2024. Május 20. - 02:29:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsírégetés összefoglalva  (Megtekintve 87172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 20. - 18:45:56
Válasz #90
Nem elérhető

Maszat


ne keljen már képet betennem...  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 20. - 21:26:54
Válasz #91
Nem elérhető

kemi



2012. Március 20. - 22:15:06
Válasz #92
Nem elérhető

Maszat


Szívből köszönöm Kemi!  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 20. - 22:38:55
Válasz #93
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 21. - 09:22:06
Válasz #94
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 21. - 11:15:12
Válasz #95
Nem elérhető

Maszat


69 vagyok maszat ;)

Maszat ennél sokkal több!!!

Nem ezért kérdeztem, csak érdekelt,h honnan indítja a diétát.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 21. - 11:56:22
Válasz #96
Nem elérhető

God Vazzeg


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

2012. Március 21. - 12:26:41
Válasz #97
Nem elérhető

hopika


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

Te is Degecről vagy?
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 21. - 13:30:25
Válasz #98
Nem elérhető

Jordan


69 vagyok maszat ;)

Maszat ennél sokkal több!!!

Nem ezért kérdeztem, csak érdekelt,h honnan indítja a diétát.

Bocsánat, csak nagyon reggel volt még :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 21. - 19:04:20
Válasz #99
Nem elérhető

kemi


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

nem kell nagy cuccra gondolni, strandforma azt cső, max 1-2 kgt változik a súlyom nincs rajtam sok zsír, de nyárra penge formát akarok ;)

2012. Március 21. - 21:11:52
Válasz #100
Nem elérhető

God Vazzeg


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

nem kell nagy cuccra gondolni, strandforma azt cső, max 1-2 kgt változik a súlyom nincs rajtam sok zsír, de nyárra penge formát akarok ;)

Hajrá  @:-)

2012. Március 21. - 22:37:18
Válasz #101
Nem elérhető

try2bebig


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

Mindenkinek más a célja, valaki nem akar nagy darab lenni, csak minimális tömeget akar de azt nagyon szálkásan... Mint ahogy írja is, hogy csak strandformát akar...

Szerintem azért, mert valakinek a célja nem egyezik a mienkkel(és nem feltétlen hülyeség...) még nem kell valakit kinevetni.
 

2012. Március 21. - 23:54:47
Válasz #102
Nem elérhető

kemi


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

Mindenkinek más a célja, valaki nem akar nagy darab lenni, csak minimális tömeget akar de azt nagyon szálkásan... Mint ahogy írja is, hogy csak strandformát akar...

Szerintem azért, mert valakinek a célja nem egyezik a mienkkel(és nem feltétlen hülyeség...) még nem kell valakit kinevetni.
 

egyezne az, ha könnyen fejlődnék :/

2012. Március 22. - 00:52:31
Válasz #103
Nem elérhető

try2bebig


69kg mellé diétát indít?  ::) Én mégiscsak kérnék egy képet, mert hacsak nem 140cm tuti nincs nagyon behízva  ;D

Mindenkinek más a célja, valaki nem akar nagy darab lenni, csak minimális tömeget akar de azt nagyon szálkásan... Mint ahogy írja is, hogy csak strandformát akar...

Szerintem azért, mert valakinek a célja nem egyezik a mienkkel(és nem feltétlen hülyeség...) még nem kell valakit kinevetni.
 

egyezne az, ha könnyen fejlődnék :/

Haha csak a clomid beszél belőlem:D

2012. Március 22. - 10:13:22
Válasz #104
Nem elérhető

Jordan



Szerintem azért, mert valakinek a célja nem egyezik a mienkkel...
 


Nem közénk való  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)