2024. Május 21. - 18:48:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hálaci ante portas  (Megtekintve 49607 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 16. - 10:40:26
Válasz #60
Nem elérhető

H. Laci


De nem vagyunk buzik meg nincsenek politikai ellenfeleink.  ;)
Jól van, ez derék dolog.

Politikai ellenfeleitek meg majd lesznek később, ráér az.
Ma már derék dolog ha nem buzi az ember 15 év körül.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 
Am Ádám 18.  :)

2010. Július 18. - 22:50:17
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Július 28. - 20:28:19
Válasz #62
Nem elérhető

H. Laci


Nah, itt vagyok Balatonalmádiban hétfő óta.  :-! Nyaralás ezerrel. Edzés semmi.  ;D Amióta itt vagyok, azóta csak iszunk.  ;D ;D Áhh, és majd még most jön a java.   @:-)  ;D
Eddig toltunk unicomot, unicum next, fütyülős mézes málna, sima mézes fütyülős, pezsgő-energia ital,házi pálesz szőlőből, mézes körte. Asszem ennyi.  ;D  (:-)

2010. Július 28. - 20:32:20
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


Lesz ám összeszakadás ha hazaértél  #:-) Jólesz!  (:-)

2010. Július 28. - 20:37:41
Válasz #64
Nem elérhető

mack


Nah, itt vagyok Balatonalmádiban hétfő óta.  :-! Nyaralás ezerrel. Edzés semmi.  ;D Amióta itt vagyok, azóta csak iszunk.  ;D ;D Áhh, és majd még most jön a java.   @:-)  ;D
Eddig toltunk unicomot, unicum next, fütyülős mézes málna, sima mézes fütyülős, pezsgő-energia ital,házi pálesz szőlőből, mézes körte. Asszem ennyi.  ;D  (:-)

ezisbazzeg mijjentopikmá???  ***))))   ;D semmi gyúrás csak ivás mi? a májadmegmá nokedli.... ;D ;D megszentségtelenítitek a testetek.....komolyan nem értelek benneteket  !+"% jaaaa má értem  8-) temeg annak a God-nak vagy kinek a haverja vagy....akkor neked megengedett ;D ;D ;D DE valamit  /7% egyélis!

2010. Július 28. - 20:51:30
Válasz #65
Nem elérhető

zotja


Nah, itt vagyok Balatonalmádiban hétfő óta.  :-! Nyaralás ezerrel. Edzés semmi.  ;D Amióta itt vagyok, azóta csak iszunk.  ;D ;D Áhh, és majd még most jön a java.   @:-)  ;D
Eddig toltunk unicomot, unicum next, fütyülős mézes málna, sima mézes fütyülős, pezsgő-energia ital,házi pálesz szőlőből, mézes körte. Asszem ennyi.  ;D  (:-)

Fitnesz irányzat  :-)!  :-)->  :violinplay3:  ;D ;D

2010. Július 28. - 20:57:42
Válasz #66
Nem elérhető

H. Laci


Az ivásra egyből reagáltatok. ;D ;D ;D Áhh, már összevagyok szakadva,de mikor elindultam már akkor is szar voltam. Tehát gyönyörű leszek.  ;D ;D ;D Jólvan, majd oda baszunk ha hazaértem.  ;) ;) Óhh eszek én, nem kell félteni, finom pörköltet.  ;D ;D

2010. Július 28. - 21:54:31
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Mijazapörkölt? Kijazahálaci  @-o  !+"%  --)

2010. Július 28. - 22:39:40
Válasz #68
Nem elérhető

H. Laci


Nah, itt vagyok Balatonalmádiban hétfő óta.  :-! Nyaralás ezerrel. Edzés semmi.  ;D Amióta itt vagyok, azóta csak iszunk.  ;D ;D Áhh, és majd még most jön a java.   @:-)  ;D
Eddig toltunk unicomot, unicum next, fütyülős mézes málna, sima mézes fütyülős, pezsgő-energia ital,házi pálesz szőlőből, mézes körte. Asszem ennyi.  ;D  (:-)
várjatok meg, rohanok ***))  ;D
Gyühetöl, egy szoba van még szabad.  ;D ;D ;D

2010. Július 29. - 14:55:48
Válasz #69
Nem elérhető

zotja




2010. Július 29. - 17:16:19
Válasz #71
Nem elérhető

Aco


Változnak az idők ugye Laci? ;D


2010. Július 29. - 18:30:32
Válasz #73
Nem elérhető

AdamTaylor


Ne bántsátok! Még fiatal...... ****)