2024. Május 09. - 20:15:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109682 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Szeptember 16. - 09:43:06
Válasz #180
Nem elérhető

ninja14


Jó nagy búrád lett Gabe  :o ;D
biztos sunyiban kipróbálta az omnát ***)))...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Szeptember 16. - 11:14:53
Válasz #181
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jól van, most, hogy már mindenki a vérbe basztatta a másikat, térjünk vissza a témához  :-!!!.

Arról meg annyit, hogy ki olvassa ezt a topicot, látod Dino, MINDENKI  :D. Jay Cutler, Ronnie Coleman, az egész Muscletech Team, sőt már szóltak a Fehér Házból is, hogy jó lenne, ha kicsit jobban pörögne a topic, ezért is javítottam bele  ;D ;D........de tényleg csak ezért  ;D.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 16. - 12:28:05
Válasz #182
Nem elérhető

dino


Jól van, most, hogy már mindenki a vérbe basztatta a másikat, térjünk vissza a témához  :-!!!.

Arról meg annyit, hogy ki olvassa ezt a topicot, látod Dino, MINDENKI  :D. Jay Cutler, Ronnie Coleman, az egész Muscletech Team, sőt már szóltak a Fehér Házból is, hogy jó lenne, ha kicsit jobban pörögne a topic, ezért is javítottam bele  ;D ;D........de tényleg csak ezért  ;D.
 
  :-!!! ??? mondtam valamit az önkéntes sheriff-eskedésről  ;)  ;D ;D..  na de a lényeg, hogy délután jön egy beszámoló a hét második feléről  :-*
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 16. - 15:08:49
Válasz #183
Nem elérhető

dino


pénteken váll edzés volt. elkezdem heti rendszerességgel, komoly intenzitással edzeni, méretre már úgysem fog nőni, a szeparációján még javítani szeretnék. lement egy mellről nyomás kézi súlyzókkal, enyhe gyengülést fedeztem fel ebben a gyakorlatban magamhoz képest. a 35 kg-osoknál megállt a tudomány:D. ezt egy gépi nyomás követte, jobb bal váltásban, így egyszerre csak az egyik oldalra kellett koncentrálnom. a harmadik gyakorlat oldalemelés volt, ahol szintén piramis rendszerben emeltem a súlyt csökkentettem az ismétlést. 15 kg-ig mentem csak fel. a lényegi edzést döntött törzsű oldalemeléssel zártam 4 szériában 20 kg-al csináltam 6-ot majd rögtön utána 10-essel 10-12-t. lenyomtam még 3-3 széria csigás oldal- ill csigás döntött törzsű oldalemelést.

pénteken lement a hát. húzódzkodás 5*12-15, majd mellhez húzás háromszöggel volt a két melegítő gyakorlat. ezt -egykezes evezés, döntött törzsű evezés, csigás evezés szettben egyenes karú csigás letolással- követte. minden evező gyakorlatnál törekedtem a maximális súlyok használatára, lementem 6 ismétlésig is.  zárásnak egy kis felhomorítás ment 5-6 szériában.
az aerob edzéseim kivitelezése a héten elég össze vissza volt. ebben a jövőben több rendszer lesz. nem fasza ez a hol reggel hol este hol mindkétszer megyek, ahogy éppen kedvem van.

ma lement délelőtt egy 30 perces aerob, majd nemsokára megyek mellezni :)) a kettő közt lement 3 étkezés  ::)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 16. - 16:53:44
Válasz #184
Nem elérhető

mangela87


Képek mikor jönnek ???

2012. Szeptember 16. - 20:12:53
Válasz #185
Nem elérhető

dino


jövő héten egy párat elvileg csinálok. komolyabbakat majd miután elkezdtem zsírégetőt használni, amit az utolsó 4-5 hétre teszek be. sas tibi izzíthatja a póstát! :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 17. - 19:43:31
Válasz #186
Nem elérhető

Gabe


Jó nagy búrád lett Gabe  :o ;D
biztos sunyiban kipróbálta az omnát ***)))...
Edzeni sem edzek 3-4hónapja köcsögök.  :-p
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Szeptember 17. - 20:15:00
Válasz #187
Nem elérhető

Maszat


Jó nagy búrád lett Gabe  :o ;D
biztos sunyiban kipróbálta az omnát ***)))...
Edzeni sem edzek 3-4hónapja köcsögök.  :-p

Látszik is, dagadt disznó!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 21. - 18:05:47
Válasz #188
Nem elérhető

dino


a napokban jön egy rövid beszámoló a hétről, kicsit el vagyok havazva   ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 26. - 21:36:45
Válasz #189
Nem elérhető

Maszat


mint a szar, úgy elvagy. képeket bazmeg!  ;D hogy állsz, hogy halad a diéta? fazon?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 27. - 15:06:55
Válasz #190
Nem elérhető

Maszat


Dino, bazmeg írj már vmit, meg ürítsd ki koxal kapcsolatos kérdéseket a postafiókodból, mert nem tudok írni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 27. - 15:24:10
Válasz #191
Nem elérhető

dino


Dino, bazmeg írj már vmit, meg ürítsd ki koxal kapcsolatos kérdéseket a postafiókodból, mert nem tudok írni  ;D
nyugi, minden a lehető legjobban halad, csak nem volt időm, amikor időm volt akkor meg energiám leírni az edzéseket, egyebeket.  :D
képek meg fasztudja talán ma..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 27. - 21:44:54
Válasz #192
Nem elérhető

Woodslave


nyomjad Dino, te tartod életben a fórumot.
 :-)! @:-)

2012. Szeptember 28. - 14:33:33
Válasz #193
Nem elérhető

dino


illene írnom már egy postot.. szóval eltelt egy kis idő, ami alatt főként a lábak kerültek előtérbe. végre normálisan terhelhetőek, izületi fájdalomnak nyoma sincs. egész jól is alakulnak az edzések. ezekhez nagy segítséget kapok Németh Gyulától Pécsen. A 2000-es évek elején versenyzett ő is, szóval maximálisan képben van a dolgokkal. az együtt lábazásoknak köszönhetően egy héten 2 napra lett szétosztva a láb, egy hajlító nap hét közepén, és egy feszítő hét végén. pont holnapra esik a feszítő, a részleteket majd beírom.
kedden kezdtem el zsírégetőt használni. mit mondjak, kicsit megvisel. az első 5-7 nap kézremegéssel fog telni. mindegy túlélhető. viszont hatásos. 2 nap alatt határozottan jelentőset javított a fazonon és az erezettségen. a formával maximálisan elégedett vagyok, a hátralévő időt figyelembe véve. képekkel ne nyaggassatok, amint úgy érzem, hogy ez most az a forma, akkor csinálok képet. mindenesetre egy vízhajtással lassan színpadképes lesz a dolog. csak ezekkel a rohadt lábakkal nem vagyok elégedett...  =/+'
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 30. - 21:15:19
Válasz #194
Nem elérhető

dino


beszoptam egy náthát. tegnap már benne voltam javában, ennek ellenére sikerült egy kurvajót lábaznunk: ) feszítő edzés volt, egy kis vádlival. ma nem lett volna edzésem, de nem tudtam mit kezdeni magammal, így lementem egyet aerobozni. nem volt sok, csak 20 perc+ 4 széria nagy súlyos vádli. a kaja persze megy, muszáj mennie. a diéta mellett még ez a szar is szívja ki belőlem az életet. kurva kimerült vagyok. nehéz ez így most betegen.. egyedül.  :-\

hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!