2024. Május 09. - 06:47:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Clomid vagy Nolvadex? Melyik a jobb? (A Nagy Vita, amiről jobb ha többet tudsz)  (Megtekintve 79829 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 22. - 18:10:20
Válasz #15
Nem elérhető

RsLeo



2009. Április 22. - 19:32:45
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


én elhasználnám. ;)

Én is  8-)

Bad: Nemrég kitárgyaltuk hogy a clenbuterol magában anabolikus cucc nélkül miért szar. Olvasgass kicsit! Winivel viszont nem is lenne rossz  O0

2009. Április 22. - 20:05:22
Válasz #17
Nem elérhető

BadBodyBoy


Tudom és olvastam is!!!!!! ****:))))))
Én Wini+Spiro+Zita-n gondolkoztam.
De van provironom is.... ****:))) ****:)))
A végén mindent összegyúrok aztán  =/+'

2009. Április 22. - 20:32:26
Válasz #18
Nem elérhető

warren


Halló

Akkor ez mos eredeti, vagy valami kamu sz@r???
Fontos lenne mert akkor az ismerősöm ismerőse nem eszi meg.

kösz kösz

http://steroidy.szm.sk/steroidy/images/Tamoxifen_Biogaran_small.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Április 22. - 20:38:20
Válasz #19
Nem elérhető

BadBodyBoy


Halló

Akkor ez mos eredeti, vagy valami kamu sz@r???
Fontos lenne mert akkor az ismerősöm ismerőse nem eszi meg.

kösz kösz

http://steroidy.szm.sk/steroidy/images/Tamoxifen_Biogaran_small.jpg

Ez nem egyszerű kérdés!!!
Mit vársz azt mondja valaki h eredeti..?
És mi alapján???
Ez nem is az ami a haverod-haverja szed...... ˝=/
Arról rakj fel képet,ami otthon van!Ez egy belinkelt kép egy másik oldalról!Hamis mindenből van!!
Ez a képen eredeti..... ****:)))))) ****:)))

Segítség:
Ami van az csak levélben van e vagy van hozzá doboz és leírás..?A szemeken van e nyomat,a szemek nyomásra porosodnak,szétesnek e,a díler miért ezt hozta annak ellenére h más márkákat könnyebb beszerezni.Milyen a csomagolás,milyen az írás rajta , hasonlít e  a csomagolás más oldalakon található csomagolásához???...?

2009. Április 22. - 20:49:54
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudom és olvastam is!!!!!! ****:))))))
Én Wini+Spiro+Zita-n gondolkoztam.
De van provironom is.... ****:))) ****:)))
A végén mindent összegyúrok aztán  =/+'

Provi nem kell oda, amúgy rendben lesz!  @-o

2009. Április 22. - 21:05:39
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


Tudom és olvastam is!!!!!! ****:))))))
Én Wini+Spiro+Zita-n gondolkoztam.
De van provironom is.... ****:))) ****:)))
A végén mindent összegyúrok aztán  =/+'

Provi nem kell oda, amúgy rendben lesz!  @-o

a proviron hozzákötődik az SHBG-hez ,ezáltal több szabad tesztoszteron kering a vérben,vagy rosszul tudom???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 22. - 21:06:40
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 22. - 21:20:19
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudom és olvastam is!!!!!! ****:))))))
Én Wini+Spiro+Zita-n gondolkoztam.
De van provironom is.... ****:))) ****:)))
A végén mindent összegyúrok aztán  =/+'

Provi nem kell oda, amúgy rendben lesz!  @-o

a proviron hozzákötődik az SHBG-hez ,ezáltal több szabad tesztoszteron kering a vérben,vagy rosszul tudom???

Lehet  ::)

2009. Április 23. - 17:39:37
Válasz #24
Nem elérhető

warren


Halló

Akkor ez mos eredeti, vagy valami kamu sz@r???
Fontos lenne mert akkor az ismerősöm ismerőse nem eszi meg.

kösz kösz

http://steroidy.szm.sk/steroidy/images/Tamoxifen_Biogaran_small.jpg

Ez nem egyszerű kérdés!!!
Mit vársz azt mondja valaki h eredeti..?
És mi alapján???
Ez nem is az ami a haverod-haverja szed...... ˝=/
Arról rakj fel képet,ami otthon van!Ez egy belinkelt kép egy másik oldalról!Hamis mindenből van!!
Ez a képen eredeti..... ****:)))))) ****:)))

Segítség:
Ami van az csak levélben van e vagy van hozzá doboz és leírás..?A szemeken van e nyomat,a szemek nyomásra porosodnak,szétesnek e,a díler miért ezt hozta annak ellenére h más márkákat könnyebb beszerezni.Milyen a csomagolás,milyen az írás rajta , hasonlít e  a csomagolás más oldalakon található csomagolásához???...?

Szeva!

Kössz a hsz-t.
Belinkeltem a képet ami szerintem teljesen megegyezik az eredetivel.

http://kepfeltoltes.hu/view/090423/200904231338_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hatása nagyon frankó, de nem igazán tudom, hogy ilyennek kell-e lennie.
Egész napos töltöttség, bedurranás, f@sza edzések, amióta szedem.
Viszont a mellem érzékenysége nem nagyon akar csökkenni, és a gyno sem javul számottevően.  :-\
Valahogy nem ilyennek képzeltem, azért gondolom hogy más van benne.
De lehet hogy baromság.  ????...

Köszi
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Április 25. - 10:40:54
Válasz #25
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tamoxiphene -t nem nagyon hamisítanak egyébként, mivel legálisan is könnyű hozzájutni.(bár soha nem 100% gyógyszernél, ha dilertől van.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 25. - 10:42:05
Válasz #26
Nem elérhető

George



2009. Április 25. - 10:53:02
Válasz #27
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Meggyőző!  :-){

Annyit még hozzátennék, hogy a clomid nagyon jó olyankor, ha levezetéskor potencia problémák jelentkeznek. Nyilván a fenti cikkből kikövetkeztetve ösztrogénként viselkedik a clomid, ezzel ellensúlyozva az esetleges nagyon leszorított ösztrogén aktivitást. Ha helytelenül következtetek úgyis javítasz  ;D

Erre gondolok:
"a Clomid , amely bár anti-ösztrogén a hypotalamusznál, úgy tűnik gyenge ösztrogénként viselkedik viszont az agyalapi mirigynél."


Így van.

A másik topikban leírtuk, hogy 1. a kúra alatt, az első 2 max 3 hétben az ösztrogénnek is elég jelentős tömegnövelést segítő szerepe van.(ezért itt a clomid nem hülyeség) Onnantól viszont érdemes jobban koncentrálni a gyno elkerülésére és a HPTA felszabályozásra.(ezért itt a Nolva nem hülyeség)
2, Utókúrában a Nolva jobban képes teljesíteni, ami a HPTA-t illeti, viszont a libidót is kinyirhatja közben, amivel szintén foglalkozni kell.
Itt lépnek be az olyanok, mint T-BOMB, AXIS-HT, AX - Advanced PCT stb...

A gyakori hibát, amit elkövetnek pl. utókúrában, hogy a clomidot és a Nolvát egy időben akarják használni. Nem jó!!!
A másik pedig a túl nagy dózisok. 10-20mg Nolva alapvetően elég és ha mégse, csak akkor lenne érdemes emelni.(30-40mg-re max. 1 hétig)

Ennyit még ehhez.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 02. - 19:59:29
Válasz #28
Nem elérhető

BadBodyBoy


Én írtam már régebben h egy deca kura után amit 3x5000NE HCG-vel s 60 szem nolvadexel vezettem le, nem nőtt vissza eredeti méretére a herém! Libidó is leesett rendesen!Sex volt de kedv nem nagyon!!!
1 hete elkezdtem clostyt szedni és örömmel tudatom h a herék is és a libidó is visszajött....(csak tudnál hol voltak  ****:))))
Remélem nem csak időszakosan jött vissza!!
EFIT-nek igaza volt, h a nolva kinyírhatja a libidót!

2009. Május 02. - 20:09:08
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Én írtam már régebben h egy deca kura után amit 3x5000NE HCG-vel s 60 szem nolvadexel vezettem le, nem nőtt vissza eredeti méretére a herém! Libidó is leesett rendesen!Sex volt de kedv nem nagyon!!!
1 hete elkezdtem clostyt szedni és örömmel tudatom h a herék is és a libidó is visszajött....(csak tudnál hol voltak  ****:))))
Remélem nem csak időszakosan jött vissza!!
EFIT-nek igaza volt, h a nolva kinyírhatja a libidót!

Meg nekem is a clostyl libidó növelő tulajdonságával kapcsolatban  ;D  ****)