2024. Május 20. - 08:37:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Trenbolone  (Megtekintve 68470 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 30. - 21:58:00
Válasz #120
Nem elérhető

supchh


Használt már vki közületek a képen látható tri-tren-t?

http://kepfeltoltes.hu/view/100727/t...toltes.hu_.jpg

2010. Július 31. - 16:09:23
Válasz #121
Nem elérhető

supchh



2010. Augusztus 29. - 01:41:25
Válasz #122
Nem elérhető

Maszat


1ik haverom most fog genesis trenbolone-t nyomni. 10milis 200mg/ ml. enanthate. tud róla valaki infót?

nem érdekelnek a nincs trenbolone a piacon meg a szerintem metil van benne commentek. Olyan válasza érdekel aki használt vagy ismerőse használt ilyet.

Nem tudom,h a genesis cuccok megbízhatóak-e, meg elég olcsón vette. Csak kíváncsiságbol kérdem, nem akarom használni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 29. - 10:09:01
Válasz #123
Nem elérhető

Szabi


Egy haverom vett,semmit nem érnek ő is elég olcsón vette de se erőbe sehogy nem hozott neki semmit(ja és nem magában nyomja).

Panaszkodik is hogy hogy a picsába nincs tőle semmi...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Augusztus 29. - 10:48:26
Válasz #124
Nem elérhető

Gabe


1ik haverom most fog genesis trenbolone-t nyomni. 10milis 200mg/ ml. enanthate. tud róla valaki infót?

nem érdekelnek a nincs trenbolone a piacon meg a szerintem metil van benne commentek. Olyan válasza érdekel aki használt vagy ismerőse használt ilyet.

Nem tudom,h a genesis cuccok megbízhatóak-e, meg elég olcsón vette. Csak kíváncsiságbol kérdem, nem akarom használni.
metil lesz benne!  ;D  !+"%
;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 29. - 12:06:58
Válasz #125
Nem elérhető

Joel


(ja és nem magában nyomja).Akkor a másik cuccosal amivel nyomja is gond lehet ha nem történt semmi....
Azt ne felejtsük el ha a tren enantátrol van szó ott azért el kell telnie jó pár hétnek mire beindul a dolog,mivel lassú a drága nagyon lassú. {-)
Én ismerek olyat akinek működött nem is akár hogyan. ;)Meg fog is működni.
De mint a sok szakértőtől tudjuk itt a forumon,minden szar,hamis,metil meg a többi marhaság.Csak azt nem értem akkor mi a picsátol vannak izmos emberek a versenyeken? ????... ????...
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Augusztus 29. - 12:22:06
Válasz #126
Nem elérhető

Milo


Én amúgy azon lepődtem meg ,hogy az Anabolics 2009 szerint szinte minden fekete piacon lévő cuccba amit bevizsgáltak az van aminek lennie kell, legfeljebb kisebb mennyiségben. Egy-két kivétel pl:deca
Riceman

2010. Augusztus 29. - 12:51:26
Válasz #127
Nem elérhető

imi78


A"sárkány"-ról még nem tudok véleményt mondani(várom a fejleményeket),de én is láttam már olyan embert akinek az ismerőse lepucolódott a Genesisestől ***)))

2010. Augusztus 29. - 13:05:58
Válasz #128
Nem elérhető

Szabi


(ja és nem magában nyomja).Akkor a másik cuccosal amivel nyomja is gond lehet ha nem történt semmi....
Azt ne felejtsük el ha a tren enantátrol van szó ott azért el kell telnie jó pár hétnek mire beindul a dolog,mivel lassú a drága nagyon lassú. {-)
Én ismerek olyat akinek működött nem is akár hogyan. ;)Meg fog is működni.
De mint a sok szakértőtől tudjuk itt a forumon,minden szar,hamis,metil meg a többi marhaság.Csak azt nem értem akkor mi a picsátol vannak izmos emberek a versenyeken? ????... ????...

Ez egyértelmű Joel amit írtál!!!

Amúgy a másik cuccos amit nyom mellé szintén Genesis-es!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Augusztus 29. - 13:35:34
Válasz #129
Nem elérhető

supchh


A"sárkány"-ról még nem tudok véleményt mondani

Hát én biztos, hogy kerülni fogom. Attól a bizonyos ampullától is szabadultam. Inkább a fake-re hasonlított a címkéje. Azt mondják, hogy a BD eu viszont jó. http://www.britishdragon.eu/auth/entry.php

2010. Augusztus 29. - 14:41:36
Válasz #130
Nem elérhető

imi78


 Tény,hogy nagyon sok hamis gyógyszer van a piacon,de az is igaz,hogy a nagytöbbség eszeveszett barom módjára tol magába,szinte szünet nélkül mindent és már ez miatt nem reagál a szervezete!(szerintem)

2010. Augusztus 29. - 15:06:09
Válasz #131
Nem elérhető

Bogyi


Én tökéletesen megvoltam elégedve a genesises trenbolonenal. Pucolt szépen és kemény kerek izomzatot hozott. Haverom is nyomta neki is jó eredményeket hozott. Kúra után is megmaradt szépen ami felépült.

2010. Augusztus 29. - 19:17:33
Válasz #132
Nem elérhető

mangela87


Hajrá Genesis...   ;)   :D   ;D  
 <3!    :-)!

2010. Augusztus 29. - 20:14:36
Válasz #133
Nem elérhető

Maszat


hát ha jól láttam a kis szatyorba 2 10milis is volt. Majd elválik. Csak kíváncsi voltam mik a tapasztalatok, de majd ugyis mondja. Heti 500 pakisztánival fog menni(vagyis 6 naponként). annak a doboza viszont más mint az enyém volt. Próbálom még rábeszélni,h tegyen a végére 1 kis winit, jól jön az oda.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 29. - 20:16:54
Válasz #134
Nem elérhető

Jordan


hát ha jól láttam a kis szatyorba 2 10milis is volt. Majd elválik. Csak kíváncsi voltam mik a tapasztalatok, de majd ugyis mondja. Heti 500 pakisztánival fog menni(vagyis 6 naponként). annak a doboza viszont más mint az enyém volt. Próbálom még rábeszélni,h tegyen a végére 1 kis winit, jól jön az oda.


Szerintem metil van benne......

 ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)