2024. Április 27. - 13:58:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: zsiregetes vs. cardio avagy nem fogyok hiaba futok nem mukodik az egesz  (Megtekintve 30498 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. December 13. - 16:24:20
Válasz #15
Nem elérhető

Pretorian


Én pl. mérleg nélkül is tudom, hogy dagadt vagyok  ;D ***))))
Igaz!!! akkor talan ez a megfelelo valasz!
Köszönöm a megerősítést!  ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. December 13. - 16:49:14
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 13. - 16:52:04
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


Nekem nem is mérleg,hanem "komoly" berendezés (egy egészségügyi napon szervezőként részt vettem és csakúgy ránéztem) mutatott 26 körüli értéket,úgy hogy akkor voltam a diétám végénél eres hassal...
Szóval ez ennyit ér kb...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 13. - 16:57:20
Válasz #18
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 17:06:54
Válasz #19
Nem elérhető

dingo


Nekem nem is mérleg,hanem "komoly" berendezés (egy egészségügyi napon szervezőként részt vettem és csakúgy ránéztem) mutatott 26 körüli értéket,úgy hogy akkor voltam a diétám végénél eres hassal...
Szóval ez ennyit ér kb...
ezek csalosak nalunk is van komoly cucc mer az rendesen atlag embereknek de sportoloknak pl bodysok eros emberek rugby sek mindig 29 BMI kapnak es 20 feletti fat szazalekot de ez a hasznalati utmutatoba is benne van hogy csak atlag emberekre ervenyes mert magassagot sulyt viszonyitgat ami mondjuk ha szarazon 78-80kg emberke 175cm az meg versenysuly is lehet de tulsuly a gepszerint, szerintem ha hasadon megcsiped a bort dietaba es kihuzod vekony hartya az kb 3-5 zsirszazalek korul van de ez csak az en velemenyem
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 17:11:31
Válasz #20
Nem elérhető

dingo


Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
gondolom a te merleged is kerdez azert egy magassagot eletkort meg ferfi vagy no ???
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 19:18:28
Válasz #21
Nem elérhető

Gabe


Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
gondolom a te merleged is kerdez azert egy magassagot eletkort meg ferfi vagy no ???
Igen, meg 1-5-ig beállítod, hogy mennyire aktívan sportolsz.
A leírásban benne van, hogy melyik kategória mit jelent.
És ezek amiatt nem nagyon tévedhetnének elvileg, mert nem arányszámmal számolnak, ami miatt a BMI elég csalóka, mivel az nem tudja, hgy az a 100kg például izom, vagy zsír.
Szóval ezek elektromos áramot küldenek át a szervezeten, pontosabbnak kellene lenniük.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 13. - 21:10:51
Válasz #22
Nem elérhető

dingo


na hat a mienk is hasonlo meztlab raallsz ket kezedbe fogsz ket kart ami rezeg de nem erzed nagyon nagyjabol jo az de dietanal csal az bisztos 10 szazalekokat mer tomegelesnel semm megy fentebb nagyon 15 -16 nal legalabb is nekem noknel megint csal mert a mell nagysagat nem birja belekalkulalni mivel mertem mar befogyott spotolo nagymellu not nagyon rossz ertekekkel szoval nem  tudom  !+"%
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 17. - 10:51:40
Válasz #23
Nem elérhető

mack


Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
gondolom a te merleged is kerdez azert egy magassagot eletkort meg ferfi vagy no ???
Igen, meg 1-5-ig beállítod, hogy mennyire aktívan sportolsz.
A leírásban benne van, hogy melyik kategória mit jelent.
És ezek amiatt nem nagyon tévedhetnének elvileg, mert nem arányszámmal számolnak, ami miatt a BMI elég csalóka, mivel az nem tudja, hgy az a 100kg például izom, vagy zsír.
Szóval ezek elektromos áramot küldenek át a szervezeten, pontosabbnak kellene lenniük.

szerintem szart se érnek, a tükör biztosabb és úgyis az számít amit ott látsz  ;D

2011. December 17. - 10:55:13
Válasz #24
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
gondolom a te merleged is kerdez azert egy magassagot eletkort meg ferfi vagy no ???
Igen, meg 1-5-ig beállítod, hogy mennyire aktívan sportolsz.
A leírásban benne van, hogy melyik kategória mit jelent.
És ezek amiatt nem nagyon tévedhetnének elvileg, mert nem arányszámmal számolnak, ami miatt a BMI elég csalóka, mivel az nem tudja, hgy az a 100kg például izom, vagy zsír.
Szóval ezek elektromos áramot küldenek át a szervezeten, pontosabbnak kellene lenniük.

szerintem szart se érnek, a tükör biztosabb és úgyis az számít amit ott látsz  ;D

Persze, ha reális képet mutat a tükör...mert pl. Maszti mindig olyan tükörben fotózza magát, ami nagyít! (ezt amúgy tőle tudom)  ;D

2011. December 17. - 10:57:43
Válasz #25
Nem elérhető

mack


Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
gondolom a te merleged is kerdez azert egy magassagot eletkort meg ferfi vagy no ???
Igen, meg 1-5-ig beállítod, hogy mennyire aktívan sportolsz.
A leírásban benne van, hogy melyik kategória mit jelent.
És ezek amiatt nem nagyon tévedhetnének elvileg, mert nem arányszámmal számolnak, ami miatt a BMI elég csalóka, mivel az nem tudja, hgy az a 100kg például izom, vagy zsír.
Szóval ezek elektromos áramot küldenek át a szervezeten, pontosabbnak kellene lenniük.

szerintem szart se érnek, a tükör biztosabb és úgyis az számít amit ott látsz  ;D

Persze, ha reális képet mutat a tükör...mert pl. Maszti mindig olyan tükörben fotózza magát, ami nagyít! (ezt amúgy tőle tudom)  ;D

neki speckós tükre van  ::)

2011. December 17. - 11:29:15
Válasz #26
Nem elérhető

zxxxn


Bocs,ha vulgáris vagyok:vagy fiatal vagy...vagy nem tanultál meg együtt élni a hülyékkel a teremben...
Én világ életemben jámbor voltam  és segítettem,ha úgy láttam szükségét,de egy idő után "meguntam" ezt is...ha egy 3 hónapja terembe járó gyerek jobban tudja,hogy mit kell csinálnia,akkor hajrá...én egy ideje megpróbálom kizárni a külvilágot-kivéve,ha edzőtárssal vagyok lent.
Én sokszor késztetést érzek, hogy tanácsot adjak, de inkább megvárom, hogy kérdezzenek. Ha látszólag hülyén csinálja, az az ő baja... VAGY lehet, hogy én nem ismerem az ő céljait.
Én is kaptak sokszor kéretlen tanácsot és nagy részük hülyeség volt, szóval inkább csöndben maradok.

Országos fitness terem adatbázis.

2011. December 17. - 13:29:43
Válasz #27
Nem elérhető

Maszat


Nekem is csilli-villi üveglapos mérlegem van.
90kg mellett 18,9% testzsírt mutatott, miközben én egy zsírdisznó vagyok.
gondolom a te merleged is kerdez azert egy magassagot eletkort meg ferfi vagy no ???
Igen, meg 1-5-ig beállítod, hogy mennyire aktívan sportolsz.
A leírásban benne van, hogy melyik kategória mit jelent.
És ezek amiatt nem nagyon tévedhetnének elvileg, mert nem arányszámmal számolnak, ami miatt a BMI elég csalóka, mivel az nem tudja, hgy az a 100kg például izom, vagy zsír.
Szóval ezek elektromos áramot küldenek át a szervezeten, pontosabbnak kellene lenniük.

szerintem szart se érnek, a tükör biztosabb és úgyis az számít amit ott látsz  ;D

Persze, ha reális képet mutat a tükör...mert pl. Maszti mindig olyan tükörben fotózza magát, ami nagyít! (ezt amúgy tőle tudom)  ;D

csak a szögekkel manipulálok!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 17. - 15:11:32
Válasz #28
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 17. - 21:46:39
Válasz #29
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place