2024. Április 27. - 11:54:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 449141 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 05. - 23:25:52
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


ha megengeditek, h egy kis szaros is beleszóljon, akkor én ezt olvastam valahol: A Decadurabolin egyik nagy hátránya, hogy a szervezetben sokáig kimutatható, mivel egyes hatóanyagai a szervezet zsírkészleteiben elraktározódik. Még a kúra után hónapokkal később is kerül valamennyi nandrolon a vérbe.(nem szószerint, de ennyi volt a lényege)  :-){ :-){ :-){

Igen, erre céloztam én is  ;-oo-;

2009. Április 05. - 23:27:20
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is olvastam h a deca a későbbi időszakokban is szabadul fel a szervezetben az izmokból és a szövetekből.
Lehet h hülyeség!
De más verzió nem nagyon jut eszembe!Bár a súlycsökkenés betudható a kevesebb ch bevitelemnek+ a heti 2 edzés tekerés,taposás "mini kardiónak".....

Lehet h veszek még valami tesztó szint fokozót.pl: Novedex,Restore,Jungle Warfare,VitriX...
Csak még el kell döntenem melyiket éri meg megvenni ami még a pénztárcámat is megkíméli a porosodástól..... :-}

Novedex és Restore szerintem mindenképp, a Jungle is állat elvileg. Novedex+rextore+axis ht is érdekes lehet, libidó megindulna biztos  ;D Vagy egy kis T-bomb II  @:-)

2009. Április 06. - 00:02:12
Válasz #17
Nem elérhető

Maszat


ha megengeditek, h egy kis szaros is beleszóljon, akkor én ezt olvastam valahol: A Decadurabolin egyik nagy hátránya, hogy a szervezetben sokáig kimutatható, mivel egyes hatóanyagai a szervezet zsírkészleteiben elraktározódik. Még a kúra után hónapokkal később is kerül valamennyi nandrolon a vérbe.(nem szószerint, de ennyi volt a lényege)  :-){ :-){ :-){

én úgy olvastam valahol,h a nandrolone pl 1 versenyfelkészülés alatti diétánál,amikor a szervezet az utolsó tartalékokat égeti el,még másfél év után is bekerülhet a véráramba.
sőt 1 fekvenyomó srácnak is olyan választ adtak(aki 1éve nem koxolt,de most készült 1 olyan versenyre ahol vizsgálat volt),h megszívta a deca miatt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 00:37:56
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


ha megengeditek, h egy kis szaros is beleszóljon, akkor én ezt olvastam valahol: A Decadurabolin egyik nagy hátránya, hogy a szervezetben sokáig kimutatható, mivel egyes hatóanyagai a szervezet zsírkészleteiben elraktározódik. Még a kúra után hónapokkal később is kerül valamennyi nandrolon a vérbe.(nem szószerint, de ennyi volt a lényege)  :-){ :-){ :-){

én úgy olvastam valahol,h a nandrolone pl 1 versenyfelkészülés alatti diétánál,amikor a szervezet az utolsó tartalékokat égeti el,még másfél év után is bekerülhet a véráramba.
sőt 1 fekvenyomó srácnak is olyan választ adtak(aki 1éve nem koxolt,de most készült 1 olyan versenyre ahol vizsgálat volt),h megszívta a deca miatt.

Hosszú a felezési ideje, ha jól emlékszem akár 8-10 hónapig is kimutatható. Mondjuk ez engem nem érint(ene)  ;D

2009. Április 06. - 01:46:47
Válasz #19
Nem elérhető

RsLeo


Tesztoszteronos pattanások vagy progeszteronos kelések jönnek?

A szteroid kúra alatt felszedett izomból akkor is megy le, ha nem vízből volt. Ha 3 hónap után 9 kilót sikerül megtartani, az teljesen korrekt eredmény.

A golyó méretét  HCG-vel/Clomiddal tudod megoldani.
A szexuális vágyat szintén. Vagy egy tesztoszteron-kúrával. :D :D

Res

2009. Április 06. - 01:52:46
Válasz #20
Nem elérhető

RsLeo


Ó, bazzeg... Most olvasom a kardiót.
A Nandrolon raktározódik a zsírszövetekben. Most szépen elkezdett újra felszabadulni. Egy jó kis versenydiétával ezzel az anyaggal évekkel a kúra után is le lehet bukni.

Viszont ha progeszteronos keléseid jönnek, azokra nyugodtan dobhatsz 10 mg. winstrolt naponta, nem veszítesz semmit. Ekkora mennyiség nem fogja jobban szétkúrni a hormonháztartásodat, mint a most felszabaduló Deca.

És én a helyedben megpróbálnék napi fél Proscart. Kárt nem okozol vele, 1 hét után látni fogod, hogy segít-e.

Rs

2009. Április 06. - 08:07:52
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Ó, bazzeg... Most olvasom a kardiót.
A Nandrolon raktározódik a zsírszövetekben. Most szépen elkezdett újra felszabadulni. Egy jó kis versenydiétával ezzel az anyaggal évekkel a kúra után is le lehet bukni.

Viszont ha progeszteronos keléseid jönnek, azokra nyugodtan dobhatsz 10 mg. winstrolt naponta, nem veszítesz semmit. Ekkora mennyiség nem fogja jobban szétkúrni a hormonháztartásodat, mint a most felszabaduló Deca.

És én a helyedben megpróbálnék napi fél Proscart. Kárt nem okozol vele, 1 hét után látni fogod, hogy segít-e.

Rs

Hm, te is eléggé képbe vagy, úgy látom  :-){

2009. Április 06. - 18:52:15
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


Mi a különbség a tesztoszteronos pattanások és a  progeszteronos kelések között???? ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 19:07:04
Válasz #23
Nem elérhető

RsLeo


A tesztó kicsi (vagy kicsit nagyobb) gennyes, fehér közepű pattanásokat okoz.
A progeszteron ilyen baszomnagy keléseket, amikben nem genny, hanem valami olaj szerű anyag van. A

2009. Április 06. - 19:09:24
Válasz #24
Nem elérhető

RsLeo


Napi 10 mg Vinyó már megakadályozza a progeszteron- aktivitást, de a Decában az a szép, hogy annak ellenére, hogy állítólag androgén mellékhatásokat nem produkál, nekem csinos, gennyes pattanásból is hozott jópárat...

2009. Április 06. - 19:13:49
Válasz #25
Nem elérhető

RsLeo


Vazzeg: Kisoroszlán vagyok én még. Ez a testméreteimen és az eddig megszerzett tapasztalatomra is értendő. Pont annyira értek hozzá, mint amennyire mindenkinek utána kéne nézni, ha belenyúl a hormonháztartásába... Előnyöm, hogy pár évig viszonylag magasabb szinten tanultam kémiát, így tudom, hogy milyen kárt okozhatok. Ez komoly motiváció a kúra előtti tájékozódásra!

2009. Április 06. - 19:40:40
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


nálam jelentkezett kúra alatt mind a kettő.A vállamon kis fehérek(rengeteg) az oldalsó és alsó hátamon ilyen rohadt nagy és gyullad,mindvégig kinyomhatatlan mélyen bent lévő hegyek.

más

Ez lehet über láma kérdés lesz:D
Tudván,h Én alapból 1 ideggyenge ember vagyok(hamar kiborul a bili),kúra alatt fokozódott az ingerlékenység,sőt levezetésnél a hcg-k közben olyan idegrohamaim voltak vezetés közbe a sok paraszt ember miatt,h azt inkább le se írom...gondolom megterhelte az idegrendszeremet(ami hozzáteszem azóta is okoz meglepiket...)
Szóval az van,h hiretelen,kb 1 hónapra visszamenőleg kétoldalt a fülem felett igencsak elkezdtem őszülni.oldalankét 15-20szál.23éves vagyok,világos hajú.
Elkezdtem keresni google-ben az őszülés okait,ami lehet öröklött genetikai stb stb és idegrendszeri problémák miatt:
"beleőszülök a sok idegeskedésbe" -tartja a mondás....
szerintetek van összefüggés a két dolog között.Ez a jelenség mondjuk 1álltalán nem zavar,hacsak nem abból a szempontból,h nagy stressznek voltam kitéve...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 19:58:55
Válasz #27
Nem elérhető

RsLeo


Az őszülés és az idegeskedés között van összefüggés.
Az idegeskedés és a HCG között nincs, csak olyankor van mire ráfogni. :D
Ne törődj vele, legalább az androgén kopaszodással nem kell foglalkoznod. Magadtól is kopasz lennél 10 év múlva. Csak legyél nagy, különben hülyén mutat a tar fej. :D

2009. Április 06. - 20:09:09
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Napi 10 mg Vinyó már megakadályozza a progeszteron- aktivitást, de a Decában az a szép, hogy annak ellenére, hogy állítólag androgén mellékhatásokat nem produkál, nekem csinos, gennyes pattanásból is hozott jópárat...

Hm.. Én ebben nem lennék olyan biztos. Én amennyire tudom, büdösmód androgén a deka. Mi sem bizonyítja jobban mint a saját hormontermelés teljes kilövése. Szerintem..  ::)

Winyó szépen megfogja a progeszteronos mellékhatást, de hol találsz biztos winyót? És ha hamis és nem hat? Szerintem kár kockáztatni, bár mostanában szerintem az a valószínűbb hogy a deka a hamis  ;D Jó kis tesztót mellé, enantátot, vagy propit oszt csók  :-*

2009. Április 06. - 20:24:29
Válasz #29
Nem elérhető

Maszat


Az őszülés és az idegeskedés között van összefüggés.
Az idegeskedés és a HCG között nincs, csak olyankor van mire ráfogni. :D
Ne törődj vele, legalább az androgén kopaszodással nem kell foglalkoznod. Magadtól is kopasz lennél 10 év múlva. Csak legyél nagy, különben hülyén mutat a tar fej. :D

nem is a HCG-re fogtam,csak azidőtájt tetézett az idegbajom,mondjuk sok külső tényező is befolyásolta...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26