2024. Május 09. - 11:45:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Megálltam a növésbe?  (Megtekintve 27833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 27. - 13:33:52
Válasz #60
Nem elérhető

Kicsibors


Hm...tetszik a hozzáállásod az edzésekhez és az étkezéshez, látszik, hogy olvasgatsz, és feleslegesen nem teszel fel ostoba kérdéseket... Csak így tovább, s meglesz az eredménye!  ****:))))))

Köszi Bors. Egyszer majd csak meglesz.
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Hüüüüülyeeee!!! Nem teeeee!!!!!  :D ***)))) ;)

2009. November 07. - 12:35:27
Válasz #61
Nem elérhető

Taki


Sziasztok!!!Taki vagyok 186cm 88kg eddig naturba nyomtam semmi szteroid nélkül!!!!!4 és fél éve edzek keményem ***)) de ugyérzem elértem az egyéni teljesitö képeségem végére!!!Igyhát szeretnék segitséget kérni töletek vagy informáciot!!!Egy DECA+SUSTANON kurára gondoltam!!!mit ajánlotok nekem mekkora dozisba menyjen a cumo???Kajálásom teljesen rendbe van 180g -200g fehérjénél nem tudok egyszerüen többet lenyomni a torkomon!!!Szoval a kérdés következö lenne !!DECábol és Sustábol mekkora adagokat szurjak!!!!jollene ha tudatnátok velem milyen Decát meg sustát vegyek nehogy hamis legyen !!!Elöre is köszönöm segitségeteket!!!!

2009. November 18. - 22:32:49
Válasz #62
Nem elérhető

Gabe


fastor koxolni akarsz?  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 18. - 23:15:04
Válasz #63
Nem elérhető

fastor


fastor koxolni akarsz?  :o
VALAKI VISSZAÉL A NEVEMMEL @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Április 22. - 17:01:02
Válasz #64
Nem elérhető

doktormobil


Siasztok!

Nekem is kellene egy kis segítség vagy a leírtakhoz egy kis finomítás.
37 éves vagyok,174cm magas,91kg.19 éve edzek és most vagyok azon a ponton,hogy külső segítség kell.
Leírom azokat a méreteket,amit elértem így,hogy zabálom évek óta a drága fehérjéket és egyéb kiegészítőket.
Mell:128cm,bicepsz:47cm,derék 89 cm,comb:66cm.A csúcsom 2 hónapja volt fekvenyomásban 180 kg.
Látom azokat akik a teremben szezonálisan edzenek és iszonyat nagyokat nőnek a semmiből.Ez késztet mostmár engem is arra,hogy megnézzem a másik oldalt is.Az én kúrám,amit hosszas utánaolvasás és megtervezés után kezdtem el,ez:10 hétig heti 2 omnadren+ 1ml/200mg trenbolone enanthate,napi 3*10 mg methandienone persze 50 mg provironnal naponta.A methandienon 4 hétig menne csak a toxikussága miatt.A levezetés rendben is van ,csak az a kérdésem,hogy jó-e ez így és kell-e nolvadex ezek mellé(itt azt olvastam,hogy "zsömle és szalámi" )?A methandienone után pl. kihagynék 2 hetet és aztán napi 25 mg stanozolol-t tolnék a kúra végéig?
Köszi a véleményezéseket!!!

2010. Május 02. - 07:26:30
Válasz #65
Nem elérhető

doktormobil


Ja,ezek szerint ez egy hibátlan kura,de már érzem is.Jon a tomeg és száraz is vagyok.De ez a trenbolone-nak koszonheto tulnyomó részben.De amugy kell egy szem nolva, mert érzékeny a bimbi és napi 100 mg B6 sem hátrányos.Ez így tokéletes...