2024. Április 27. - 13:49:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Roli Edzésnaplója  (Megtekintve 11804 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 21. - 12:07:05
Válasz #15
Nem elérhető

fastor


Egy 27 éves katonáról van-é itten szó ? Aki mellesleg 30 kilogrammal guggol ????...
 :'(
Ha megtekinted az adatlapom akkor láthatod hogy 16 éves vagyok! 8-) Amúgy pedig nem rég kezdtem el edzeni, és nagyon nem szeretném hogy megsérűljek, csak azért mert rögtön 60... Kg-al kezdtem pl. guggolni! !+"% Ja és nem vagyok katona (csak a nevem az...)! ;D
nem a súly a lényeg, de ténlyeg nagyon alaposan olvass utánna a dolgoknak, vagy írj egy Privit Lantos mesternek, BErkes Lacinak, VArga Daninak, Németh Istvánnak, vagy SZtereonak akik mind topicot vezetnek segítség címmel!
az alapok : egy izomra 3-4 gyakorlat, 3-4 sorozattal, és max két nagy izom egy edzésen (legalábbis sztem)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 21. - 12:16:44
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy 27 éves katonáról van-é itten szó ? Aki mellesleg 30 kilogrammal guggol ????...
 :'(
Ha megtekinted az adatlapom akkor láthatod hogy 16 éves vagyok! 8-) Amúgy pedig nem rég kezdtem el edzeni, és nagyon nem szeretném hogy megsérűljek, csak azért mert rögtön 60... Kg-al kezdtem pl. guggolni! !+"% Ja és nem vagyok katona (csak a nevem az...)! ;D
nem a súly a lényeg, de ténlyeg nagyon alaposan olvass utánna a dolgoknak, vagy írj egy Privit Lantos mesternek, BErkes Lacinak, VArga Daninak, Németh Istvánnak, vagy SZtereonak akik mind topicot vezetnek segítség címmel!
az alapok : egy izomra 3-4 gyakorlat, 3-4 sorozattal, és max két nagy izom egy edzésen (legalábbis sztem)

Privit ne!  @-o


 ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 21. - 12:26:14
Válasz #17
Nem elérhető

Gabe


vagy inkább csak a magad nevében beszélj fastor :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 21. - 14:01:43
Válasz #18
Nem elérhető

fastor


Egy 27 éves katonáról van-é itten szó ? Aki mellesleg 30 kilogrammal guggol ????...
 :'(
Ha megtekinted az adatlapom akkor láthatod hogy 16 éves vagyok! 8-) Amúgy pedig nem rég kezdtem el edzeni, és nagyon nem szeretném hogy megsérűljek, csak azért mert rögtön 60... Kg-al kezdtem pl. guggolni! !+"% Ja és nem vagyok katona (csak a nevem az...)! ;D
nem a súly a lényeg, de ténlyeg nagyon alaposan olvass utánna a dolgoknak, vagy írj a topickjukba Lantos mesternek, BErkes Lacinak, VArga Daninak, Németh Istvánnak, vagy SZtereonak akik mind topicot vezetnek segítség címmel!
az alapok : egy izomra 3-4 gyakorlat, 3-4 sorozattal, és max két nagy izom egy edzésen (legalábbis sztem)

Privit ne!  @-o


 ;D ;D ;D
javítottam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 12:16:26
Válasz #19
Nem elérhető

katona#27


A mai edzésen ezekre az izomcsoportokra dolgoztam!

Hát:

       -Lehúzás mellhez - 30 Kg - 4x8
       -Evezés gépen - 35 Kg - 4x8

Tricepsz:

       -Tolockodás - 4x8
       -Letolás(rúddal) - 15 Kg - 4x8

Láb:
 
       -Gugolás - 30 Kg - 4x10

2008. Augusztus 25. - 13:29:59
Válasz #20
Nem elérhető

katona#27


Ezekre az izomcsoportokra dolgoztam!

Mell:

       
      -Fekvenyomás - 35Kg - 4x8
       -Nyomás ferdepadon - 30Kg - 4x6


Váll:

      -Nyomás nyak mögül - 30Kg - 4x8
       -Oldalemelés - 6,5Kg 4x8


Bicepsz:
       
      -Kétkezes becepsz állva franciarúddal - 18Kg - 4x8
       -Egykezes bicepsz állva - 10Kg - 4x6


2008. November 11. - 23:06:51
Válasz #21
Nem elérhető

szaboj


Hát ez nagyon komoly.. ez a birkatürelem :-/-(-: miért csinálsz meg egy topikot ha 16 éves vagy és 35 kilóval nyomsz fekve? miért nem olvasod mások topikját? Szerinted ezzel segítesz valakin?:) mert itt csak körberöhögnek (ne haragudj nem személyeskedés)... olvasd mások edzéseit és ha 16 évesen kezdesz sportolni akkor köszönd meg a szüleidnek hogy így odafigyeltek rád... ****) Azért sok sikert, én drukkolok, de mondjuk még egy topikot ne nyiss azzal a címmel, hogy testépítők akik 50 kilot is ki tudnak nyomni fekve:)