2024. Május 09. - 16:25:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109671 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Október 15. - 23:31:28
Válasz #210
Nem elérhető

dino


Fasza a forma, már amennyi látszik.
Testsúly most?
Mennyit tervezel a versenyre?

74-75..  70 körül kellene lennem.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 17. - 10:53:54
Válasz #211
Nem elérhető

AtomAnti


Sok sikert es kitartas  ****:))))))
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2012. Október 17. - 11:53:13
Válasz #212
Nem elérhető

God Vazzeg



2012. Október 17. - 13:15:58
Válasz #213
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 17. - 13:21:23
Válasz #214
Nem elérhető

God Vazzeg


Fitparádé most akkor kimarad? Látom 27 a köv. dátum.. Mi lesz akkor?

2012. Október 17. - 13:38:43
Válasz #215
Nem elérhető

dino


csak superbody lesz. nem fogok 18 ezret költeni egy szar barnítóra (ami a Szabi tapasztalatai alapján használhatatlan), hogy benzinköltséggel meg nevezési díjjal színpadra állhassak. keménynek ígérkezik a bodysport alapján az athletic alacsony. kurva kevésnek érzem magam. nem értem azt, hogy mi motívál valakit arra, hogy 25-ödszörre induljon el biztosan a győzelemben egy azon kategóriában egy azon versenyen. nem az irigység beszél belőlem félreértés ne essék, csak én ezt így értelmetlennek látom. inkább kellene adni egy örökös athletic bajnok címet és megszűntetni a kategóriát   ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 18. - 13:23:03
Válasz #216
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha kint leszel füttyparádén, majd köszönj rám, én ilyenkor el vagyok varázsolva  ;D

2012. Október 19. - 10:52:26
Válasz #217
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
csak superbody lesz. nem fogok 18 ezret költeni egy szar barnítóra (ami a Szabi tapasztalatai alapján használhatatlan), hogy benzinköltséggel meg nevezési díjjal színpadra állhassak. keménynek ígérkezik a bodysport alapján az athletic alacsony. kurva kevésnek érzem magam. nem értem azt, hogy mi motívál valakit arra, hogy 25-ödszörre induljon el biztosan a győzelemben egy azon kategóriában egy azon versenyen. nem az irigység beszél belőlem félreértés ne essék, csak én ezt így értelmetlennek látom. inkább kellene adni egy örökös athletic bajnok címet és megszűntetni a kategóriát   ;D ;D ;D ;D
Osztom a véleményed, nem is engedném sok győzelem után, hogy versenyezzen abban a kategóriában.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 19. - 11:36:55
Válasz #218
Nem elérhető

dino


csak superbody lesz. nem fogok 18 ezret költeni egy szar barnítóra (ami a Szabi tapasztalatai alapján használhatatlan), hogy benzinköltséggel meg nevezési díjjal színpadra állhassak. keménynek ígérkezik a bodysport alapján az athletic alacsony. kurva kevésnek érzem magam. nem értem azt, hogy mi motívál valakit arra, hogy 25-ödszörre induljon el biztosan a győzelemben egy azon kategóriában egy azon versenyen. nem az irigység beszél belőlem félreértés ne essék, csak én ezt így értelmetlennek látom. inkább kellene adni egy örökös athletic bajnok címet és megszűntetni a kategóriát   ;D ;D ;D ;D
Osztom a véleményed, nem is engedném sok győzelem után, hogy versenyezzen abban a kategóriában.

****:)))))) ez van.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 19. - 11:43:02
Válasz #219
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 19. - 14:57:42
Válasz #220
Nem elérhető

Tóth Attila


jó bazzeg JÓÓÓ...

 ****:))))))

 @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Október 19. - 17:51:30
Válasz #221
Nem elérhető

dingo


Sok sikert Dino ! Jo lett nagyon a forma !!!! :-)!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Október 19. - 18:53:37
Válasz #222
Nem elérhető

dino


köszönöm srácok. idén ennyit tudtam kihozni a dologból. kis pénz-kis foci  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 19. - 19:52:01
Válasz #223
Nem elérhető

Tóth Attila


élőben néztem az sb-t mikor formában indultál...sokat fejlődtél azóta...kurva sokat...főleg minőségben...egy nagy kalappal neked...

 :-)!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Október 19. - 21:04:10
Válasz #224
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26