2024. Május 08. - 22:18:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 357285 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Július 02. - 08:36:36
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


;D

Hogy egy híres magyar versenyzőt idézzek:

"Amikor kúra után elkezdem érezni és látni, hogy kezdek nagyon összeesni akkor szoktam elkezdeni a következő kúrát."



Tanulság:

Minimális intelligenciával is lehet még belőled híres magyar versenyző.



 :-}

Ezt mire értetted Stewe? Lehet csak én vagyok hülye, de nem esett le.

Arra értette, hogy egyeseknek nem kell levezetés, mert mire levezetné a kúrát, addigra elkezdi a következőt  8-)

2008. Július 02. - 08:47:55
Válasz #16
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Irigylem az ilyen embereket. Én meg félek, minden kúra után, hogy vissza tudjon állni a hormonháztartásom.

2008. Július 02. - 08:52:58
Válasz #17
Nem elérhető

FirstLady


Irigylem az ilyen embereket. Én meg félek, minden kúra után, hogy vissza tudjon állni a hormonháztartásom.
Hát, nem csodálom...
Erről eszembe jutott egy volt ismerősöm, aki szintén parázott, de a levezetőkúrát a felénél mégis abbahagyta... Igaz, ez az első kúrája volt... szóval visszaállt neki, de legközelebb nem biztos, hogy visszafog, de az már az ő problémája 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 02. - 09:37:15
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Irigylem az ilyen embereket. Én meg félek, minden kúra után, hogy vissza tudjon állni a hormonháztartásom.

Vissza áll az, csak nem kell hosszú kúrákat csinálni. Vagy közben menjen HCG  --)

2008. Július 02. - 09:57:28
Válasz #19
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
God! Ezzel vitatkoznék: Kúra közben ha HCG-t nyomsz az nem éppen jó. Van egy orvosismerősöm és ő elég járatos az ilyenben (nőgyógyász), s mondtam neki, hogy nézzen utána, annak amit te is mondtál, hogy kúra közben nem árt néha eltolni egy-két hcg-t. De ő is megkérdezte és utána is olvasott, s a diagnózis: Nem jelent semmit, ha HCG megy kúra közben (tesztoszteron tartalmú kúra), mert elkezdi inspirálni a mellékvesét, agyalapimirigyet és a heréket a saját teazto termelésére, s amint eltolod a következő adag tesztót azonnal le is áll minden, mert nagy mennyiségben bevitt tesztoszteronra a szervezet úgy reagál, hogy azonnal leállítja a saját termelését. Ezért a gátlómirigyek a felelősek, szóval ő velük kell mindenkinek összevesznie :P :P

2008. Július 02. - 16:12:55
Válasz #20
Nem elérhető

Typer


Sziasztok!
Én 2 hét múlva hagyom abba a kúrámat (heti 400mg pakisztáni deka + napi 30mg dianabol tabi) és szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen legyen a levezetőkúrám mert akárhol keresek róla cikket a neten nem találok! Ez az első kúrám légyszi segítsetek!
Köszönöm!

2008. Július 02. - 21:37:37
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


és így elkezdted a kúrát?
az azért szép.én elterveztem mindent előre,de azért érdekelt volna a válaszotok a kérdésemre... :-){
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 07. - 08:54:06
Válasz #22
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én azt javasolom, hogy a kúra vége felé(elötte 2 héttel) kezdj el provironozni,majd utána 2 héttel hagyd abba, s utána jöhet a HCG 5000NE napi 3 clostylbegyt 5 napig, majd megint 5000NE HCG utána meg 2 clostyl 5 napig, majd megint 5000NE hcg és 5 napig 1 clostyl. Kb ennyi! ;)

2008. Július 07. - 12:46:03
Válasz #23
Nem elérhető

tomasz


Szerintetek érdemes csak úgy kúrán kívül HCG-t nyomni?Beszéltem arcokkal akik nyomták,és ellen példát is hallottam már.Azért gondoltam ,hogy nyomok pár ampullát,mert kicsit a saját tesztó termelést fel akarnám dobni.Nem vagyok már annyira fiatal,a saját termelésem már nincs a topon ezért gondoltam rá.Mégis csak jobban hangzik,mint a külsőleg bevitt tesztó.Az ilyen tápkieges tesztó termelő cuccok nem naon jönnek be nekem.Talán az Animal Stack.
A kúra levezetésnek én is hcg-t nyomtam 3 ampullát,5 naponta illetve a kúra közepétől proviront.400 szem thaiföldit szedtem,de nem ajánlom senkinek.Inkább szuri.Kúra közben vese problémák,étvágytalanság,rossz közérzet stb...
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Július 07. - 14:36:49
Válasz #24
Nem elérhető

sasa


Szegény öregember! ;D
Én pl. irigyellek. ˝=/

2008. Július 07. - 18:40:27
Válasz #25
Nem elérhető

tomasz


Nem vagyok öreg,csak kicsit a saját tesztót feldobnám =/+' ;D.Egyébként 36 vagyok,ez valóban nem öregség 8-)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Július 08. - 11:32:02
Válasz #26
Nem elérhető

Skorpió


A kúra levezetésnek én is hcg-t nyomtam 3 ampullát,5 naponta illetve a kúra közepétől proviront.400 szem thaiföldit szedtem,de nem ajánlom senkinek.Inkább szuri.Kúra közben vese problémák,étvágytalanság,rossz közérzet stb...

A vese problémáid miben nyilvánultak meg?
400 szem az elég brutál.
 
Anno 119 szemest csináltam végig, az utolsó 2 héttől ment a Proviron, majd miután vége lett Gaspari Novedex.
Amúgy nem estem össze, az erőm sem tűnt el. A kúra alatt 9 kg jött fel, ebből 7 kg simán megmaradt.
A következőnél Gaspari helyett PCT lesz és Ginseng.

2008. Július 08. - 17:52:39
Válasz #27
Nem elérhető

tomasz


Hála isten,a vese gondok a szedés végeztével elmúltak.Tünetei:furcsa nyomó érzés a vesékben,kicsit fájdalmas vizelés illetve nagyon ronda színű vizelet,majdnem már véresnek mondható :----Ja meg nagyon büdös volt a vizelet(remélem elég részletes voltam ;D)
Azon felül nekem eléggé aromatizált.De provironnal megoldottam.
Soha többet szemeset!! :-Đ
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Július 09. - 12:33:50
Válasz #28
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na végre! Valaki rájött, már hogy a szemes az nem éppen "egészséges". Jó amit mi csinálunk abban semmi sem egészséges, de ez mindennek az alja. Szóval már megérte ez a topicot nyitnom. #:-)

2008. Július 09. - 17:31:10
Válasz #29
Nem elérhető

Skorpió


Hála isten,a vese gondok a szedés végeztével elmúltak.Tünetei:furcsa nyomó érzés a vesékben,kicsit fájdalmas vizelés illetve nagyon ronda színű vizelet,majdnem már véresnek mondható :----Ja meg nagyon büdös volt a vizelet(remélem elég részletes voltam ;D)
Azon felül nekem eléggé aromatizált.De provironnal megoldottam.
Soha többet szemeset!! :-Đ


A vizeletem nekem is elég büdös volt, de ezt a "gyógyszernek" tudtam be. Az első 2 hétben voltak apró tűszúrások a máj környékén, majd fokozatosan elmúltak. Szvsz májvédő mindenképpen ajánlott, szedtem is.

Érdekes, hogy a vizelet mennyi mindent kimutat, mikor Jungle-Retain kúrát toltam, olyan neonzöldet pisiltem, hogy szinte foszforeszkált a sötétben.  ;D