2024. Május 09. - 20:51:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: izommemória  (Megtekintve 5199 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Október 09. - 12:17:58
Megtekintve 5199 alkalommal
Nem elérhető

astron


sziasztok

az a gondom hogy hiába edzek,ha abbahagyom nem látszik semmi sem azon amit elértem.
azt vettem észre hogy ismerőseim ha ki is hagynak több időt,akkor is szálkásak,erősek izmosak maradnak.
ez mitől van?
rossz sorozat és ismétlésszámmal edzek?vagy genetika?

2011. Október 09. - 16:28:18
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


sziasztok

az a gondom hogy hiába edzek,ha abbahagyom nem látszik semmi sem azon amit elértem.
azt vettem észre hogy ismerőseim ha ki is hagynak több időt,akkor is szálkásak,erősek izmosak maradnak.
ez mitől van?
rossz sorozat és ismétlésszámmal edzek?vagy genetika?


nem kell abbahagyni az edzést  ;D   Én is képesvagyok halálra csoffadni ha szünet van. De az izommemóriának köszönhetően gyorsabban visszajön. Ez ilyen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 10. - 14:46:05
Válasz #2
Nem elérhető

rabbit@


Bocs,Astron! De azért ugye azt nem hiszed,hogy elérsz egy szintet és azt súlyzós edzés nélkül megtartod??Mert találkoztam én is egy két csókával,akik ebben a tévhitben leledztek.Aszongya:Kigyurom magamat egy 90kilóra,45ös karral aztán utánna már nem edzek többet,mert az elég lesz.Tényleg,öcsém??!!Hát szóval kész voltam.Ha nem terheled az izomzatodat az szép lassan leépül,mert a tested nem fog több izmot megtartani mint amire funkcionálisan szüksége van.De egyébként szinten tartó edzés is van.Heti 2-3 edzés alapgyakorlat,rövidebb edzésidővel és nem cuppansz le úgy mintha teljesen elhagyod az edzést.Üdv.   =/+'

2011. Október 10. - 22:12:11
Válasz #3
Nem elérhető

try2bebig


"azt vettem észre hogy ismerőseim ha ki is hagynak több időt,akkor is szálkásak,erősek izmosak maradnak."

Hát van egy ismerősöm, aki életében fizikai aktivitásként csak kaszált, mégis szinte bárkit szarrá ver, ha a rajokkal baj van a legalja kocsmákban, azonnal őt hívják...
Meg olyan is, akinek lecsúszik napi 2g fű(szóval edzeni nem edz) és majdnem úgy néz ki, mint én néztem ki eddigi csúcsformámban.
Ilyen az élet, valakinek több jut, valakinek kevesebb, de mindenképp abból hozd ki a maximumot, amit kaptál. Hajrá!

2011. Október 13. - 11:57:22
Válasz #4
Nem elérhető

rabbit@