2024. Május 09. - 15:44:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109667 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Április 20. - 18:53:01
Válasz #60
Nem elérhető

Maszat


Dino kedvence megy?  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 20. - 18:56:24
Válasz #61
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 20. - 18:59:51
Válasz #62
Nem elérhető

Maszat


Húbazmeg, néha Én is át tudnék menni a csukott ajtón. Egy nyugodtabb életvitellel is megterhelő lehet, de akinek sok nyűgje van, az biztos megszenved vele. Főleg Te is tudsz hülye lenni, nehéz...  Viszont adja nagyon!!!  @:-) ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 20. - 19:03:15
Válasz #63
Nem elérhető

dino


Húbazmeg, néha Én is át tudnék menni a csukott ajtón. Egy nyugodtabb életvitellel is megterhelő lehet, de akinek sok nyűgje van, az biztos megszenved vele. Főleg Te is tudsz hülye lenni, nehéz...  Viszont adja nagyon!!!  @:-) ;D


a falon is cimbi, a falon is..:) jólesz remélem ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 22. - 00:58:48
Válasz #64
Nem elérhető

dino


a hétvége a kikapcsolódásé, szolíd szórakozásé volt. összeraktam magam fejben ;) újra teljes kiegyensúlyozottsággal kezdem a jövő hetet.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 22. - 08:14:57
Válasz #65
Nem elérhető

Rebel


a hétvége a kikapcsolódásé, szolíd szórakozásé volt. összeraktam magam fejben ;) újra teljes kiegyensúlyozottsággal kezdem a jövő hetet.
Ez beszéd!Hajrá!
Képeket nem raknál fel?

2012. Április 22. - 18:04:26
Válasz #66
Nem elérhető

Rebel



2012. Április 22. - 21:26:51
Válasz #67
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 22. - 21:31:49
Válasz #68
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 22. - 23:57:00
Válasz #69
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!


2012. Április 24. - 20:52:12
Válasz #71
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 24. - 22:23:23
Válasz #72
Nem elérhető

dino


hétfőn mellnapom volt.. kurvafáradtan. egy duplakávé+ max nrg kombó orvosolta a problémát. egykezes súlyzós nyomásban 42.5 kg-ig jutottam fel 7 ismétlés erejéig. ezt gépi szűk nyomás követte nem nagy súlyokkal, nem volt több a gépen:)) pozitív padon nem nyomkodtam már nagy súlyokat 60-70 kg-al mentek 12-10 ismétlések 3 szériában. ezt 3 széria pozitív padgép következett szűk fogással. ismétlést súlyt nem számoltam. pillangó mellgépes tárogatás és keresztbehúzás csigán volt a két zárógyakorlat 4 illetve 3 sorozatban közepes ismétléstartományban, lassú koncentrált végrehajtással.

a mai karnapon szuperszettes edzés volt amit annyira nem kedvelek, de az idő és Tibi barátom sürgetett..:D koncentrált bicepsz, és köteles tricepszlenyomás szuperszett, francia rudas állva bicepsz- homlokraengedés, scott pad gép- egyenes rudas szűk csigás letolás, kalapács bicepsz- fordított egykarú lehúzás, volt a mai repertoár, viszonylag normális súlyokat használva :)
a mai kajálás is erősre sikeredett.. eddig 400gramm fehérjénél és 350 ch-nál járok, és még van két étkezésem :)
az idegrendszerem ismét stabilizálódni látszik, az átállás röpke 1.5 kiló súlyvesztéssel járt. belefér, a fazon javult ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Május 01. - 16:38:58
Válasz #73
Nem elérhető

dino


kicsit mostanában hanyagoltam a naplót, természetesen az edzések nem szünetelnek. szépen alakul a forma, a héten talán készülnek képek is. 8)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Május 01. - 16:43:23
Válasz #74
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!