2024. Május 09. - 21:30:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Trenbolone  (Megtekintve 68201 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 09. - 19:36:12
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


A Negma-s Parabolan óta nincs humángyógyászati trenbolone.Mind underground gyártó

Lehet h hülyeséget kérdezek, de nem lehet h újra gyártják már a Negmást...?
Mivel, lehet vele találkozni a piacon!!Teljesen megegyezik a régivel és még a hatásáról is csak jókat mondanak!
Bár lehet az ujban pl:teszto enanthát is, amire ráfogják h hat......

Ki kell próbálni magában, a trenbolon is olyan mint a deka.. Elég jól kinullázza a libidót. Ha ez történik, akkor trenbolon van benne, ha nagyon is rendben a libidó, akkor teszto van benne  ***)))

Ha nagyon egyszerű vagyok szóljatok  :D :D :D

2009. Május 09. - 19:37:57
Válasz #16
Nem elérhető

AtomAnti


God Vazzeg a Féktelen Professzor     ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 09. - 19:41:33
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


God Vazzeg a Féktelen Professzor     ;D

Én ezeket csak olvastam valahol...  ***)))  ****:)))

2009. Május 09. - 20:33:38
Válasz #18
Nem elérhető

BadBodyBoy


A Negma-s Parabolan óta nincs humángyógyászati trenbolone.Mind underground gyártó

Lehet h hülyeséget kérdezek, de nem lehet h újra gyártják már a Negmást...?
Mivel, lehet vele találkozni a piacon!!Teljesen megegyezik a régivel és még a hatásáról is csak jókat mondanak!
Bár lehet az ujban pl:teszto enanthát is, amire ráfogják h hat......

Ki kell próbálni magában, a trenbolon is olyan mint a deka.. Elég jól kinullázza a libidót. Ha ez történik, akkor trenbolon van benne, ha nagyon is rendben a libidó, akkor teszto van benne  ***)))

Ha nagyon egyszerű vagyok szóljatok  :D :D :D
Most jött helyre a deka kúra után a libidóm inkább nem kísérletezem..... ***))) ***)))
De beajánlom valakinek, és majd ha nála jön a hatás akkor beiktatom egy kombóba...:-D ****:)))

2009. Május 10. - 09:19:47
Válasz #19
Nem elérhető

dave18


Én próbáltam... hatása télleg jó és God elmélete is helytálló :D szóval vmi testot érdemes mellé nyomni...

2009. Május 10. - 11:23:03
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Én próbáltam... hatása télleg jó és God elmélete is helytálló :D szóval vmi testot érdemes mellé nyomni...

Ez így van. Nem is nagyon szokták magában használni, tudomásom szerint  8-) ***

2009. Május 10. - 11:32:06
Válasz #21
Nem elérhető

izomboy


Én is használtam már magába , sőt superanát is, de nekem sosem volt gondom a merevedéssel.
Persze nem azt mondom hogy kövessétek az esetem, csak azt hogy én nem tudom letesztelni hogy mi is lehet az ampiban.

2009. Május 13. - 15:21:46
Válasz #22
Nem elérhető

dagiman



..so long BD... nincs már brit sárkány..



Hát én írtam nekik egy emailt tegnap és egy napon belül jött a válasz 'we are still in business', most akkor mégis vannak? : o Lehet , hogy internetes ügyfélszolgálattá alakultak, abban van a pénz : )

2009. Június 09. - 10:53:16
Válasz #23
Nem elérhető

dino


Üdv a Genesis féle trenbolone acetate-ról mi a véleményetek? Próbálta valaki? eredmények?  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Január 20. - 22:44:24
Válasz #24
Nem elérhető

mangela87


Erről a Lapharma tren hexáról (100mg/ml) vkinek tapasztalata vagy véleménye???
Jah,áráról nem is beszélve (10-12Euro)   :-))))

2010. Január 21. - 17:52:02
Válasz #25
Nem elérhető

Fekete Ádám


Nem tudom milyen lehet. Én a Greatereset próbáltam az viszont nem volt rossz. Pedig az olcsóbb is valamivel.

2010. Március 22. - 09:43:44
Válasz #26
Nem elérhető

pobimobi123


A tren+winstrol kúráról van valakinek tapasztalata?Az x-akta 2003 as könyvben láttam. Mondjuk én a winit lecserélném dianabolra.Szerintetek jó lenne így?
Dianabolból 30 mg/nap, trenből 150-200 mg/hét menne.Kb 6 hetes lenne a kúra.

2010. Április 11. - 17:02:04
Válasz #27
Nem elérhető

Jordan


A teremtulaj (44eves) dietazik, heti 3x100mg Trenbolon Acetetot hasznal 3x50mg winny-vel. Ott mutagatta magat, kockas hassal, feszulo izmokkal  :-)!
Kerdeztem hogy mit szol hozza az asszony? Azt mondja: Hat, o most annyira azert nem boldog  !+"% ;D

Amugy ezt hasznalja:
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 11. - 17:26:45
Válasz #28
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A teremtulaj (44eves) dietazik, heti 3x100mg Trenbolon Acetetot hasznal 3x50mg winny-vel. Ott mutagatta magat, kockas hassal, feszulo izmokkal  :-)!
Kerdeztem hogy mit szol hozza az asszony? Azt mondja: Hat, o most annyira azert nem boldog  !+"% ;D

Amugy ezt hasznalja:

Akkor a PCT mi lesz? 1000mg teszto?  ;D

2010. Április 11. - 17:31:39
Válasz #29
Nem elérhető

Joel


De Balu mi az a  ????...Pct?
Train Hard!
Blood And Guts