2024. Május 09. - 09:58:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kérdés vásárlással kapcsolatban.  (Megtekintve 4094 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 07. - 22:30:08
Megtekintve 4094 alkalommal
Nem elérhető

8Pako8


Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy érdemes-e szednem ...... Whey Protein Professional (5000g) 170 cm magas 77 kg 23 éves srác vagyok. Régebben versenyszerűen sportoltam (labdarúgás), csak elkerültem otthonról és a főiskola segítségével sikerült felszednem egy pár kilót. Már kb 2 hónapja rendszeresen járok kondizni, aztán a barátok rábeszéltek, hogy próbáljam ezt ki, nagyon jó ez a fehérje.
Szerintetek jó választás-e esetleg vagy esetleg valami mást ajánltok??? Előre is köszi a segítségeteket. Üdv 8Pako8

2011. November 08. - 10:55:00
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy érdemes-e szednem ...... Whey Protein Professional (5000g) 170 cm magas 77 kg 23 éves srác vagyok. Régebben versenyszerűen sportoltam (labdarúgás), csak elkerültem otthonról és a főiskola segítségével sikerült felszednem egy pár kilót. Már kb 2 hónapja rendszeresen járok kondizni, aztán a barátok rábeszéltek, hogy próbáljam ezt ki, nagyon jó ez a fehérje.
Szerintetek jó választás-e esetleg vagy esetleg valami mást ajánltok??? Előre is köszi a segítségeteket. Üdv 8Pako8

Ez a fórum nem foglalkozik az általad említett márkával.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 08. - 12:03:41
Válasz #2
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy érdemes-e szednem ...... Whey Protein Professional (5000g) 170 cm magas 77 kg 23 éves srác vagyok. Régebben versenyszerűen sportoltam (labdarúgás), csak elkerültem otthonról és a főiskola segítségével sikerült felszednem egy pár kilót. Már kb 2 hónapja rendszeresen járok kondizni, aztán a barátok rábeszéltek, hogy próbáljam ezt ki, nagyon jó ez a fehérje.
Szerintetek jó választás-e esetleg vagy esetleg valami mást ajánltok??? Előre is köszi a segítségeteket. Üdv 8Pako8
Az egy egyszerű tejsavó fehérje koncentrátum..........csak koncentrátum.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).