2024. Május 09. - 18:19:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109677 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Május 01. - 19:16:04
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg



2012. Május 12. - 00:28:08
Válasz #76
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 12. - 02:43:30
Válasz #77
Nem elérhető

dino


feladtam ezt az írkálósdit. kutyát sem érdekli, magamnak meg nem írogatom le az edzéseimet.  :D amúgy minden rendben, halad a felkészülés, lesz valami lasssan a lábak felhozásából is ;)
(ma majdnem elmentem buliba, a kocsiba gondoltam meg magam és terveztem újra az utat a tesco felé :DD )
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Május 12. - 11:54:41
Válasz #78
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ahhoz képest, hogy senkit nem érdekel, többen jelezték, hogy várják a képeket  :)......ezek szerint mégiscsak látogatják a topicodat  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 12. - 14:36:13
Válasz #79
Nem elérhető

Maszat


szerintem is több embert érdekelt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 12. - 16:12:24
Válasz #80
Nem elérhető

dred


naná, hogy érdekel!!

2012. Május 12. - 17:12:35
Válasz #81
Nem elérhető

Jordan



a tesco felé :DD )



Ha még ott vagy, 2 karton szénsavmentes ásványvizet légyszi hozz már nekem. Köszi előre is.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Május 12. - 18:28:53
Válasz #82
Nem elérhető

dino



a tesco felé :DD )



Ha még ott vagy, 2 karton szénsavmentes ásványvizet légyszi hozz már nekem. Köszi előre is.
:DDDDDDDDDD állat!!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Május 12. - 18:29:28
Válasz #83
Nem elérhető

dino


jólvan basszameg, lemegyek vállazni egyet valami tükrös képet csinálok, meg akkor folytatom a dolgokat :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Május 12. - 19:03:19
Válasz #84
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Május 13. - 11:40:05
Válasz #85
Nem elérhető

God Vazzeg


jólvan basszameg, lemegyek vállazni egyet valami tükrös képet csinálok, meg akkor folytatom a dolgokat :D

Szedjed össze magad!  :-Đ  >:D

2012. Május 19. - 11:44:05
Válasz #86
Nem elérhető

balic


Majd ez a szója dolog engem is érdekel. Olvastam már millió cikket róla, úgyhogy nehogy nekem belinkeljen valamit!!! Dino tapasztalataira leszek kíváncsi, senki máséra!
Jordan, kurva kibaszott jó, az én véleményem szerint tökéletes azoknak akiknek nincs lóvéjuk napi 5-6 turmixra! hülyén hangzik, de aki régóta benne van a sportban az érti mit jelent: érzem, hogy működik. tökéletes ;)
Kicsit megkésve, de én is hozzá fűzném a tapasztalataimat. Tök ugyanúgy gondolkodtam, mint te, mivel nekem is elsősorban a takarékosság volt a fő szempont. A Natura termékét használtam (ár: 1150Ft/0.5kg) 1 hónapon keresztül, de az én tapasztalataim negatívak. Napi két kanállal ittam keverve úgy, hogy a vércsoportomnak elméletileg tökéletes lett volna. Felpuffasztott és nem jól emésztettem és a WC-re is ritkábban jártam. Persze, ahogy te is említetted ez teljesen egyéni tolerancia, de egy próbát szerintem megér mindenkinek.

2012. Május 19. - 14:22:04
Válasz #87
Nem elérhető

balic



2012. Június 16. - 00:56:18
Válasz #88
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Június 16. - 09:10:12
Válasz #89
Nem elérhető

God Vazzeg