2024. Május 08. - 15:37:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ha tudtok segíteni megköszönném !!!  (Megtekintve 4754 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Július 21. - 11:18:20
Megtekintve 4754 alkalommal
Nem elérhető

yoman


Sziasztok Pécsi 14 éves srác vagyok , kosárlabdázom 160 cm. irányító vagyok a pécsi kosárlabda egyesületben.Már 7 éve kosárlabdázom és az érdekelne , hogy lehet-e súlyzós gyakorlatokat végeznem.Nem szeretnék megállni a növésben és sok embertől hallottam már , hogy megállít a növekedésben és azt is hallottam már , hogy nem.Ha tudtok segíteni megköszönném!!

2011. Július 21. - 11:35:23
Válasz #1
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok Pécsi 14 éves srác vagyok , kosárlabdázom 160 cm. irányító vagyok a pécsi kosárlabda egyesületben.Már 7 éve kosárlabdázom és az érdekelne , hogy lehet-e súlyzós gyakorlatokat végeznem.Nem szeretnék megállni a növésben és sok embertől hallottam már , hogy megállít a növekedésben és azt is hallottam már , hogy nem.Ha tudtok segíteni megköszönném!!

Irass ki magdnak novekedesi hormont, mert 160centivel meg focistanak is pici vagy, nemhogy kosarasnak
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 21. - 11:41:23
Válasz #2
Nem elérhető

dino


miert kell minden szarnak uj topicot nyitni?????  :-)!  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 21. - 15:23:25
Válasz #3
Nem elérhető

Gabe


Kedves Kobe Bryant!

Te ne gyúrjál még semmire 17-18 éves korodig, különben azután majd nyalogathatod a sebeidet pár évtizeden keresztül.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Július 21. - 19:49:30
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
miert kell minden szarnak uj topicot nyitni?????  :-)!  (:-)
Bár én szogorúan semmit sem like-olok..........

Ezért nem is nyomok rá :D.

Lájk.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 21. - 20:23:15
Válasz #5
Nem elérhető

H. Laci


Kedves Kobe Bryant!

Te ne gyúrjál még semmire 17-18 éves korodig, különben azután majd nyalogathatod a sebeidet pár évtizeden keresztül.
****:))))))