2024. Április 27. - 11:41:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109256 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2013. Május 30. - 22:40:27
Válasz #375
Nem elérhető

Milo


és, hogy soha többet ne használjak boldenonet,

TE! Ne ijesztegessed mán itten a jónépet, he!!  ;D ;D ;D  Nagyon is jó a boldenon!!  ;D   Bár a 350 tesztóhoz szívott 300mg-ot Én is visszevettem 200ra...  ;D  Faszom kezdett már telelenni, esküszöm szarabb volt a libidóm, mint üresen  ;D
erről beszéltem!!!!  ;D

mióta hozzájutok rendes boldenonhoz, sajnos kamagra elég gyakran előkerül
Riceman

2013. Május 30. - 22:59:08
Válasz #376
Nem elérhető

dino


és, hogy soha többet ne használjak boldenonet,

TE! Ne ijesztegessed mán itten a jónépet, he!!  ;D ;D ;D  Nagyon is jó a boldenon!!  ;D   Bár a 350 tesztóhoz szívott 300mg-ot Én is visszevettem 200ra...  ;D  Faszom kezdett már telelenni, esküszöm szarabb volt a libidóm, mint üresen  ;D
erről beszéltem!!!!  ;D

mióta hozzájutok rendes boldenonhoz, sajnos kamagra elég gyakran előkerül
én inkább abbahagytam a picsába a használatát. na de hanyagoljátok a topicomat a potenciagondjaitokkal  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 31. - 08:35:16
Válasz #377
Nem elérhető

Jordan


és, hogy soha többet ne használjak boldenonet,

TE! Ne ijesztegessed mán itten a jónépet, he!!  ;D ;D ;D  Nagyon is jó a boldenon!!  ;D   Bár a 350 tesztóhoz szívott 300mg-ot Én is visszevettem 200ra...  ;D  Faszom kezdett már telelenni, esküszöm szarabb volt a libidóm, mint üresen  ;D

Nekem heti 400-600 ment, heti 300-400mg propihoz, napi 50mg stanával és nem volt baj  ;D Pedig egy cégtől volt  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Május 31. - 12:16:01
Válasz #378
Nem elérhető

dino


és, hogy soha többet ne használjak boldenonet,

TE! Ne ijesztegessed mán itten a jónépet, he!!  ;D ;D ;D  Nagyon is jó a boldenon!!  ;D   Bár a 350 tesztóhoz szívott 300mg-ot Én is visszevettem 200ra...  ;D  Faszom kezdett már telelenni, esküszöm szarabb volt a libidóm, mint üresen  ;D

Nekem heti 400-600 ment, heti 300-400mg propihoz, napi 50mg stanával és nem volt baj  ;D Pedig egy cégtől volt  :D
propival azért más a helyzet! ;) abból 400 sztem megfelel mondjuk enából 7-800nak
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 26. - 17:02:00
Válasz #379
Nem elérhető

dino


3 hónapja üres vagyok. egy pár hete van viszonylag elfogadható edzéskedvem. heti 3-4 edzésem van, többre nincs energia, se motiváció. az er?nlétem egyes gyakorlatokban nem drasztikusan roszabb mint kúrában.. viszont a 2. gyakorlattól számítva kb halott vagyok, elfogyok. egy testrészre általában 3 gyakorlatot csinálok, abból az els? 2-t 6-8 sorozatban a bemelegítésen kívül, a 3-at 4 sorozatban 15-20 ismétléssel. 8-10 ismétlés alá egy gyakorlatban sem megyek. tápkieg SEMMI nincs.. egy kis multivitamin és annyi. az étkezések kb hibátlanok, igaz 5 étkezésnél többet nem er?szakolok magamba. voltak olyan hetek, amikor teljesen kimaradt az edzés, vagy csak 1-2 volt, akkor kicsit ellaposodtam, de így, hogy visszaálltam egy viszonylagos rendszerre nem számottev? az összeesésem. a napközbeni erezettség hiányzik :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 21. - 17:39:28
Válasz #380
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 22. - 20:15:02
Válasz #381
Nem elérhető

ninja14


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 22. - 21:02:28
Válasz #382
Nem elérhető

dino


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
ahh semmi. kis spiron gondolkozok, de en tobbet nem nyulok anyaghoz..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 22. - 22:46:35
Válasz #383
Nem elérhető

ninja14


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
ahh semmi. kis spiron gondolkozok, de en tobbet nem nyulok anyaghoz..
készülsz jövőre az INBAra?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 23. - 11:37:43
Válasz #384
Nem elérhető

dino


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
ahh semmi. kis spiron gondolkozok, de en tobbet nem nyulok anyaghoz..
készülsz jövőre az INBAra?  ;D
ahhh.. faszom se szenved uresen egy versenyfelkeszulessel  ;D ;D ;D ezt a szájtek musclebeach buzikategoriat viszont lehet megnezem magamnak, ha olyan lesz a forma (:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 23. - 11:51:19
Válasz #385
Nem elérhető

dino


a kaja része a dolgoknak egy kicsit változott a korábban leírtakhoz képest. elsősorban ezek mennyiségi változások. ennek oka elsősorban az üresjárat, lényegesen kevesebb ugye a szervezet tápanyag igénye.
Ami bemegy az 5 részre osztva kb 70 dkg csirke, és 150 gramm rizs (aminek a mennyisége majd szénhidrát hintáztató módszerrel változni fog). A zöldség bevitelt mivel nem versenydiétáról van szó, próbálom brokkoli nélkül megoldani egyelore, mivel ki nem állhatom :). Elsődlegesen kígyó uborkára, retekre, salátára, spenótra alapozok.
A gyümölcsöket nem vagyok hajlandó mellőzni, ezzel helyettesítem a mindenféle szar és felesleges csalókajákat, a nap azon szakaszaiban, amikor nincs étkezési idő, de úgy csipegetnék valamit. Elsődlegesen, alma, körte, grapefruit, citrom, kivi megy.
az edzésekről majd a későbbiekben írok (:



a képeket, ha jól tudom csak regisztrált felhasználók tekinthetnek meg, Úgyhogy akit érdekel azoknak hajrá srácok!
ma dobok fel párat a teremről is ahol az edzem!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 24. - 14:26:45
Válasz #386
Nem elérhető

God Vazzeg


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
ahh semmi. kis spiron gondolkozok, de en tobbet nem nyulok anyaghoz..
készülsz jövőre az INBAra?  ;D
ahhh.. faszom se szenved uresen egy versenyfelkeszulessel  ;D ;D ;D ezt a szájtek musclebeach buzikategoriat viszont lehet megnezem magamnak, ha olyan lesz a forma (:

Testhezálló feladat lesz  :D  :-*  >:D

2014. Június 24. - 19:26:38
Válasz #387
Nem elérhető

dino


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
ahh semmi. kis spiron gondolkozok, de en tobbet nem nyulok anyaghoz..
készülsz jövőre az INBAra?  ;D
ahhh.. faszom se szenved uresen egy versenyfelkeszulessel  ;D ;D ;D ezt a szájtek musclebeach buzikategoriat viszont lehet megnezem magamnak, ha olyan lesz a forma (:

Testhezálló feladat lesz  :D  :-*  >:D
most toltam be egy 32-es pizzát... ilyen lendülettel kevesen készülnek sztem!  :-p  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 25. - 11:34:06
Válasz #388
Nem elérhető

God Vazzeg


jó szarvagy!  ;D kis propi....  ;)
ahh semmi. kis spiron gondolkozok, de en tobbet nem nyulok anyaghoz..
készülsz jövőre az INBAra?  ;D
ahhh.. faszom se szenved uresen egy versenyfelkeszulessel  ;D ;D ;D ezt a szájtek musclebeach buzikategoriat viszont lehet megnezem magamnak, ha olyan lesz a forma (:

Testhezálló feladat lesz  :D  :-*  >:D
most toltam be egy 32-es pizzát... ilyen lendülettel kevesen készülnek sztem!  :-p  ;D ;D

Lájk. Én is kérek (fákk dájet :D )

2014. Augusztus 04. - 21:26:08
Válasz #389
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!