2024. Május 09. - 14:35:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109663 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Szeptember 14. - 17:58:21
Válasz #165
Nem elérhető

dino


István a faszomat pofátlankodsz a topicomba cenzúrázni. úgy viselkedsz mintha az extremfit-é lenne az oldal, meg mintha milliók olvasnák. engem nem támogat senki, hogy érdekeljen lehet-e márkaneveket használni, nem reklám céllal megy!!! a következő ilyennél abbahagyom a naplót a picsába!  :-}



hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 18:00:04
Válasz #166
Nem elérhető

dino


nem tudom a .........-es ......... mennyire számít csalásnak, de a kardio utáni ........ mellé bevágtam egyet. baszott jól esett :) /7% Łł=

Ezt én nem tudom dekódolni :D
go protein-szeletet vágtam be egy manna mellé
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 18:02:44
Válasz #167
Nem elérhető

dino


képek a jövő héten jönnek elvileg:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 19:41:52
Válasz #168
Nem elérhető

Maszat


István a faszomat pofátlankodsz a topicomba cenzúrázni. úgy viselkedsz mintha az extremfit-é lenne az oldal, meg mintha milliók olvasnák. engem nem támogat senki, hogy érdekeljen lehet-e márkaneveket használni, nem reklám céllal megy!!! a következő ilyennél abbahagyom a naplót a picsába!  :-}

aucs  :(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 14. - 22:02:14
Válasz #169
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
István a faszomat pofátlankodsz a topicomba cenzúrázni. úgy viselkedsz mintha az extremfit-é lenne az oldal, meg mintha milliók olvasnák. engem nem támogat senki, hogy érdekeljen lehet-e márkaneveket használni, nem reklám céllal megy!!! a következő ilyennél abbahagyom a naplót a picsába!  :-}




Leírtam egy másik topicban is, Zoli is, Balu is 100x kiírta már - nem független fórum.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 14. - 22:03:11
Válasz #170
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha téged ez sért akkor sajnálom, leszarom magasról.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 14. - 22:16:20
Válasz #171
Nem elérhető

dino


Ha téged ez sért akkor sajnálom, leszarom magasról.

nem sért, de elvárom, hogy itt ne nyomasd. nem gyakori eset, hogy gyártót nevezek meg. szerintem Balu is tök leszarja, ahogy mindenki más is. ne legyél már sheriff a fórumon  :-p  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 15. - 08:29:19
Válasz #172
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sheriff? Walker a texasi szeméééét  :D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 15. - 08:38:44
Válasz #173
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 15. - 14:01:35
Válasz #174
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Szeptember 15. - 15:32:22
Válasz #175
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 15. - 15:53:17
Válasz #176
Nem elérhető

dingo


Ebben a topicban legalabb tortenik valami, egyebkent az ember legalabb a sajat topicjaban irhat amit akar szerintem .Ha valakit nem erdekel ugy sem olvasgat itt .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 15. - 15:59:32
Válasz #177
Nem elérhető

dino


Ebben a topicban legalabb tortenik valami, egyebkent az ember legalabb a sajat topicjaban irhat amit akar szerintem .Ha valakit nem erdekel ugy sem olvasgat itt .
  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 15. - 22:53:01
Válasz #178
Nem elérhető

Gabe


Ha téged ez sért akkor sajnálom, leszarom magasról.

;D
minek örülsz pocak? hatost dobtál?  :D :D
Sztív kommentjei mindig őszinték és megnevettetnek.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Szeptember 15. - 22:58:41
Válasz #179
Nem elérhető

Maszat


Jó nagy búrád lett Gabe  :o ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26