2024. Május 08. - 18:07:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kérdés !  (Megtekintve 5081 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Augusztus 22. - 08:24:33
Megtekintve 5081 alkalommal
Nem elérhető

Sargafasz


Sziasztok! Most kezdtem el edzeni két hete és a mai nap megjegyezték nekem hogy rosszul edzem mert hogy nem alap gyakorlatokat végzek. Kérlek szépen mondjátok el nekem mik is azok az alap gyakorlatok és tulajdon képen hogy is kellene őket csinálnom. Köszönöm szépen :)

2011. Augusztus 22. - 12:29:01
Válasz #1
Nem elérhető

dino


 ˝=/ a google az ember legjobb barátja!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Augusztus 22. - 12:34:02
Válasz #2
Nem elérhető

Jordan


Legalabb a neved jo  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Augusztus 22. - 19:26:39
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Segítőkész fórum  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 22. - 19:32:10
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na jó én is szoktam cinkezni minden "jót" és értelmeset kérdező újoncot........  :D.

Összetett gyakorlatokat használj, amik egyszerre több izomcsoportot mozgatnak, meg, szépen fogalmazva több ízületben is létrejön elmozdulás.

Fekve nyomás ( 30 fokon még jobb ), húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, vállból nyomás rúddal, vagy 2 egykezes súlyzóval, döntött törzsű evezés, nyomó-húzó gyakorlatok.......kiegészítve olyanokkal, hogy állva bicepsz rúddal, vádli.....az se maradjon le.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 23. - 09:01:47
Válasz #5
Nem elérhető

Maszat


Na jó én is szoktam cinkezni minden "jót" és értelmeset kérdező újoncot........  :D.

Összetett gyakorlatokat használj, amik egyszerre több izomcsoportot mozgatnak, meg, szépen fogalmazva több ízületben is létrejön elmozdulás.

Fekve nyomás ( 30 fokon még jobb ), húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, vállból nyomás rúddal, vagy 2 egykezes súlyzóval, döntött törzsű evezés, nyomó-húzó gyakorlatok.......kiegészítve olyanokkal, hogy állva bicepsz rúddal, vádli.....az se maradjon le.



István, adhatnál Neki táplálkozási tanácsot is, hagy tudja meg,h mi a fasza!  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 24. - 16:10:31
Válasz #6
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na jó én is szoktam cinkezni minden "jót" és értelmeset kérdező újoncot........  :D.

Összetett gyakorlatokat használj, amik egyszerre több izomcsoportot mozgatnak, meg, szépen fogalmazva több ízületben is létrejön elmozdulás.

Fekve nyomás ( 30 fokon még jobb ), húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, vállból nyomás rúddal, vagy 2 egykezes súlyzóval, döntött törzsű evezés, nyomó-húzó gyakorlatok.......kiegészítve olyanokkal, hogy állva bicepsz rúddal, vádli.....az se maradjon le.





István, adhatnál Neki táplálkozási tanácsot is, hagy tudja meg,h mi a fasza!  ;D ;D
Hát a raaaaaaak-e  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 25. - 11:07:43
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Maszat egyik nap bejön a bóóótba, és mit lát, hogy éppen fokhagymás kenyeret eszek tavaszi felvágottal ( de szigorúan csak a magas fehérje tartalom miatt  ;D ), utána persze lenyeltem 10 amino tablettát+5 BCAA-t, hogy tényleg lásson valami fehérje féleséget a szervezetem  :D :D..............jó de annyira megkívántam na...........meg amennyi kenyeret én eszek, a pékek nem élnének meg belőlem  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 25. - 11:09:02
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


utána persze lenyeltem 10 amino tablettát+5 BCAA-t, hogy tényleg lásson valami fehérje féleséget a szervezetem  :D :D


hozzáteszem Én azt már nem láttam  ;D  csak a kenyeret meg a felvágottat  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 25. - 11:13:03
Válasz #9
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
utána persze lenyeltem 10 amino tablettát+5 BCAA-t, hogy tényleg lásson valami fehérje féleséget a szervezetem  :D :D


hozzáteszem Én azt már nem láttam  ;D  csak a kenyeret meg a felvágottat  ;D
Pedig amino, BCAA, meg glutamin mindig van nálam..........basszus a glutaminom otthon maradt  @-o  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 25. - 11:15:19
Válasz #10
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
utána persze lenyeltem 10 amino tablettát+5 BCAA-t, hogy tényleg lásson valami fehérje féleséget a szervezetem  :D :D


hozzáteszem Én azt már nem láttam  ;D  csak a kenyeret meg a felvágottat  ;D
Jó van na.......ne beszéljünk már ennyit róla, mert megint megkívánom azt a qrva fokhagymás kenyeret áááááá  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).