2024. Április 27. - 07:56:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109244 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Május 15. - 15:18:29
Válasz #360
Nem elérhető

Maszat


Na mi a pálya Dino, kikakiltad már magad. Fasza a hasfal? Milyen hús nélkül? Vagy csak be voltál baszva, amikor ezt a hülyeséget kitaláltad?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 15. - 15:56:07
Válasz #361
Nem elérhető

dino


Na mi a pálya Dino, kikakiltad már magad. Fasza a hasfal? Milyen hús nélkül? Vagy csak be voltál baszva, amikor ezt a hülyeséget kitaláltad?  ;D
a hétvégén voltam bebaszva és borult minden.. :DDDD tegnaptól álltam vissza.
így néz ki az étrend:
reggel  3-4 deci citromos víz + 1 piros greapfruit + 2 db alma hámozva + 30 gramm szója
étkezés 2: 100 gramm rizs + zöldség (nem mérem, minnél több annál jobb) + 30 gramm szója
étkezés 3= étkezés 2
ezt követi az edzés. edzés edzés közben megy a gaspari size on-ja, utána egy adag nitron (biotech folyékony amino) majd erre ugrik be egy negyed órával később egy adag szója
edzés utáni étkezésben van 15-20 dkg csirkemell (ezt holnaptól váltja a hal) + 100g rizs + zöldség
aztán másfél óránként lemegy 100g rizs + zöldség, mellé vagy hal vagy szója vagy tofu. mikor épp mihez van kedv
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 15. - 15:58:32
Válasz #362
Nem elérhető

dino


napi szinten találkozok a teremben egy nálam jóval régebb óta sportoló, tőlem 2 tizessel hoszabb korú haverral. róla annyit illik tudni így elöljáróban, hogy 17 éve követi a vércsoport diétát. rendkívül száraz, mégis viszonylag nagy izomtömeggel rendelkezik. napi szinten sajátítok el tőle valami kis okosságot, amivel úgy érzem szépen lassan haladok előre. a mai konzultációnk következménye egy olyan döntés ami tesgtépítő szemmel érthetetlennek tűnik, de minden kétséget félretéve meg fogom lépni. ez pedig a hús kiszorítása az étrendből két teljes hétre, majd ezt követően csak heti 3-4 étkezés erejéig fogom visszatenni. az oka? egyszerű A-s vércsoport, jelenleg viszonylag alacsony testzsír mellett is úgymond dülled kifelé a belem. nincs egy lapos vagy homorú hasfalam, amire világ életemben vágytam. ennek az oka, a rengeteg megemésztetlen tápanyag, ami raktározódik a vastagbélben, nem szívódik fel, csak tornyosul. ( ez saccra egy 2-3 kiló!!!) felesleg (szar) ami a belémkötött. ennek a kihajtása miatt ugrik ki az étrendből 10-15 napra a hús. a helyét 60-70 %-ban szója, illetve tofu; 30-40%-ban fehérhúsú halfilé fogja átvenni.
a részletes napi étrendet remélhetőleg még ma be fogom gépelni, csak még kell egy kis idő, hogy végiggondoljam, felépítsem  ;)
 @:-)
de akkor kiváncsi vagyok, h eddig milyen húst ettél, mivel az A vércsoportnak semmi se jó a halat leszámítva?
a csirke semleges. az ment, mint minden rendes testépítőnek, volt hogy egy kilón felül. tökre feleslegesen. nekem a zöldség a titok
mi a zöldségből profitáltál?  ;D
sztem elég világosan leírtam mindent. felesleges kérdésekkel, szkeptikussággal menj a kezdő kúra topicba  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 15. - 17:14:02
Válasz #363
Nem elérhető

Maszat



aztán másfél óránként lemegy 100g rizs + zöldség...

 /7%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 20. - 13:17:44
Válasz #364
Nem elérhető

dino


na gyerekek, én eddig bírtam csirke és tejsavó nélkül.. a hasból ment el a halazással, javult a forma. de napközben olyan lapos, edzésen meg olyan erőtlen vagyok, hogy beszarás. a csaló kaja (csirke nélkül) sem tölt vissza. szóval erről ennyit. nem szopatom magam ezzel tovább
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 20. - 13:40:57
Válasz #365
Nem elérhető

Maszat


De Dino, neked nem is ajánlatos húst enned!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 20. - 20:08:48
Válasz #366
Nem elérhető

dino


De Dino, neked nem is ajánlatos húst enned!  ;D
még mindig nem ettem.. tartanom kellene magam, várni, hogy átálljon a szervezetem. csak kurvára fosok, attól, hogy összerogyok mint egy szarkupac  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 20. - 20:42:06
Válasz #367
Nem elérhető

egyvicc


na gyerekek, én eddig bírtam csirke és tejsavó nélkül.. a hasból ment el a halazással, javult a forma. de napközben olyan lapos, edzésen meg olyan erőtlen vagyok, hogy beszarás. a csaló kaja (csirke nélkül) sem tölt vissza. szóval erről ennyit. nem szopatom magam ezzel tovább

Helló Dino!
valahol olvastam  v. láttam hogy van ilyen mély hasmasszázs. az segíthet a has nagyságán  :-/]  állítólag kg-ok távozhatnak a belekből. ezáltal laposabb is lesz.

2013. Május 21. - 08:55:31
Válasz #368
Nem elérhető

dino


na gyerekek, én eddig bírtam csirke és tejsavó nélkül.. a hasból ment el a halazással, javult a forma. de napközben olyan lapos, edzésen meg olyan erőtlen vagyok, hogy beszarás. a csaló kaja (csirke nélkül) sem tölt vissza. szóval erről ennyit. nem szopatom magam ezzel tovább

Helló Dino!
valahol olvastam  v. láttam hogy van ilyen mély hasmasszázs. az segíthet a has nagyságán  :-/]  állítólag kg-ok távozhatnak a belekből. ezáltal laposabb is lesz.

hali! köszönöm a tippet, utána járok. csak be ne fossak a masszázságyon  ;D ;D
a tegnapi vacsi borjús döner box volt extra hússal.  /7%  mától visszaáll a csirke az étrendbe napi 1-2 étkezés erejéig. szóval kb 30 deka
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 30. - 21:30:11
Válasz #369
Nem elérhető

dino


nos. a tömegelés a végéhez ért. sokat tanultam belőle, elsősorban azt, hogy a több nem biztos, hogy jobb, és, hogy soha többet ne használjak boldenonet, legalábbis nem heti 500 mg-ot. teljesen elégedetten zárom, 78 kg-os testsúllyal, egy egész jó strandfazonnal. a karon és a lábon a saját meglátásom szerint többet sikerült javítani, mint eddig bármikor. nem érzem magam egyáltalán vizesnek, felpumpáltnak, bizakodóan fogok neki az üresjárati időszaknak 4000mg Lcarnitin és ugyan ennyi tribulus kíséretében. az étrenden nem szándékozom változást eszközölni, max a ch mennyisége fog csökkenni, ha a forma megkívánja. jó lenne erről a fazonról egy 5-6  hét pihenővel megkezdeni egy versenyfelkészülést... kurvaéletebe, de jó lenne..  ördögi kör ez, és baszott nehéz a kiszállás.
az edzésben valószínűleg több pihenőnapra lesz szükségem. ha tudom, tartom a heti 5-öt. arra a napra iktatok pihenőt, ahol a szervezet jelez, hogy kell. majd a következő naptól folytatom az edzést ahol abbahagytam. ebből következően nem napokra felosztott edzéstervem lesz. mondjuk nagyjából ezen a rendszeren vagyok azóta, hogy egyedül edzem, csak volt amikor lement 10 nap is pihenő nélkül. nagyon hosszú pihenőt tervezek; a napló vezetését tervezem a továbbiakban is, bár kétlem, hogy túl pozitív bejegyzések sora fog következni.  :-)->  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 30. - 21:36:57
Válasz #370
Nem elérhető

Maszat


és, hogy soha többet ne használjak boldenonet,

TE! Ne ijesztegessed mán itten a jónépet, he!!  ;D ;D ;D  Nagyon is jó a boldenon!!  ;D   Bár a 350 tesztóhoz szívott 300mg-ot Én is visszevettem 200ra...  ;D  Faszom kezdett már telelenni, esküszöm szarabb volt a libidóm, mint üresen  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 30. - 21:39:32
Válasz #371
Nem elérhető

dino


és, hogy soha többet ne használjak boldenonet,

TE! Ne ijesztegessed mán itten a jónépet, he!!  ;D ;D ;D  Nagyon is jó a boldenon!!  ;D   Bár a 350 tesztóhoz szívott 300mg-ot Én is visszevettem 200ra...  ;D  Faszom kezdett már telelenni, esküszöm szarabb volt a libidóm, mint üresen  ;D
erről beszéltem!!!!  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 30. - 21:57:45
Válasz #372
Nem elérhető

egyvicc


nos. a tömegelés a végéhez ért. sokat tanultam belőle, elsősorban azt, hogy a több nem biztos, hogy jobb, és, hogy soha többet ne használjak boldenonet, legalábbis nem heti 500 mg-ot. teljesen elégedetten zárom, 78 kg-os testsúllyal, egy egész jó strandfazonnal. a karon és a lábon a saját meglátásom szerint többet sikerült javítani, mint eddig bármikor. nem érzem magam egyáltalán vizesnek, felpumpáltnak, bizakodóan fogok neki az üresjárati időszaknak 4000mg Lcarnitin és ugyan ennyi tribulus kíséretében. az étrenden nem szándékozom változást eszközölni, max a ch mennyisége fog csökkenni, ha a forma megkívánja. jó lenne erről a fazonról egy 5-6  hét pihenővel megkezdeni egy versenyfelkészülést... kurvaéletebe, de jó lenne..  ördögi kör ez, és baszott nehéz a kiszállás.
az edzésben valószínűleg több pihenőnapra lesz szükségem. ha tudom, tartom a heti 5-öt. arra a napra iktatok pihenőt, ahol a szervezet jelez, hogy kell. majd a következő naptól folytatom az edzést ahol abbahagytam. ebből következően nem napokra felosztott edzéstervem lesz. mondjuk nagyjából ezen a rendszeren vagyok azóta, hogy egyedül edzem, csak volt amikor lement 10 nap is pihenő nélkül. nagyon hosszú pihenőt tervezek; a napló vezetését tervezem a továbbiakban is, bár kétlem, hogy túl pozitív bejegyzések sora fog következni.  :-)->  ;D

képeket kér a nép  ;D @:-)

2013. Május 30. - 22:01:22
Válasz #373
Nem elérhető

dino


nos. a tömegelés a végéhez ért. sokat tanultam belőle, elsősorban azt, hogy a több nem biztos, hogy jobb, és, hogy soha többet ne használjak boldenonet, legalábbis nem heti 500 mg-ot. teljesen elégedetten zárom, 78 kg-os testsúllyal, egy egész jó strandfazonnal. a karon és a lábon a saját meglátásom szerint többet sikerült javítani, mint eddig bármikor. nem érzem magam egyáltalán vizesnek, felpumpáltnak, bizakodóan fogok neki az üresjárati időszaknak 4000mg Lcarnitin és ugyan ennyi tribulus kíséretében. az étrenden nem szándékozom változást eszközölni, max a ch mennyisége fog csökkenni, ha a forma megkívánja. jó lenne erről a fazonról egy 5-6  hét pihenővel megkezdeni egy versenyfelkészülést... kurvaéletebe, de jó lenne..  ördögi kör ez, és baszott nehéz a kiszállás.
az edzésben valószínűleg több pihenőnapra lesz szükségem. ha tudom, tartom a heti 5-öt. arra a napra iktatok pihenőt, ahol a szervezet jelez, hogy kell. majd a következő naptól folytatom az edzést ahol abbahagytam. ebből következően nem napokra felosztott edzéstervem lesz. mondjuk nagyjából ezen a rendszeren vagyok azóta, hogy egyedül edzem, csak volt amikor lement 10 nap is pihenő nélkül. nagyon hosszú pihenőt tervezek; a napló vezetését tervezem a továbbiakban is, bár kétlem, hogy túl pozitív bejegyzések sora fog következni.  :-)->  ;D

képeket kér a nép  ;D @:-)
teljesen hiába. nem egy versenyfazon, nincs mit mutogatni rajta..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 30. - 22:13:05
Válasz #374
Nem elérhető

egyvicc


nos. a tömegelés a végéhez ért. sokat tanultam belőle, elsősorban azt, hogy a több nem biztos, hogy jobb, és, hogy soha többet ne használjak boldenonet, legalábbis nem heti 500 mg-ot. teljesen elégedetten zárom, 78 kg-os testsúllyal, egy egész jó strandfazonnal. a karon és a lábon a saját meglátásom szerint többet sikerült javítani, mint eddig bármikor. nem érzem magam egyáltalán vizesnek, felpumpáltnak, bizakodóan fogok neki az üresjárati időszaknak 4000mg Lcarnitin és ugyan ennyi tribulus kíséretében. az étrenden nem szándékozom változást eszközölni, max a ch mennyisége fog csökkenni, ha a forma megkívánja. jó lenne erről a fazonról egy 5-6  hét pihenővel megkezdeni egy versenyfelkészülést... kurvaéletebe, de jó lenne..  ördögi kör ez, és baszott nehéz a kiszállás.
az edzésben valószínűleg több pihenőnapra lesz szükségem. ha tudom, tartom a heti 5-öt. arra a napra iktatok pihenőt, ahol a szervezet jelez, hogy kell. majd a következő naptól folytatom az edzést ahol abbahagytam. ebből következően nem napokra felosztott edzéstervem lesz. mondjuk nagyjából ezen a rendszeren vagyok azóta, hogy egyedül edzem, csak volt amikor lement 10 nap is pihenő nélkül. nagyon hosszú pihenőt tervezek; a napló vezetését tervezem a továbbiakban is, bár kétlem, hogy túl pozitív bejegyzések sora fog következni.  :-)->  ;D

képeket kér a nép  ;D @:-)
teljesen hiába. nem egy versenyfazon, nincs mit mutogatni rajta..
nem a versenyfazonon múlik.....szerinted itt hány embernek van?  nekem pl egyáltalán nem :) ha megtetted azt az utat/reális/ amit kitűztél célul nincs miért szégyenkezni  /:-)   ugyhogy jöhet a kép :)