2024. Május 09. - 20:34:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109683 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Szeptember 09. - 04:40:40
Válasz #150
Nem elérhető

dino


ma először ébredtem idegbetegen a diéta során. kezd jó lenni.  :-\
ne hagyd magad Dino Úr!  ;D amúgy mennyi időd van az első versenyig, vagy mit céloztál meg?  @:-)
Bodysport Kupa, október 14, Szentendre
Fit Parádé, október 20-21, Budapest
Superbody, október 27, Budapest
így kb. ez a 3 verseny van tervben.

nagy valószínűséggel ez lesz a szabadpóz zeném, persze vágva. aki ismer az nem lepődik meg, mondjuk úgy van egy enyhe batman rajongásom gyerekkoromtól fogva  ;D
a post időpontjából látszik, hogy akadnak alvásproblémáim is. pl jelenleg 3 óra alvás után frissen fitten üdén ébredtem. azthiszem elmegyek kocogni egyet, tolok egy turmixot némi pufirizzsel és visszafekszem. holnap emelek a téten, komolyra fordulnak a dolgok   @:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 10. - 16:36:06
Válasz #151
Nem elérhető

dino


megszületett az étrendem:

1. étkezés: dupla adag szója fehérje izolátum, 50g rizs 15 dkg zöldbab +1 teáskanál lenmag olaj
2. étkezés: 15 dkg csirkemell 50 g rizs 15 dkg brokkoli
edzés - utána 1 adag tejsavó+2 szója izolátum
3. étkezés 20dkg csirkemell filé 125g rizs 15 dkg brokkoli, 10-15fkg zöldbab +1 teáskanál lenmag olaj
4-6-7-(8?) étkezés 15dkg csirkemell filé +10dkg brokkoli+10dkg zöldbab/ 7. étkezéshez +1 teáskanál lenmag olaj
5. étkezés dupla adag szója

történtek változások egyéb területen is, de ennek a fórumon nincs helye. ha minden a terv szerint halad akkor a testsúlyom legroszabb esetben stagnálni fog a forma javulás mellett. edzéseimben komolyabb szerepet kapott az aerob. heti 5* 30-40 perc van tervben elkülönítve a súlyzós edzéstől. az aerobot a 4. étkezés után végzem.
próbálom úgy alakítani a hétköznapjaimat, hogy semmi másra ne kelljen koncentrálnom, csak magamra, és a diétára. a legszűkebb baráti/ családi körömet leszámítva mindenkit kizártam az életemből. nincs szükségem senkinek a negatív gondolkodására. bezárkóztam szépen magamba, csinálom a feladatom, a lehetőségeimhez képest a maximumot próbálom kihozni magamból.

ma mell napom volt. fekvenyomással kezdtem, a gyengélkedésem óta ez volt a mumus gyakorlat. azért most sikerült felmenni 120 kilós széria súlyig, 130-ba is nyomtam egy párat. a második gyakorlat pozitív pados nyomás volt, itt is próbáltam maximalizálni a súlyt, egyelőre a 100 kilós lélektani határomat nem sikerült átlépnem. szabad súlyos tárogatás következett pozitív aztán vízszintes padon 15 kg-os kézisúlyzókkal összesen 6 szériában. gépi tárogatással zártam a melledzést, 5 szériában. próbáltam úgy helyezkedni, hogy a terhelést a mell "alsó része" kapja. egy kis hasazás ment a végén felülés, függeszkedő lábemelés, mindkettő 5 szériában. estefelé még vár rám egy aerob, de addig is alszom egyet :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 11. - 10:43:18
Válasz #152
Nem elérhető

mangela87


Ne spórólj a hússal te skótduda ...
:DDD

2012. Szeptember 11. - 12:49:35
Válasz #153
Nem elérhető

dino


Ne spórólj a hússal te skótduda ...
:DDD
értve, emelek ezen is  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 11. - 17:19:09
Válasz #154
Nem elérhető

ninja14


megszületett az étrendem:

1. étkezés: dupla adag szója fehérje izolátum, 50g rizs 15 dkg zöldbab +1 teáskanál lenmag olaj
2. étkezés: 15 dkg csirkemell 50 g rizs 15 dkg brokkoli
edzés - utána 1 adag tejsavó+2 szója izolátum
3. étkezés 20dkg csirkemell filé 125g rizs 15 dkg brokkoli, 10-15fkg zöldbab +1 teáskanál lenmag olaj
4-6-7-(8?) étkezés 15dkg csirkemell filé +10dkg brokkoli+10dkg zöldbab/ 7. étkezéshez +1 teáskanál lenmag olaj
5. étkezés dupla adag szója

történtek változások egyéb területen is, de ennek a fórumon nincs helye. ha minden a terv szerint halad akkor a testsúlyom legroszabb esetben stagnálni fog a forma javulás mellett. edzéseimben komolyabb szerepet kapott az aerob. heti 5* 30-40 perc van tervben elkülönítve a súlyzós edzéstől. az aerobot a 4. étkezés után végzem.
próbálom úgy alakítani a hétköznapjaimat, hogy semmi másra ne kelljen koncentrálnom, csak magamra, és a diétára. a legszűkebb baráti/ családi körömet leszámítva mindenkit kizártam az életemből. nincs szükségem senkinek a negatív gondolkodására. bezárkóztam szépen magamba, csinálom a feladatom, a lehetőségeimhez képest a maximumot próbálom kihozni magamból.

ma mell napom volt. fekvenyomással kezdtem, a gyengélkedésem óta ez volt a mumus gyakorlat. azért most sikerült felmenni 120 kilós széria súlyig, 130-ba is nyomtam egy párat. a második gyakorlat pozitív pados nyomás volt, itt is próbáltam maximalizálni a súlyt, egyelőre a 100 kilós lélektani határomat nem sikerült átlépnem. szabad súlyos tárogatás következett pozitív aztán vízszintes padon 15 kg-os kézisúlyzókkal összesen 6 szériában. gépi tárogatással zártam a melledzést, 5 szériában. próbáltam úgy helyezkedni, hogy a terhelést a mell "alsó része" kapja. egy kis hasazás ment a végén felülés, függeszkedő lábemelés, mindkettő 5 szériában. estefelé még vár rám egy aerob, de addig is alszom egyet :)

akkor el se kellett volna kezd....így kiváncsivá tetted a népet  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Szeptember 11. - 19:10:40
Válasz #155
Nem elérhető

dino


megszületett az étrendem:

1. étkezés: dupla adag szója fehérje izolátum, 50g rizs 15 dkg zöldbab +1 teáskanál lenmag olaj
2. étkezés: 15 dkg csirkemell 50 g rizs 15 dkg brokkoli
edzés - utána 1 adag tejsavó+2 szója izolátum
3. étkezés 20dkg csirkemell filé 125g rizs 15 dkg brokkoli, 10-15fkg zöldbab +1 teáskanál lenmag olaj
4-6-7-(8?) étkezés 15dkg csirkemell filé +10dkg brokkoli+10dkg zöldbab/ 7. étkezéshez +1 teáskanál lenmag olaj
5. étkezés dupla adag szója

történtek változások egyéb területen is, de ennek a fórumon nincs helye. ha minden a terv szerint halad akkor a testsúlyom legroszabb esetben stagnálni fog a forma javulás mellett. edzéseimben komolyabb szerepet kapott az aerob. heti 5* 30-40 perc van tervben elkülönítve a súlyzós edzéstől. az aerobot a 4. étkezés után végzem.
próbálom úgy alakítani a hétköznapjaimat, hogy semmi másra ne kelljen koncentrálnom, csak magamra, és a diétára. a legszűkebb baráti/ családi körömet leszámítva mindenkit kizártam az életemből. nincs szükségem senkinek a negatív gondolkodására. bezárkóztam szépen magamba, csinálom a feladatom, a lehetőségeimhez képest a maximumot próbálom kihozni magamból.

ma mell napom volt. fekvenyomással kezdtem, a gyengélkedésem óta ez volt a mumus gyakorlat. azért most sikerült felmenni 120 kilós széria súlyig, 130-ba is nyomtam egy párat. a második gyakorlat pozitív pados nyomás volt, itt is próbáltam maximalizálni a súlyt, egyelőre a 100 kilós lélektani határomat nem sikerült átlépnem. szabad súlyos tárogatás következett pozitív aztán vízszintes padon 15 kg-os kézisúlyzókkal összesen 6 szériában. gépi tárogatással zártam a melledzést, 5 szériában. próbáltam úgy helyezkedni, hogy a terhelést a mell "alsó része" kapja. egy kis hasazás ment a végén felülés, függeszkedő lábemelés, mindkettő 5 szériában. estefelé még vár rám egy aerob, de addig is alszom egyet :)

akkor el se kellett volna kezd....így kiváncsivá tetted a népet  ;D
fél adagok helyett egészek mennek, na bumm.. :) meg csatlakozott egy kis szemes takarmány elég betyár teljesítménnyel
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 12. - 19:21:32
Válasz #156
Nem elérhető

dino


http://www.youtube.com/watch?v=oOXnwuTC-8c&feature=youtu.be
este jön a bejegyzésem a tegnapi kar napról, és a mai félig meddig pihenősre sikerült napról
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 13. - 10:38:30
Válasz #157
Nem elérhető

Jordan


http://www.youtube.com/watch?v=oOXnwuTC-8c&feature=youtu.be
este jön a bejegyzésem a tegnapi kar napról, és a mai félig meddig pihenősre sikerült napról


Ez a legkedvesebb motivációs videóm :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Szeptember 13. - 17:25:49
Válasz #158
Nem elérhető

dino


áhh nincs kedvem leírni a keddi kar edzést. a lényeg, hogy jól sikerült. tegnap voltam délelőtt aerobozni egy fél órát. a délutáni edzésemre egy ismerősöm kísért le. az egész napi futkozás elszívta az energiámat, így az edzésből inkább egy kis beszélgetés lett. 2 gyakorlat hát, meg egy has lement, és annyi.  volt ezmiatt egy enyhe lelkiismeret furdalásom, de végülis megvolt a hétre a pihenő nap.
ma szintén nem egyedül voltam lent a teremben. láb nap volt. egy haver esett be az ajtón, pont mikor nekiálltam volna, lábazni:) nagyszerű kis tréninget hoztunk össze. pár perc szobabiciklit követett egy melegítés jellegű combfeszítő. na ebből az lett, hogy szétbombáztuk a picsába a feszítőt már itt :D lementünk guggolni. rúd-40-60-100-100-120-100-60  8 ismétlés alá nem mentem, picit éreztem a térd izületem, de volt már gázabb is:) lábtológép volt az utolsó feszítő gyakorlat, 3 vagy 4 szériában, valahogy nem emlékszem pontosan mennyi. a lényeg, hogy 8 ismétlés után változtattunk a lábfej tartásán és szétterheltük a comb belső középső részét is. hajlítóra ment egy fekvő és egy ülő hajlító gép, 3-3 szériában közepesen magas ismétlésszámmal, utolsó sorozatokban vetkőző szettet csinálva. jól esett. edzés után beugrott egy turmix amiben a dupla szója+ tejsavó mellé jutott egy tasak csokis szénhidrát is.  baszottul finom volt:)))
a mai kardió edzést illetően komoly kétségek merültek fel bennem :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 00:26:48
Válasz #159
Nem elérhető

Maszat


Isten éltessen Te kis kopasz genyó!!!  ;D  :-):-)::
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 14. - 00:40:44
Válasz #160
Nem elérhető

dino


Isten éltessen Te kis kopasz genyó!!!  ;D  :-):-)::
köszönöm szépen!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 05:56:38
Válasz #161
Nem elérhető

hopika


Akkor itt is:bóóódogat!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Szeptember 14. - 13:20:19
Válasz #162
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 13:21:27
Válasz #163
Nem elérhető

dino


nem tudom a .........-es ......... mennyire számít csalásnak, de a kardio utáni ........ mellé bevágtam egyet. baszott jól esett :) /7% Łł=
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 17:51:29
Válasz #164
Nem elérhető

dumbass


nem tudom a .........-es ......... mennyire számít csalásnak, de a kardio utáni ........ mellé bevágtam egyet. baszott jól esett :) /7% Łł=

Ezt én nem tudom dekódolni :D