2024. Május 09. - 19:29:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: DNP  (Megtekintve 8027 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 23. - 18:07:53
Megtekintve 8027 alkalommal
Nem elérhető

Duke


DNP
Sziasztok! a DNP ről nem sokat tudni, csak ,hogy a profik használják verseny előtt, és nagyon veszélyes az inzulinhoz hasonlóan, legalábbis én nem nagyon tudok mást, várom, hogy ti mit gondoltok tudtok, tapsztaltatok ????... vele kapcsolatban  8)

2008. Június 23. - 18:10:52
Válasz #1
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok! a DNP ről nem sokat tudni, csak ,hogy a profik használják verseny előtt, és nagyon veszélyes az inzulinhoz hasonlóan, legalábbis én nem nagyon tudok mást, várom, hogy ti mit gondoltok tudtok, tapsztaltatok ????... vele kapcsolatban  8)
:-\

Ugyan miért foglalkoztat ez a téma? Értelme egyenlő a nullával, valamint az inzulin ehhez képest gumimaciszörp...

Ha meg csak a tudományos kíváncsiság hajt, akkor tőlem aztán....  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 23. - 19:25:48
Válasz #2
Nem elérhető

fastor


Sziasztok! a DNP ről nem sokat tudni, csak ,hogy a profik használják verseny előtt, és nagyon veszélyes az inzulinhoz hasonlóan, legalábbis én nem nagyon tudok mást, várom, hogy ti mit gondoltok tudtok, tapsztaltatok ????... vele kapcsolatban  8)
:-\

Ugyan miért foglalkoztat ez a téma? Értelme egyenlő a nullával, valamint az inzulin ehhez képest gumimaciszörp...

Ha meg csak a tudományos kíváncsiság hajt, akkor tőlem aztán....  8-)
engem már csak az elöbb említett dolog miatt érdekelne, STeve te mint amerikát megjárt sportoló, tudsz nekünk valami általános infót csöpöögtetni? ::)
én csak annyit olvastamhogy a hatásos dózis majdnem egyenlö a halálossal :-X :-O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 23. - 21:40:51
Válasz #3
Nem elérhető

George


A DNP-t kötve hiszem, hogy innen bárki is használná, hacsak nem akar öngyilkos lenni. Az anyagcserét ha minden igaz iszonyatos módon felpörgeti, ami rendkívül gyors zsírvesztéssel jár. Viszont elég egy kicsivel több a kelleténél, és szépen felkúszik az ember testhőmérséklete az egekbe, így aztán gyorsan kapunk egy agypörit <:-) Brutál mellékhatások, kevés adagnál is előjönnek a későbbiekben, maradandóan. ::) Értelmetlen, veszélyes, meg nem hiszem, hogy olyan sokan tudnának beszámolni tapasztalatokról...
Hja, csak úgy mellékesen, ez egy robbanószer-indítóanyagként indult :-}
Diéta, kardió, zsírégető = biztonságos fogyás  8-}

2008. Június 23. - 21:55:38
Válasz #4
Nem elérhető

Tarot


Szépen meg lehet főzni vele az agyadat, meg úgy általánosságban a belső szerveid, és ha mégse sikerül akkor pár éven belül azt hiszem vakságot is okozhat.

2009. Február 21. - 16:54:23
Válasz #5
Nem elérhető

BadBodyBoy