
Napi 3x1megy heti 4 vagy 5 alkalommal.
Insuman Rapid megy.
Ezzel a növivel még nem voltam ilyen mérésen!
Ezt a hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).
Nem, nem tudom!

3x1ui?
Az kevés még zsirégetesre is.

2021. Június 16. - 20:16:06
Válasz #493
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Srácok 3 egyenlő részletben tudom beadni a növit.
Első adag reggel 8 óra körül éhgyomorra majd kb. fél óra múlva (+ - 10-15-perc) megy az inzulin majd egyből kaja!
A második  edzés előtt (dél körül edzek) és a harmadik este lefekvés előtt! De viszont ezt a kettőt nem nagyon vágom még hogy pontosan mennyi idővel legyen edzés előtt? Menjen kaja az edzés előtti növi és inzulin után ? A lefekvés előtti előtt lehet e enni vagy utánna?

Hány éves vagy, mióta edzel, miért használsz növit, mennyi növi megy, milyen inzulin megy, volt-e szérum növi/igf-1 szint mérésed ezzel a növivel és a legfontosabb tudod-e hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).

Ez egy általános kérdés volt mert a napokban 3 komoly versenyző három különböző variációt monfot ez ügyben!
Nem vagyok már mai csirke 40+.
Magyar Patikai növim van  és zsír égetés lenne a célom vele.
Napi 3x1megy heti 4 vagy 5 alkalommal.
Insuman Rapid megy.
Ezzel a növivel még nem voltam ilyen mérésen!
Ezt a hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).
Nem, nem tudom!

3x1ui?
Az kevés még zsirégetesre is.

Hát ez azért nem igaz 1,5 IU már elég zsírégetésre 2-3 IU meg már izomtömeg növelésre is simán.

2021. Június 17. - 00:07:47
Válasz #494
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Srácok 3 egyenlő részletben tudom beadni a növit.
Első adag reggel 8 óra körül éhgyomorra majd kb. fél óra múlva (+ - 10-15-perc) megy az inzulin majd egyből kaja!
A második  edzés előtt (dél körül edzek) és a harmadik este lefekvés előtt! De viszont ezt a kettőt nem nagyon vágom még hogy pontosan mennyi idővel legyen edzés előtt? Menjen kaja az edzés előtti növi és inzulin után ? A lefekvés előtti előtt lehet e enni vagy utánna?

Hány éves vagy, mióta edzel, miért használsz növit, mennyi növi megy, milyen inzulin megy, volt-e szérum növi/igf-1 szint mérésed ezzel a növivel és a legfontosabb tudod-e hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).

Ez egy általános kérdés volt mert a napokban 3 komoly versenyző három különböző variációt monfot ez ügyben!
Nem vagyok már mai csirke 40+.
Magyar Patikai növim van  és zsír égetés lenne a célom vele.
Napi 3x1megy heti 4 vagy 5 alkalommal.
Insuman Rapid megy.
Ezzel a növivel még nem voltam ilyen mérésen!
Ezt a hogy milyen az igf-1 SNP-d (egypontos nukleotid-polimorfizmus).
Nem, nem tudom!

3x1ui?
Az kevés még zsirégetesre is.

Hát ez azért nem igaz 1,5 IU már elég zsírégetésre 2-3 IU meg már izomtömeg növelésre is simán.

Akkor Te valamit nagyon jól csináltál mert én is növi kúraban vagyok de ennyi maximum arra elég hogy edzés közben jól be tudjak durranni pedig megy tren is és inzulin is mellé.